Uncharted 3: Drake’s Deception

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,333
نام
امیر حسین
بی زحمت از این به بعد عکس و اینا رو بزارید تو اسپویلر :-" :d خیر سرمان گفتیم تریلر صحرا رو نبینیم ولی 2 تا gif و یک عکس ازش دیدم رفتم تو کما الان :d

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
دیگه زیادی خوشتون نیاد ... همون 30 ه .
دموی IGN کاملا مشخص بازی داره 60FPS اجرا میشه!
دو حالت داره، یا اینکه بعضی لوکیشن ها یا مراحل مثل همین صحرا 60fpsـه یا این دموی صحرا Pre-renderـه

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,157
نام
حسین
دو حالت داره، یا اینکه بعضی لوکیشن ها یا مراحل مثل همین صحرا 60fpsـه یا این دموی صحرا Pre-renderـه
امکان نداره 60 فریم باشه.اگر هم هست که خب دیگه خودت گفتی:d

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922

اینا همش از preview build ـ که برای سایت ها و مجلات فرستادن، IGN خودش بازی رو اجرا کرده و اون ویدیو رو گرفته، pre render دیگه چه صیغه ایه؟
در هر حال بازی همیشه 30fps خواهد بود.

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
به خدا انقدر ثواب داره تو این آشفته بازار یکی اون تو دو تا تریلر از بیلدِ جدید رو یه جا آپ کنه! :d... اصلاً اون کسی که لذّت تریلر رو فقط واسه خودش می خواد که فَن نیست! :|

========
شاید بی ربط ولی ......
از دوستان کسی حضور ذهن نداره این Emily Rose تو کدوم سریال بازی می کنه یا کرده ؟؟:d

========
Forget Master Fincher !!!!!:d

آخرین ویرایش:

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
اینا همش از preview build ـ که برای سایت ها و مجلات فرستادن، IGN خودش بازی رو اجرا کرده و اون ویدیو رو گرفته، pre render دیگه چه صیغه ایه؟
در هر حال بازی همیشه 30fps خواهد بود.
Preview Build يا هر چيز ديگه اي كه هست اين دمو 60fpsـه. اگه ign اين دمو رو از بازي كامل كه در اختيار داره بازي كرده باشه و ضبط كرده باشه اين مرحله 60fpsـه. چون از طرف ND تاييد شده كه بازي 30fpsـه اين احتمال وجود داره كه ويديو از طرف سوني باشه و pre-render هم باشه.
یحتمل بلاگ خور شدی :d
يعني چي؟ :d

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,054
نام
نیما
Preview Build يا هر چيز ديگه اي كه هست اين دمو 60fpsـه. اگه ign اين دمو رو از بازي كامل كه در اختيار داره بازي كرده باشه و ضبط كرده باشه اين مرحله 60fpsـه. چون از طرف ND تاييد شده كه بازي 30fpsـه اين احتمال وجود داره كه ويديو از طرف سوني باشه و pre-render هم باشه.

يعني چي؟ :d

Pre-render یعنی چی ؟ :d یعنی ما اینو بازی نمیکنیم بعدا و فقط به صورت Pre-render توی بازی نمایش داده میشه ؟!

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
اینو برای من میشه توضیح بدی؟ :D یعنی الان این همه گیم پلی که ما دیدیم توهم بوده؟ :D
من با بقيه ويديو ها كاري ندارم صحبتم روي اين دموي IGNـه. شما قبول داري اين دمو 60fpsـه ؟
منم گفتم احتمال داره سوني واسه اينكه رنگ و لعاب بهتري داشته كيفيت يسري افكت ها مثل AF و AA رو برده باشه بالا و pre-render كرده باشه. منظورم از اون pre-render هاي خفن مثل KZ2 نيست:d
Pre-render یعنی چی ؟ یعنی ما اینو بازی نمیکنیم بعدا و فقط به صورت Pre-render توی بازی نمایش داده میشه ؟!
بجاي اينكه مثلا به خيال خودت منو دست بندازي يه بار ديگه بخون ببين چی گفتم:d

Last edited by a moderator:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
من با بقيه ويديو ها كاري ندارم صحبتم روي اين دموي IGNـه. شما قبول داري اين دمو 60fpsـه ؟
منم گفتم احتمال داره سوني واسه اينكه رنگ و لعاب بهتري داشته كيفيت يسري افكت ها مثل AF و AA رو برده باشه بالا و pre-render كرده باشه. منظورم از اون pre-render هاي خفن مثل KZ2 نيست:d
پس همون بلاگ خور میشی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر