Uncharted 3: Drake’s Deception

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,054
نام
نیما
کیوان کامله ، ولی بتاست ، یعنی چیزی اضافه نمیشه به بازی در نهایت ولی خب ایرادها و ... توی نسخه نهایی که روی دیسک میاد برطرف میشه .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,332
نام
امیر حسین
یعنی تمام مپ ها و skinها و ... توی این مولتی هستش ؟ :d
چرا آخه ؟ :d اونجوری کنجکاو تر میشدیم که اگر بریم بالاتر چی باز میشه :d

خدا کنه مثل شماره ی 2 برای مناسبت ها جرکات خاصی برند! :d مثل هالوین یا کریسمس :d

AmiR SHinoda

کاربر سایت
Mar 31, 2011
36
unchated خيلي بازي توپي هست
ولي يكم باگ داشت تو سري قبلي اگه رسيدگي كنن بهش خيلي توپ ميشه ولي با اين حال unchated يه چيزه ديگست كلن ps3 يه چيزه ديگست
onlaine ps3 >:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یعنی تمام مپ ها و skinها و ... توی این مولتی هستش ؟ :d
چرا آخه ؟ :d اونجوری کنجکاو تر میشدیم که اگر بریم بالاتر چی باز میشه :d

خدا کنه مثل شماره ی 2 برای مناسبت ها جرکات خاصی برند! :d مثل هالوین یا کریسمس :d
توی همون لینکی که آریا گذاشت یکی فک کنم همین سوال رو کرده بود :D که گفته بودن یه سری لوکیشن ها توی این مولتی نیست بنا به دلایلی نمی تونستن نشون بدن :D البته دقیق نگاه نکردم ولی یه همچین چیزی بود :D

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
یه سری عکس جدید اومده.
برای دیدن به اینجا برید.

یه مقایسه ای با تریلر Gamescom میذارم :

Gamescom

296411.png

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,808
صحرا بازی چرا اینقدر صورتی میزنه!؟:d
تو بعضی از عکس ها نبود AA تو ذوق میزنه.انگار بعضیاشون واسه بیلد اولیه بازیه:d

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
صحرا بازی چرا اینقدر صورتی میزنه!؟:d
تو بعضی از عکس ها نبود AA تو ذوق میزنه.انگار بعضیاشون واسه بیلد اولیه بازیه:d
شما مطمئنی می دونی AA چیه و مخفف چی هست !؟

p.s : یه سری از ایراد های دوستان دیگه کم کم داره به لطیفه و این جور چیزا تبدیل می شه !

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,808
شما مطمئنی می دونی AA چیه و مخفف چی هست !؟

p.s : یه سری از ایراد های دوستان دیگه کم کم داره به لطیفه و این جور چیزا تبدیل می شه !
نه بابا من چه میدونم چیه! فکر کنم مخفف arkham asylum باشه!!
کسی منکر عالی بودن بازی نیست,ولی از ریزه کاری های بازی هم نباید گذشت...
تو یکی از عکس ها ناتان در حال melee کردنه!خوب دقت کن!نرمی رو نمیتونی بخوبی در لبه ها احساس کنی.

پ.ن:مطمئنا تا عرضه تمام این ریزه کاری ها درست میشه!شما هم بهتر از خود درگیری که این مدته تو تاپیک ها پیدا کردی بیرون بیای!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,092
نام
آریا
دو عدد ویدئو جدید از قسمت هایی که قبلاً نشون دادن. پیشرفت بازی واقعاً باورنکردنی و خارق العادست !!!

Full Cargo Plane
http://www.youtube.com/watch?annotat...id=Tg0B66z0XBk

Full Chateau
http://www.youtube.com/watch?v=Tg0B66z0XBk
دستت درد نکنه ! :D
من فقط بخش دوم Cargo Plane رو اونم با کیفیت پایین دانلود کردم که ببینم چطوریه ! توی این کیفیت نمیشه خوب نظر داد ولی یه سری چیزا رو میشه فهمید ! مثلآ اون قسمتی که عربه میاد Nathan رو میچسبونه به دیوار و قسمت پشتی هواپیما باز میشه ، توی ویدئوی قبلی لباس Nathan همین طوری معمولی بود ولی اینجا قشنگ تکون خوردنش به خاطر جریان باد رو میشه دید !!! چیزی که واقعآ فکر نکنم 10 نفر هم براشون موقع بازی کردن مهم باشه و اصلآ فکرشون بهش برسه ولی بهش توجه شده ! :D خوشبختانه اون باگی که توی ویدئوی قبلی بود و یه دفعه لباسش توی هواپیما سیاه میشد هم برطرف شده ! نورپردازی اون قسمتی که تم قرمز پیدا میکنه هم فکر میکنم بهتر شده ولی مطمئن نیستم ! :D

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
دو عدد ویدئو جدید از قسمت هایی که قبلاً نشون دادن. پیشرفت بازی واقعاً باورنکردنی و خارق العادست !!!

Full Cargo Plane
http://www.youtube.com/watch?annota...&v=u3P9Y-at_JI&feature=iv&src_vid=Tg0B66z0XBk

Full Chateau
http://www.youtube.com/watch?v=Tg0B66z0XBk

wow
UC3-1.jpg

:o :o :o مادر بگـــــــــــــــــــــــــــرید :o :o دیگه نمی تونم صبر کنم :(( پشیرفتش فوق العاده بوده !!!! دیگه دارم جدی کف بالا میارم :d

• Like
Reactions: 浪人

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,332
نام
امیر حسین
هنوز باکس شات رسمی بازی رو نشون ندادن ؟ :d تو کفم ببینم چجوری خواهد بود :d قبلیا که خیلی خوب بودن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر