Uncharted 3: Drake’s Deception

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
به نظرم به خاطر این کاراشون بازی از لحاظ امتیاز ضربه بخوره(هر چند امتیاز اصلا برام مهم نیست (تو این بازی))

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,808
خـیـر نمیشه :D !
نمیدونم منم گیج شدم ولی evan تو تویتترش در پاسخ به همین سوال اینو گفته::d
you will be able to play the coop modes split screen offline.

زیاد دنبال اخبار بازی ام اما نشنیده بودم
biggrin1.gif
مرسی اگر اینجوری بشه که ماموریت های مجزا رو COOP آفلاین رفت عالیه .
تعجب میکنم چطور این یکی از دست بچه ها در رفته:d واقعا چیز جذاب و خوفی میشه.

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
نمیدونم منم گیج شدم ولی evan تو تویتترش در پاسخ به همین سوال اینو گفته::d
زیاد دنبال اخبار بازی ام اما نشنیده بودم :D مرسی اگر اینجوری بشه که ماموریت های مجزا رو COOP آفلاین رفت عالیه

--
و این برای Gamesradar :D
تویت جددیدش در مورد گرافیک بازی هست, سوال میشه که U3 میتونه پادشاه بهترین گرافیک باشه ؟ میگه احتمالا, همه چیز بشکل بسیار بزرگی پیشرفت داشته :D !

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
تاپیک امتیازات بازی که داستانی میشه واسه خودش :D

کلاً این 1 ماه پیش رو انجمن داره میره رو هوا ، تقریباً اکثر بازیهای شاخ دارن عرضه میشن ... به خصوص دو رقیب سرشناس که دیگه هر کسی میشناستشون و تاپیکای امتیازاتشون دیدنیه :D ولی در کل از الان من مطمئنم امتیازات کلی بازی نمیتونه به شماره دوم برسه چون U2 به قدری عالی کار کرد و یه جهش میشه گفت دو برابر یا کمی بیشتر نسبت به شماره اولش بود و اون همه جایزه هم گویای همه چیزه . مسئله اینه که ناتی داگ با شماره دوم توقع گیمرها رو بسیار بسیار بالا برد و الان هم خیلی ها توقع دارن شماره سوم هم یه جهشی در حد شماره دوم نسبت به اول باشه که واقعاً همچین چیزی توی این نسل دیگه خیلی سخته .

من خودم فکر میکنم میانگین بازی در حدود 90 اینا بشه ...

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
تاپیک امتیازات بازی که داستانی میشه واسه خودش :D

کلاً این 1 ماه پیش رو انجمن داره میره رو هوا ، تقریباً اکثر بازیهای شاخ دارن عرضه میشن ... به خصوص دو رقیب سرشناس که دیگه هر کسی میشناستشون و تاپیکای امتیازاتشون دیدنیه :D ولی در کل از الان من مطمئنم امتیازات کلی بازی نمیتونه به شماره دوم برسه چون U2 به قدری عالی کار کرد و یه جهش میشه گفت دو برابر یا کمی بیشتر نسبت به شماره اولش بود و اون همه جایزه هم گویای همه چیزه . مسئله اینه که ناتی داگ با شماره دوم توقع گیمرها رو بسیار بسیار بالا برد و الان هم خیلی ها توقع دارن شماره سوم هم یه جهشی در حد شماره دوم نسبت به اول باشه که واقعاً همچین چیزی توی این نسل دیگه خیلی سخته .

من خودم فکر میکنم میانگین بازی در حدود 90 اینا بشه ...

همین طوره ... نسخه دوم یه جهش فوق العاده داشت و انتظاری که گیمر ها از بازی دارن بسیار بالاست ! البته جهش 2 نسبت 3 غیر ممکن نیست ولی اسون هم نیست !! کسی فکر نمی کرد که نسخه دو همچین پیشرفتی نسبت یه یک داشته باشه همین طور که الان نمی دونم چی در انتظارمون هست ! اون متای فضایی 96 بازی هم تکرارش خیلی مشکل هست ولی خدا بخواد 92-93 رو خواهد گرفت :d

توی آبان برای بخش امتیاز باید حکومت نظامی اعلام کنن :d

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
بالای 90 - 91 بنظرم خیلی سخت میشه براش :D

چون نگاه کنید تو این بازه 1 ماه و خورده ای چه بازیای بزرگی عرضه میشن و شدن . GEOW 3 , Rage , FMS 4 , Battlefield 3 , MW 3 , B : AC , C2 من اینا رو الان یادمه . حداقل از نظر گرافیکی شرایط واسه امسال بسیار بسیار درگیر کنندس ... از یه طرف بازیهای بسیار بزرگی در زمینه گرافیکی دارن عرضه میشن ، از طرفی هم سایت ها با احتیاط بیشتری به بازیها نمره و میدن و زیر و بمشون رو میکشن بیرون . شاید اگه پارسال بازی میخواست عرضه بشه من انقدر به نمره بالای 90 الی 91 شک نداشتم که الان دارم .

ولی به هر جهت اگه این ND که با کرَِش و جَک و این نسل آنچارتد به خوبی نشون داده استودیوی فوق العاده ای و همیشه سوپرایزهای فک براندازی تو بازیهاش واسه گیمرا داره .

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
کلا ناتی داگ و سونی به نظر من یه سری سیاست های اشتباه رو در مورد نسخه ی سوم در پیش گرفتن. اصلا لازم نبود تو تریلرای بازی این همه محیط متنوع و جالب بازیرو نشون بدن واقعا اون مرحله ی کشتی یا هواپیما یا همین صحرا جزو زیباترین و متنوع ترین محیط هایی هستن که یه بازی میتونه داشته این محیطا میتونن به عنوان سورپرایز به حساب بیان اما ناتی داگ ورداشته تمام این محیطارو نشون داده در حالی که تو خیلی از تریلرایی که از بازیای مهم نشون داده میشه نمیان بهترین جاهای بازیرو نشون بدن نمونش تریلرای گیرز3 تو این دو سال البته شاید بازی انقدر محیط متنوع داشته باشه که سازنده اومده و اینارو نشون داده به هر حال کار خیلی جالبی نبود. یه مورد دیگشم اینکه بازیرو یکم زود واسه منتقدا فرستادن البته شاید برای خیلی از بازیای دیگه ام این اتفاق افتاده باشه اما کلا کار درستی نیست و میتونه یکم رو نمرات بازی تاثیر بذاره. از این بحثا که بگذریم به نظر من نمرات بازی و کلا خودش به احتمال زیاد نتونه به اندازه نسخه ی دوم بترکونه چون اولا منتقدا نسبت به سالای قبل سختگیر تر شدن و مورد بعدی این که شاید جهش نسخه ی اول نسبت به نسخه ی دوم با توجه به سخت افزار کنسولا کمی غیر ممکن باشه در ضمن زمان ساخت بازیم از نظر من واسه ی بازی به این بزرگی یکم کوتاهه و شاید اگه سال 2012 عرضه میشد بهتر بود هرچند فاصله ی زمانی بین نسخه ی اول و دومم همینقدر بود اما خوب شاید بهتر بود بازی سال 2012 عرضه بشه البته اینم باید گفت که از دست هنرمندای ناتی داگ هر چیزی برمیاد و شاید بازی حتی از نسخه ی دومشم بهتر شه حداقل امیدوارم که اینطور بشه

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
اين دوستمون كه گفت CO-OP رو هم مي شه افلاين رفت برام جالب شد چون قبلا" شنيده بودم انگار قسمت مولتي رو م شه به صورت SPLIT SCREEN رفت ( درسته ؟؟؟ )
رفتم TWEET ولز رو ديدم حال نمودم :d
evan_wells Evan Wells
@
@drake38 @Naughty_Dog @cbalestra @kurtmargenau Yes, you will be able to play the coop modes split screen offline.
7 Oct
خيلي خوب شد اين طوري واقعا" حال ميده ديگه با دوستان :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این تکون خوردن و چروک شدن لباس نیت (سوای از چفیه ش که خارق العادست) در اثر حرکت و عکس العمل هاش واقعاً عالی کار شده !​

جداً این چروک لباس دوباره برگشته ؟! :D من عاشق این چروک خوردن لباس ـم از کل بازی همین یه مورد بیشترین حال رو بهم میده :D

ببخشید کسی میدونه این بازی چند روز دیگه میاد
20 روز :D
برگشته به شکلی بینقص ! حتی آستین نیت هم چروک میخوره :D !
هزینه بیمارستان و نوار قلبم پای توئه :D

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
جداً این چروک لباس دوباره برگشته ؟! :D من عاشق این چروک خوردن لباس ـم از کل بازی همین یه مورد بیشترین حال رو بهم میده :D
[/INDENT]
برگشته به شکلی بینقص ! حتی آستین نیت هم چروک میخوره :D !

هزینه بیمارستان و نوار قلبم پای توئه
biggrin1.gif

با کمال میل :D !

آخرین ویرایش:

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
اون اسمش Vertical Sync ه ... Triple Buffer هم باعث میشه زمانی که از Vertical Sync استفاده شده افت فریم کمتری اتفاق بیفته .
من فکر میکنم vertical sync معمولی double buffer هست و با triple buffering فرق داره مموری بیشتری مصرف میکنه ولی lag کمتری میندازه یعنی حتی اگه یک buffer ، ما lock بشه 2 تای دیگه آزاده

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
بیخیال بابا امتیاز بازی که واسم مهم نیست ولی عمرا زیر 92 بیاد :D
تنها رقیبش تو TPS همون آنچارتد 2 هست فکر کنم زیاد مهم نیست چند بگیره . همون نسخه دوم واسه کل نسل کافی بود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر