Uncharted 3: Drake’s Deception

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
خو الان فک نمیکنم کسی گفته باشه باید بازی خشونتش بالا باشه ... حرف ِ اون بنده های خدا اینه که اگه قراره یه نارنجک منفجر بشه باید مثه آدمیزاد منفجر بشه نه این که از آسمون شوکولات و گلهای رنگی بباره :d

آخرین ویرایش:

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
الان من سوالی که از نیما خان دارم اینه که چرا تو تام و جری ما قطع عضو نداریم؟؟؟
یا اینکه مثلا چرا تو تن تن این طوری نیست؟؟درسته باید خون به مقدار کم تو بازی باشه.ینی از این یکم بیشتر باشه.ولی قطع عضو بازی رو یکم خشن می کنه و از اون روح خودش جدا می کنه.اگه هم دست و پا ها قرار باشه غیب شه که کلا یه مشکل فنی یه جورایی به حساب می آد.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
الان من سوالی که از نیما خان دارم اینه که چرا تو تام و جری ما قطع عضو نداریم؟؟؟
یا اینکه مثلا چرا تو تن تن این طوری نیست؟؟درسته باید خون به مقدار کم تو بازی باشه.ینی از این یکم بیشتر باشه.ولی قطع عضو بازی رو یکم خشن می کنه و از اون روح خودش جدا می کنه.اگه هم دست و پا ها قرار باشه غیب شه که کلا یه مشکل فنی یه جورایی به حساب می آد.
کلاً باید دید این گیر که هیچکس (یا حتی هیچ سایتی :D) بهش اشاره نکرده با وجود T بودن بازی چه جوری یه دفعه رو اومد ؟! :D

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
من هم با اضافه شدن خون و خون ریزی و این چیزا به این بازی موافق نیستم :d همینجوری فانتزی بمونه خیلی بهتره
اون کارا تخصص عمو کریتوسه که به خوبی از پسش بر میاد :d
کلاً باید دید این گیر که هیچکس (یا حتی هیچ سایتی :D) بهش اشاره نکرده با وجود T بودن بازی چه جوری یه دفعه رو اومد ؟! :D
توطعه ی عوامل فتنه هست :d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
خشونت زیاد مساوی هست با مرگ فرنچایز آنچاررد ! تم فوق العاده و خشونت دوست داشتنی U کجا قطع شدن دستو پا و حمام خون راه انداختن کجا :D !

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
من دوس دارم بازی به دلیل وجود اون مضامین (:D!) M بشه ، نه این که با خون و خونریزی ...
خون هم در حد چند قطره بیاد آریا و نیما ناراحت نشن :D !

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
خشونت زیاد مساوی هست با مرگ فرنچایز آنچاررد ! تم فوق العاده و خشونت دوست داشتنی U کجا قطع شدن دستو پا و حمام خون راه انداختن کجا :D !

رضا به خدا 4 تا قطره خون بیاد و دو تا هم بریزه رو زمین هیچ اتفاقی نمی افته ها :d منم با اون حد خشونت مخالفم ولی یه ذره کوچولوش بد نیست :d

من دوس دارم بازی به دلیل وجود اون مضامین (:biggrin1:!) M بشه ، نه این که با خون و خونریزی ...

:)) نیت بخار این کار رو نداره :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من دوس دارم بازی به دلیل وجود اون مضامین (:D!) M بشه ، نه این که با خون و خونریزی ...
خون هم در حد چند قطره بیاد آریا و نیما ناراحت نشن :D !
خب تیر میزنی ازشون 2 قطره خون رو هوا میپاچه دیگه :D

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
اقا از نظر من هم همين طوري كه خون نداره با حال تره :d
درسته جريان خون هم هست كه بالاخره يه مقدار بايد بياد اما اون موقع يه سري مي گن چرا يه ذره مياد :d

بنابراين يا باد خون بياد يا نياد كه نياد بهتره :d

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
بالام جام بحث خون دیگه چیه؟خون میخوایید برید گیرز و گاو بزنید حالشو ببرید:d
اگر قرار بود ناتی داگ قطع عضو و خون رو به بازی اضافه کنه باید کلی وقت میزاشت برای فیزیک و همچنین حجم دادن به خون و داخل اعضای قطع شده!
بعد انوقت کی وقت میموند واسه ساخت این همه لوکیشن متنوع و نفس گیر:d
حالا بمانند که باید شیوه روایت داستانی رو بکل تغییر میدانند و همچنین مواجه شدن با مخاطب کمتر!

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,102
نام
مصطفی
میگم به نظر میاد بازی نسبت تریلر e3 پیشرفت قابل توجهی کرده :
34190487111341811691.jpg

به گرد غبار رو زمین توجه کنید ، حتی بنظرم نورپردازی و سایه زنی هم بهبود پیدا کرده ( البته شایدم به خاطر off screen بودن بهتر بنظر بیاد.)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,073
نام
آریا
بخش Multiplayer بازی در اختیار یه عده که یه چیزایی خریدن و کُد بازی رو گرفتن هست و اینجا میتونین 13 دقیقه ویدئو از این بخش ببینین (جالبه توسط یه نفر به نام PersianGloryHD آپلود شده !! :D)
میگن سرعت بازی بیشتر از بتا شده ! (خبر خیلی خوبیه) و از نظر گرافیکی هم مثل اینکه بهتر شده. حتی یکی دو نفر گفتن صدای Pistol هم بهتر از قبل شده ! :D البته ملت معمولآ اولش جوگیر میشن و آدم نمیتونه حرفاشون رو راحت قبول کنه و باید منتظر نظرات بیشتر بود !

• Like
Reactions: 浪人

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
دوستانی که خشونت میخوان در این بازی باید در نظر بگیرن که این بازی سورس متریالش فیلم های ادونچر دهه هشتاد میلادی مثل ایندیانا جونز و romancing the stone هستش و در اون فیلم ها یک جور حالت کمیک گونه وجود داشت و رئال نبودن هیچکدوم

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
بخش Multiplayer بازی در اختیار یه عده که یه چیزایی خریدن و کُد بازی رو گرفتن هست و اینجا میتونین 13 دقیقه ویدئو از این بخش ببینین (جالبه توسط یه نفر به نام PersianGloryHD آپلود شده !! :D)
میگن سرعت بازی بیشتر از بتا شده ! (خبر خیلی خوبیه) و از نظر گرافیکی هم مثل اینکه بهتر شده. حتی یکی دو نفر گفتن صدای Pistol هم بهتر از قبل شده ! :D البته ملت معمولآ اولش جوگیر میشن و آدم نمیتونه حرفاشون رو راحت قبول کنه و باید منتظر نظرات بیشتر بود !
اسلحه جدید KAL-7 (دقیقه 1:44) Rate of Fire و Blindfire Accuracy اش خفن بالاست. جون میده برای Run & Gun کردن...:d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان ميگم بهتر نيست دنگامونو بذاريم روي هم بعد بديم يه نفر واسمون بياره بازي رو؟
اينجوري ارزون و به موقع ميگيريم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر