Uncharted 3: Drake’s Deception

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
تا اونجا که من خوندم تنها مشکل ملت با دویدن و blindfire بوده، سرعت دویدن بیشتر شده و با blindfire راحت میشه طرف مقابل رو کشت. واقعاً این مشکل حادی نیست، با یه ذره tweak کردن حل میشه موضوع، حتی patch هم لازم نداره. ملت فقط یاد گرفتن غر بزنن.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,332
نام
امیر حسین
هی یک خبر میاد انرژی مثبت میگیریم ، دو روز بعدش یک چیز دیگه میاد سراسر انرژی منفی میشیم :d
راستی کیوان بازی قرار نیست زودتر لیک بشه ؟ :d اون طرفا خبری نیست ؟ :d

1 ماه زودتر؟
biggrin1.gif
هنوز بازی Gold هم نشده، در ضمن فکر کنم دیگه خیلی کم پیش میاد بازی ها اینجا زودتر عرضه بشن چون R3 زودتر که نیومد هیچ، 1 هفته هم دیرتر اومد!​

اِ ! راست میگیا :d هنوز بازی گلد نشده من منتظر اومدن بازیم :d
نه بابا ! بخواد دیر بیاد که تلف میشیم :d من فکر میکنم حداقل 3-4 روز زودتر میاد این بازی :d :d :d

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
هی یک خبر میاد انرژی مثبت میگیریم ، دو روز بعدش یک چیز دیگه میاد سراسر انرژی منفی میشیم :d
راستی کیوان بازی قرار نیست زودتر لیک بشه ؟ :d اون طرفا خبری نیست ؟ :d

1 ماه زودتر؟ :D هنوز بازی Gold هم نشده، در ضمن فکر کنم دیگه خیلی کم پیش میاد بازی ها اینجا زودتر عرضه بشن چون R3 زودتر که نیومد هیچ، 1 هفته هم دیرتر اومد!

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
توی Neogaf امروز سر زدم خیلی مینالیدن ! یه عده خوششون اومده ولی تعداد بیشتری بدشون اومده و گفتن در مقایسه با بتا اصلآ جالب نیست ! بتا خیلی لذت بخش و fun بود ولی این رو میگن زیاد حال نمیده و خیلی ها رو دیدم که کلآ از همه اسلحه های بازی (نحوه برخورد تیر و میزان سلامتی و ...) و چیزای دیگه مینالن ! نمیدونم دیگه این چه مرض جدیدی هست که وقتی توی بتا به اون خوبی بوده و اون همه طرفدار پیدا کرده ، بیان توش تغییرات بدن ! :D من که مولتی جدید رو بازی نکردم ولی اگه واقعآ این طور باشه امیدوارم بازخوردها رو ببینن و درستش کنن.

احسان شاید بشه گفت 70% اونایی که بازی کردن ناراضی هستن و میگن بتا بهتر بوده ! خودت یه سر بزن اینجا ! :D از اونجایی که با مولتی U2 و بتای U3 به شدت حال کردم اصلآ دوست ندارم مولتی U3 مشکلی داشته باشه.
رسما ترکوندن با این تغییراتشون :/ ور داشتن Hit Box رو کوچیک ، Recoil رو زیاد و تفنگ های اولیه رو ضعیف کردن این هارو اضافه کنید به اینکه اومدن سرعت sprint رو زیاد کردن از اون ورblind fire رو بسیار قوی کردن این باعث شده همه تو بازی بدووند و با یک مشت ترتیب ادم رو بدن خیلی جالبه دیگه تقریبا کسی نشونه نمیگیره همه در حال دویدن هستن.(در ضمن میزان جون بازی اصلا تغییر نکرده چیزی که تغییر کرده hit box هستش تا جون)
در هنگاه sprint اگه تیر بخوری روت اثر نمیزاره همین باعث شده برای کشتن حریفی که با سرعت 100 کیلومتر داره میاد طرفت هیچ کاری نتونی بکنی
البته همین الان اعلام کردن که دارن رو blind fire و melee کار میکنن خدا رو شکر

آخرین ویرایش:

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,145
نام
متوئیدی
آقایون تسلیت میگم قراره رویه این بازی هم کد آنلاین بگذارن واقعا مسخرس یعنی خیلی مسخره شد ....

Sony has confirmed that Uncharted 3: Drake’s Deception will use the the publishers own online pass system, known as PSN Pass, to access the game’s online component
.
Juan Jimenez, Software Manager for Sony Spain, confirmed that the game would make use of the pass. A one time code will be provided with new copies of the game which allows free access to multiplayer, while second-hand purchases will have to pay for access

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
در هنگاه sprint اگه تیر بخوری روت اثر نمیزاره همین باعث شده برای کشتن حریفی که با سرعت 100 کیلومتر داره میاد طرفت هیچ کاری نتونی بکنی
این تیکش منو واقعا ترسوند.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
آقایون تسلیت میگم قراره رویه این بازی هم کد آنلاین بگذارن واقعا مسخرس یعنی خیلی مسخره شد ....

صبح به خیر :D همون موقع که قرار شد R3 این کد رو داشته باشه اعلام کردن که از این به بعد همه بازی های سونی Online Pass داره.

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,145
نام
متوئیدی
صبح به خیر :D همون موقع که قرار شد R3 این کد رو داشته باشه اعلام کردن که از این به بعد همه بازی های سونی Online Pass داره.

صبح شما هم بخیر برادر :d

جدی میگی ؟؟؟ آخه من همین الان خبرو تو ایی جی ام خوندم واقعا صبح بخیرم زیاده ظهر بخیر خوبه.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
عجب شیر تو خریه ! :| آریا لینک رو هم دیدم ! فقط تنها چیزی که میشه گفت اینه که اگه مولتی به حالت قبل (همون بتا) برنگرده دوباره داره تاریخ تکرار میشه ! :| همون بلایی که سر k3 اومد !

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
قضیه این online pass چیه . ما که میخوایم ارجینال بخریم بازی کنیم انلاین پس دیگه چیه . یه نفر توضیح بده . ارجینال بخریم که مشکلی نیست ؟ یا بازم باید آنلاین پسورد بگیریم ؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
قضیه این online pass چیه . ما که میخوایم ارجینال بخریم بازی کنیم انلاین پس دیگه چیه . یه نفر توضیح بده . ارجینال بخریم که مشکلی نیست ؟ یا بازم باید آنلاین پسورد بگیریم ؟
شما که ارجینال میخری باید بازی رو آکبند بخری که آنلاین پس ـش استفاده نشده باشه نه دسته دوم که نفر قبلی کدش رو استفاده کرده :D
ببینم اگر نفر قبلی فقط بخش سینگل رو بازی کرده باشه چی؟مشکلی که نداره؟:d
نه :D اگه کد آنلاینش رو نزده باشه که خب فک نمی کنم مشکلی باشه :D دیگه سونی دوربین جاسوسی که توی بسته ی بازی نذاشته ببینه کسی که کد رو داره برای اولین بار وارد میکنه بازیش نو ئه یا نَه :D
فکر میکردم نکنه برای اجرای بازی همون اول کد رو باید وارد کنی!:d
با این تعداد بازی تو این چند ماه واقعا مشکل همرو وکیوم گرفت!:d
نه بابا اونجوری که نمیشه :D همونطور که اشاره شده فقط برای بخش آنلاین ـه مثل بازیای EA :D

آخرین ویرایش:

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,808
شما که ارجینال میخری باید بازی رو آکبند بخری که آنلاین پس ـش استفاده نشده باشه نه دسته دوم که نفر قبلی کدش رو استفاده کرده :D
ببینم اگر نفر قبلی فقط بخش سینگل رو بازی کرده باشه چی؟مشکلی که نداره؟:d

نه
biggrin1.gif
اگه کد آنلاینش رو نزده باشه که خب فک نمی کنم مشکلی باشه
biggrin1.gif
دیگه سونی دوربین جاسوسی که توی بسته ی بازی نذاشته ببینه کسی که کد رو داره برای اولین بار وارد میکنه بازیش نو ئه یا نَه
biggrin1.gif
فکر میکردم نکنه برای اجرای بازی همون اول کد رو باید وارد کنی!:d
با این تعداد بازی تو این چند ماه واقعا مشکل همرو وکیوم گرفت!:d

خیر اگه کد رو استفاده نکرده باشه مشکلی نداره ... !
biggrin1.gif
ممنون , خیالم راحت شد!:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر