Uncharted 3: Drake’s Deception

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یه خوبی که این تاپیک داره اینه که اینقدر توی این چند صفحه دوستان از بازی بد گفتن که خود به خود توقع مارو از بازی پایین اورد و دیگه میانگین 97 درصد و اینارو بیخیال شدیم :d
خب پس به سلامتی جواب داد :D

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
:d

اي واي پس كد داره :d هيچي مجبور شدم قدي اون يكي بازي رو بزنم :d حيلي با حاله BF3 و U3 پشت سر هم ميان و پشت بندشون امتحانات ميان ترم شروع مي شه و بعدش هم فرتي ترم :d
زندگي داريم :( :d

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
البته من هیچموقع توقع ندارم پیشرفتی که نسخه دوم نسبت به نسخه اول کرد رو ، نسخه سوم هم بتونه نسبت به نسخه دوم بکنه! چون مسلما جای کار و پیشرفت روی نسخه دوم که از همه لحاظ کامل بود بسیار سخت تر هست . با این حال صبر می کنیم و می بینیم این بازی هم به سرنوشت کیلزون 3 دچار می شه یا خیر ! سونی هم کلا تخصص بالایی در فنا دادن IP های معروفش داشته در این نسل ! کم نبودن بازی های که با پتانسیل های بسیار بالا ولی سیاست های نه چندان درست در این نسل موفقیت ان چنانی کسب نکردن !

p.s : استرس کاذب گرفتیم !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,328
نام
امیر حسین
یا ایها الذین فی الکف البتا :d
گوش فرا دهید :d
مولتی پلیر بازی برای اعضای پلاس اروپا ، خاورمیانه ، جنوب آفریقا ، استرالیا و نیوزلند 5 اکتبر یعنی 2 روز دیگه باز میشه! :d
هیچی دیگه!2 روز دیگه دووم بیارید و بعدش PSN رو منفجر کنید :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
البته من هیچموقع توقع ندارم پیشرفتی که نسخه دوم نسبت به نسخه اول کرد رو ، نسخه سوم هم بتونه نسبت به نسخه دوم بکنه! چون مسلما جای کار و پیشرفت روی نسخه دوم که از همه لحاظ کامل بود بسیار سخت تر هست . با این حال صبر می کنیم و می بینیم این بازی هم به سرنوشت کیلزون 3 دچار می شه یا خیر ! سونی هم کلا تخصص بالایی در فنا دادن IP های معروفش داشته در این نسل ! کم نبودن بازی های که با پتانسیل های بسیار بالا ولی سیاست های نه چندان درست در این نسل موفقیت ان چنانی کسب نکردن !

p.s : استرس کاذب گرفتیم !
هستن کسایی که انتظار 1 به 2 رو داشته باشن :D نگران نباش کلاً استرس چیز خوبیه :D
به به اون قسمت بولد شده هم چیزاییه که گفتم :D ببینیم ND چقدر زیر این فشار مقاومت کرده :D

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
مولتی پلیر بازی برای اعضای پلاس اروپا ، خاورمیانه ، جنوب آفریقا ، استرالیا و نیوزلند 5 اکتبر یعنی 2 روز دیگه باز میشه! :d

خوب من الان حجم ام رو تركوندم براي BF3 ديگه U3 رو كجاي دلم بذارم :d
الان هم افتاديم توي جو BF3 حس اش نيست :d

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,034
نام
میثم
این پلاس شدن دیگه داره واجبات میشه .........باید بریم تو کارش...........تا چند روز هستش ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,328
نام
امیر حسین
نمیدونم :d ولی فکر کنم تا آخر ماه یا چند روز قبل از عرضه ی بازی باشه :d
2 روز دیگه علاوه بر این ، اون تریلر عجیب غریب هم معلوم میشه چی به چیه :d (البته اگر به کوجیما نرفته باشن و هی پشت سر هم سرکارمون نزارن :d )

• Like
Reactions: SHePArd

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
من جای شما باشم اصلا الان طرف انلاین این بازی نمیرفتم رسما امروز داشتم مونیتور رو میشکوندم افتضاح شده بخش مولتی اصلا انتظارش رو نداشتم بعد از بتا و انچارتد 2 ND بیاد گند بزنه به انلاین

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من جای شما باشم اصلا الان طرف انلاین این بازی نمیرفتم رسما امروز داشتم مونیتور رو میشکوندم افتضاح شده بخش مولتی اصلا انتظارش رو نداشتم بعد از بتا و انچارتد 2 ND بیاد گند بزنه به انلاین
قشنگ رویه ی ترول بتا و مولتی K3 رو پیش گرفتیدا ! :D یه خورده دندون رو جیگر بزارید ببینیم بازخورد این مولتی دو روز دیگه چه جوریه !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
توی Neogaf امروز سر زدم خیلی مینالیدن ! یه عده خوششون اومده ولی تعداد بیشتری بدشون اومده و گفتن در مقایسه با بتا اصلآ جالب نیست ! بتا خیلی لذت بخش و fun بود ولی این رو میگن زیاد حال نمیده و خیلی ها رو دیدم که کلآ از همه اسلحه های بازی (نحوه برخورد تیر و میزان سلامتی و ...) و چیزای دیگه مینالن ! نمیدونم دیگه این چه مرض جدیدی هست که وقتی توی بتا به اون خوبی بوده و اون همه طرفدار پیدا کرده ، بیان توش تغییرات بدن ! :D من که مولتی جدید رو بازی نکردم ولی اگه واقعآ این طور باشه امیدوارم بازخوردها رو ببینن و درستش کنن.

قشنگ رویه ی ترول بتا و مولتی K3 رو پیش گرفتیدا !
biggrin1.gif
یه خورده دندون رو جیگر بزارید ببینیم بازخورد این مولتی دو روز دیگه چه جوریه !
احسان شاید بشه گفت 70% اونایی که بازی کردن ناراضی هستن و میگن بتا بهتر بوده ! خودت یه سر بزن اینجا ! :D از اونجایی که با مولتی U2 و بتای U3 به شدت حال کردم اصلآ دوست ندارم مولتی U3 مشکلی داشته باشه.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
من یک چیز رو درک نمیکنم ! :D طرف میاد میگه با استرس تاپیک امتیازای فلان بازی رو باز کردم ! یا الآن میشنویم برای امتیازات این بازی استرس دارم :D ! بیخیال بابا :D دنیا کم ارزش تر ازین چیزا هست ، مخصوصا با این نمرات خوشحال سایت ها در امسال :D !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر