Uncharted 3: Drake’s Deception

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
دوستان سلام. این یه عنوانه که فقط به خاطر این و کیل زون مجبور شدم پلی استیشن بگیرم. فقط یه سوال؟ من سه بعدی ندارم یعنی بدردم نمی خوره؟

پ ن : من کی میتونم اعتبار بدم؟ بعضی ها واقعا شایسته اعتبارن ولی من نمی تونم شرکت کنم.

ممنون

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,092
نام
آریا
هنوز باکس شات رسمی بازی رو نشون ندادن ؟ :d تو کفم ببینم چجوری خواهد بود :d قبلیا که خیلی خوب بودن :d
فکر کنم همون باشه که توی بیابون کنار جسد هواپیما ایستاده ! :D یادمه یه بار از یکی از سازنده های بازی پرسیده بودن که این ویدئوی هواپیما که نشون دادین بازی رو اسپویل کرد که ! :D بعد طرف گفت خب وقتی عکس روی جلد بازی یه هواپیمای سقوط کرده وسط بیابون هست دیگه اسپویل شدن محسوب نمیشه و همه میدونن قراره چی بشه ! :D

دوستان سلام. این یه عنوانه که فقط به خاطر این و کیل زون مجبور شدم پلی استیشن بگیرم. فقط یه سوال؟ من سه بعدی ندارم یعنی بدردم نمی خوره؟

پ ن : من کی میتونم اعتبار بدم؟ بعضی ها واقعا شایسته اعتبارن ولی من نمی تونم شرکت کنم.

ممنون
90% ماها تلویزیون 3 بعدی نداریم ! :D کلآ من که تجربه نداشتم ولی خیلی ها که توی بازیهای دیگه تجربه داشتن میگن به صورت 2 بعدی بیشتر بازی میکنن تا 3 بعدی ! :D
برای اعتبار دادن هم باید روی اون علامت ستاره که پایین نوشته هر کاربر وجود داره کلیک کنین.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,332
نام
امیر حسین
آخه تا حالا تو بلاگ های PS ندیدم که از این باکس شات اصلا استفاده بشه :d (گرچه چیزی هم نبوده که این باکس شات بهش ربط داده شده باشه :d )
بعد آخه این رو از همون اولین والپیپری که اومد ساختن و مثل همه ی بازی ها تا قبل از معرفی باکس شات اصلی همون رو میزارن :d برای همین من هنوز احتمال میدم که عوض بشه :d

الان تو بلاگ آمریکای PS سیر تکاملی باکس شات R&C رو گزاشتند :d 300-400 تا طرح براش کشیدن :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
صحرا بازی چرا اینقدر صورتی میزنه!؟:d
تو بعضی از عکس ها نبود AA تو ذوق میزنه.انگار بعضیاشون واسه بیلد اولیه بازیه:d
معمولاً اینا AA رو توی مراحل آخر اضاف میکنن :D الان زیاد انتظار AA نداشته باش :D GOW III هم توی آخرای کار AA رو زدن تنگش اونجوری خفن شد و گرنه اونم لبه داشت توی بتاش و اینا :D
کاشکی نمیگفتم یه هایپ زدایی تر و تمیز میشد :D
کی بود اینجا هی پولیش پولیش میکرد؟ :biggrin1:
سر بتا ی بازی من چقدر خون به جیگر شدم گفتم کیفیت خیلی بهتر میشه و اینایی که میبینید بازم پولیش میخوره و این حرفا :D الان باید برم سراغ اون دوستان :D
احسان کجایی ؟؟ :-"
والا چی بگم :D چیزی هم میشه گفت آیا ؟! :D

آخرین ویرایش:

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
واقعا تفاوت زمین تا آسمون فرق کرده :d یعنی خیلی بهتر شده :d
کیوان از اون تریلر E3 2009 برای U2 ... رو داری برای مقایسه نسخه پولیش شدش ؟ :d یعنی عکسی هست که اون تریلر رو با نسخه پولیش شدش مقایسه کرده باشه ؟ :d :d

احسان کجایی ؟؟ :-"

ویرایش : اینجایی :d:d پست رو دیر دیدم :d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
خــــِلاص !
http://www.gametrailers.com/video/desert-village-uncharted-3/721810

4W6HF.jpg

Mind Blown !!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen

ممنون

90% ماها تلویزیون 3 بعدی نداریم ! :D کلآ من که تجربه نداشتم ولی خیلی ها که توی بازیهای دیگه تجربه داشتن میگن به صورت 2 بعدی بیشتر بازی میکنن تا 3 بعدی ! :D

راسییتش tv 3d مذخرفه :biggrin1: تلاش زیادی کردم ولی آنچنان فرقی ندیدم جز اینکه چشام خیلی اذیت میشه , مسخرست کی اینو ساخته :biggrin1:(نظر من تا هم اکنوون)شاید ایراد از چشمای منه :biggrin1:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
من که میدونم ، ولی خب بعدا اگه یه اتفاقی بیفته میان خفه تون میکنن :d

tumblr_ls3333fKe01r0clq8o1_500.gif

:d

آقا اون ویدئو رسمی از بیابون رو که لینک دادم از GT رو حتماً ببینیداا البته اگر فکتون واستون مهمه خیر :D !

• Like
Reactions: Behrooz

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر