Uncharted 3: Drake’s Deception

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اوليش رد پاي ناتان بود كه اصلا جاي درستي شكل نميگيره بالاخره ND هم بايد به اين مسائل توجه كنه چون تو چشمه
جداً ! :| آقا یکی روشن کنه این ویدئو از نسخه ی نهایی مگه نبوده ؟ پس این ایرادا چیه ؟! چرا کسی اشاره نکرد !
برف آنچارتد 2 اینجوری نبود همه جای پاها دقیق بود ! :(

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
اره خیلی داغون بود این نمایش بیابونش اصلاً سراسر ایراد بود, این بحث های مسخره و دموده رو تمومش کنید دیگه !

behrooz @
لعنت بهش :D یک 7 - 8 ـی گذاشته کنار تا 20 روز دیگه :D !

ezio1484

کاربر سایت
Sep 14, 2010
19
نام
محمد
خب بالاخره بعد از چند روز ديدن تريلر وقت پيش اومد نظرمو در موردش بگم ايرادهاي تو اين ويدئو ديدم كه به شخصه تو ذوقم خورد اوليش رد پاي ناتان بود كه اصلا جاي درستي شكل نميگيره بالاخره ND هم بايد به اين مسائل توجه كنه چون تو چشمه دوم Screen Tearing زمين موقعي كه ناتان داشت به دروازه خرابه نزديك ميشد كه واقعا تو ذوقم زد چون اصلا رد پاش هم برجاي نمي موند:| بعضي جاها ناتان يه قدم بر ميداره به اندازه 2 3 قدم جلو ميره و مهمترين مسئله هوش مصنوعيه نسبتا ضعيف بازي بود دشمنان همين طوري در گروه هاي 3 تاي خودشو در تيرس ناتان قرار ميدن و مثلا در صحنه اي دشمن در مكاني مشخص ايستاده و همينطوري شليك ميكنه بدون اينكه تغيير مكان بده و سنگر بگيره در صورتيكه ناتان در چند قدميه اون قرار داره:| بنظرم يا ND كم كاري كرده يا تحت فشار بودن تا بازي رو همين امسال منتشر :|

دقيقا, من U2 رو دوباره امتحان ديدم رد پا تو برف دقيقا زير پاي ناتان بر جاي ميمونه ولي تو U3 رد پا انگار از زير پاي ناتان ليز ميخوره:| من واقعا موندم چطور يه استوديوي با سابقه اي مثله ND ميتونه چنين اشتباهي رو مرتكب بشه ديگه هم اميدي نيست درست بشه

شما به چی امید داری؟!!!

تو هر تاپیک میرید میگید از بازی نا امیدی.

ناتی داگ هیچی حالیش نیست حالا ول میکنی.

به خدا این بچه بازیا زشته

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
مهمترين مسئله هوش مصنوعيه نسبتا ضعيف بازي بود دشمنان همين طوري در گروه هاي 3 تاي خودشو در تيرس ناتان قرار ميدن و مثلا در صحنه اي دشمن در مكاني مشخص ايستاده و همينطوري شليك ميكنه بدون اينكه تغيير مكان بده و سنگر بگيره در صورتيكه ناتان در چند قدميه اون قرار داره:| بنظرم يا ND كم كاري كرده يا تحت فشار بودن تا بازي رو همين امسال منتشر :|
تو هر دو دمویی که نشون دادن اگر تجربه u2 رو داشته باشی کاملا متوجه میشی که بازی داره در حالت very easy اجرا میشه.دشمنان با دو سه تیر از پا در میاند همینطور هوش مصنوعی تو این لول باید خیلی پایین باشه تا بازیکن بتونه براحتی از پسش بر بیاد.
مطمئنا تو سطح سختی بالاتر مثل normal یا hard هوش مصنوعی براتب بهتر میشه.
در مورد حرکات اضافه نیتان هم موافقم یک مقدار لق میزنه!تو u2 اینچنین نبود فکر میکنم تا عرضه تمام مشکلات ریز برطرف بشه.

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
شما به چی امید داری؟!!!

تو هر تاپیک میرید میگید از بازی نا امیدی.

ناتی داگ هیچی حالیش نیست حالا ول میکنی.

به خدا این بچه بازیا زشته
/
ميتونم بپرسم چه ربطي به شما داره؟ شما بشين الكي واسه خودت هايپ بده شاد شي>:d< من اونچيزي رو كه ميبينم ميگم

اره خیلی داغون بود این نمایش بیابونش اصلاً سراسر ایراد بود, این بحث های مسخره و دموده رو تمومش کنید دیگه !

behrooz @
لعنت بهش :D یک 7 - 8 ـی گذاشته کنار تا 20 روز دیگه :D !
باو رضا چرا ناراحت ميشي:( خب راست ميگم ديگه منم بالاخره سطح انتظاراتم از بازي زياده نمي تونم اين ايراد ها رو نديد بگيرم كه

تو هر دو دمویی که نشون دادن اگر تجربه u2 رو داشته باشی کاملا متوجه میشی که بازی داره در حالت very easy اجرا میشه.دشمنان با دو سه تیر از پا در میاند همینطور هوش مصنوعی تو این لول باید خیلی پایین باشه تا بازیکن بتونه براحتی از پسش بر بیاد.
مطمئنا تو سطح سختی بالاتر مثل normal یا hard هوش مصنوعی براتب بهتر میشه.
در مورد حرکات اضافه نیتان هم موافقم یک مقدار لق میزنه!تو u2 اینچنین نبود فکر میکنم تا عرضه تمام مشکلات ریز برطرف بشه.
دمو چه ربطي به تجربه من از U2 داره؟:-/ خب هوش مصنوعي اينطوريه Screen Tearing چطور اونو چي ميگي؟
بسه دیگه این مسخره بازیا ... Screen Tearing چیه دیگه ؟!!!
نيما جان كدوم مسخره بازي؟ چرا تا منه بدبخت نظر ميدم فكر ميكنيد دارم ترول ميكنم؟ گفتم كه اونجايي كه نيت به سمت دروازه خرابه ميره پاش تو زمين فرو ميره اصلا هم رد پاش نمي مونه

آخرین ویرایش:

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
خب بالاخره بعد از چند روز ديدن تريلر وقت پيش اومد نظرمو در موردش بگم ايرادهاي تو اين ويدئو ديدم كه به شخصه تو ذوقم خورد اوليش رد پاي ناتان بود كه اصلا جاي درستي شكل نميگيره بالاخره ND هم بايد به اين مسائل توجه كنه چون تو چشمه دوم Screen Tearing زمين موقعي كه ناتان داشت به دروازه خرابه نزديك ميشد كه واقعا تو ذوقم زد چون اصلا رد پاش هم برجاي نمي موند:| بعضي جاها ناتان يه قدم بر ميداره به اندازه 2 3 قدم جلو ميره و مهمترين مسئله هوش مصنوعيه نسبتا ضعيف بازي بود دشمنان همين طوري در گروه هاي 3 تاي خودشو در تيرس ناتان قرار ميدن و مثلا در صحنه اي دشمن در مكاني مشخص ايستاده و همينطوري شليك ميكنه بدون اينكه تغيير مكان بده و سنگر بگيره در صورتيكه ناتان در چند قدميه اون قرار داره:| بنظرم يا ND كم كاري كرده يا تحت فشار بودن تا بازي رو همين امسال منتشر :|

دقيقا, من U2 رو دوباره امتحان ديدم رد پا تو برف دقيقا زير پاي ناتان بر جاي ميمونه ولي تو U3 رد پا انگار از زير پاي ناتان ليز ميخوره:| من واقعا موندم چطور يه استوديوي با سابقه اي مثله ND ميتونه چنين اشتباهي رو مرتكب بشه ديگه هم اميدي نيست درست بشه
در مورد هوش مصنوعي هنوز زوده نظر داد, Screen Tearing هم من نديدم احتمالا tearing از خوده ويديويي كه ديدي بوده, اين مورد بر اثر تبديل ويديوي 60 فريم به 30 فريم پيش مياد.در مورد رد پا هم حق با شماست يه مقدار تو ذوق ميزنه ولي چيزي هست كه به راحتي قابل حله اميدوارم ND به اين نكته توجه كنه.

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
دمو چه ربطي به تجربه من از U2 داره؟:-/ خب هوش مصنوعي اينطوريه Screen Tearing چطور اونو چي ميگي؟
منظورم اینه شما اگر تجربه very easy انچارتد 2 رو داشته باشی از همین دمو آخری متوجه میشی بازی داره رو very easy اجرا میشه و بلطبع هوش مصنوعی پایین تر.:d
دوبار دیگه دمو رو نگاه کردم دقیقا کجا screen tearing داره!؟من که چشام کج شد از بس دقت کردم!:d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
تقریبا از 100 تا بازی 99 تا بازی کلا رد پا نداره ! و کسی هم ازش ایراد نمیگیره حتی تکنیکی ترین بازی ها ! u3 هم روش ! ایراد از این بهتر نمیتونید بگیرید ؟! فردا به بند کفشهای ناتان هم لابد گیر میدید ؟!
یه ایرادی بگیرید که بشه روش بحث کرد یه مورد اساسی باشه . چشمتون ببینید تو کجاها کار میکنه ؟:D وگرنه اگه یه بازی بی ایراد کامل هم باشه فردا میشه به آبه دماغ هم گیر داد !

• Like
Reactions: VecchiaSignora

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
گفتم كه اونجايي كه نيت به سمت دروازه خرابه ميره پاش تو زمين فرو ميره اصلا هم رد پاش نمي مونه
جای پاش میمونه اما نه بشدتی که وقتی روی تپه شنی هستی که کاملاً هم طبیعیه چون میزان شن متقاوته:

t8dwzofhepa1chp3trks.jpg

بازی که اومد دستت خودت خوب کنکاش کن بعد ایراد بگیر نه از روی ویدئویی که هیچیش مشخص نیست (هرچند میدونم این ایراد ها و کوبیدن ها منشائش چیه : )) )!
Screen tearing هم 1% ندیدم .

پ.ن: مثلاً فکر کردید با این ایراد هایی که میگیرید اگر بازی میانگینش 90 به بالا نشد میتونید توجیهش کنید اما بیخبر که به کادون زدید :D. امیدوارم بعد از این پست دیگه بحثی در این مورد نبینم !

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: only sony

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر