Uncharted 3: Drake’s Deception

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
ناتی داگ توی شماره 2 تقریبا همچین کاری کرد چرا توی شماره 3 این رو تکرار نکنه ؟

خو هر نسلی یه پتانسیلی داره ، مثلا انتظار داری تا آنچارتد 8 هم توی این نسل بسازه هی پیشرفت گرافیکی داشته باشه ؟
خدایی دیگه ازین بهتر چی میخوای بسازه واست ؟ اگه نگم زیباترین ولی قطعا یکی از زیباترین لوکیشن های بازی در طول تاریخ همین صحرای آنچارتد هست .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,091
نام
آریا
نشستم یه دور اولین تریلر بازی و قسمت صحراش رو دیدم و با گیم پلی مقایسه کردم ، واقعآ عالی کار کردن ! خود من از اونایی بودم که میگفتم اون قسمت صحرا امکان نداره به اون شکل توی بازی نهایی باشه ولی الآن توی گیم پلی میشه دید چه کردن ! از خود صحرا و شن ها تا اون بادی که می وزه و شن ها رو تکون میده و انیمیشن ها و ... همگی توی گیم پلی دیده میشن. فقط صحرای تریلر اول یه کم حالت تپه مانند داره که احتمالآ به خاطر این هست که یه جای متفاوته. یعنی جایی که هواپیما سقوط میکنه (چون توی گیم پلی هواپیما هم حالت تپه مانند دیده میشه)

ناتی داگ توی شماره 2 تقریبا همچین کاری کرد چرا توی شماره 3 این رو تکرار نکنه ؟
خب دیگه کنسولها محدودیت دارن ! :D اینا سال 2009 یه چیزی ساختن که هنوزم خیلی از قسمت های بازی رو آدم میبینه کف میکنه ! :D دیگه نمیشه پیشرفت فوق العاده زیادی نسبت به اون داشت ! :D

• Like
Reactions: Kainé

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نشستم یه دور اولین تریلر بازی و قسمت صحراش رو دیدم و با گیم پلی مقایسه کردم ، واقعآ عالی کار کردن ! خود من از اونایی بودم که میگفتم اون قسمت صحرا امکان نداره به اون شکل توی بازی نهایی باشه ولی الآن توی گیم پلی میشه دید چه کردن ! از خود صحرا و شن ها تا اون بادی که می وزه و شن ها رو تکون میده و انیمیشن ها و ... همگی توی گیم پلی دیده میشن. فقط صحرای تریلر اول یه کم حالت تپه مانند داره که احتمالآ به خاطر این هست که یه جای متفاوته. یعنی جایی که هواپیما سقوط میکنه (چون توی گیم پلی هواپیما هم حالت تپه مانند دیده میشه)

مرسی مقایسه :D
راستی اون حالت ow بودن صحرا که صفحه های قبل بهش اشاره شد قطعیه ؟! یعنی رسمی گفته شده یا نه هنوز در حد حدس و ایناس ؟! :D
فکر نکنم اون طوری باشه ! من که جایی ندیدم همچین چیزی گفته باشن !
biggrin1.gif
چون کلآ یه صحرای بزرگ هست و توش یدونه آبادی وجود داره !
biggrin1.gif
حالا هرچقدر هم به سمت راست یا چپ بریم به چیزی نمیرسیم ! (یاد اون بازی قدیمیه افتادم که باید با قایق از یه جایی رد میشدی و اگه زیادی پر رو بازی درمی آوردی و از مسیر اصلی منحرف میشدی یه اژدها از زیر آب در می اومد میخوردت !
biggrin1.gif
کاش اسم بازیه یادم می اومد
yahoo_2.gif
)
tanx :D
یهو دیدی توی اینم آفتاب و گرمای هوا نیت رو خفت کرد :D

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,091
نام
آریا
راستی اون حالت ow بودن صحرا که صفحه های قبل بهش اشاره شد قطعیه ؟! یعنی رسمی گفته شده یا نه هنوز در حد حدس و ایناس ؟! :biggrin1:
فکر نکنم اون طوری باشه ! من که جایی ندیدم همچین چیزی گفته باشن ! :D چون کلآ یه صحرای بزرگ هست و توش یدونه آبادی وجود داره ! :D حالا هرچقدر هم به سمت راست یا چپ بریم به چیزی نمیرسیم ! (یاد اون بازی قدیمیه افتادم که باید با قایق از یه جایی رد میشدی و اگه زیادی پر رو بازی درمی آوردی و از مسیر اصلی منحرف میشدی یه اژدها از زیر آب در می اومد میخوردت ! :D کاش اسم بازیه یادم می اومد :( )

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
کسی در مورد لوکیشن های بازی چیزی میدونه؟ گفته شده تو چه کشورهایی ـه؟ تا حالا که اکثر تریلرها و چیزایی که نشون دادن کشورهای عربی. امیدوارم تمرکز رو شهرهای عربی نباشه.

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی

خب دیگه کنسولها محدودیت دارن ! :D اینا سال 2009 یه چیزی ساختن که هنوزم خیلی از قسمت های بازی رو آدم میبینه کف میکنه ! :D دیگه نمیشه پیشرفت فوق العاده زیادی نسبت به اون داشت ! :D
منم اعتراف میکنم خدایی فک نمی کردم در این سطح باشه :d
یعنی به معنای واقعی کلمه فک براندازه :d
چه غلطی کردم ps3 فروختم !!!

• Like
Reactions: Panther_X

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,330
نام
امیر حسین
کسی در مورد لوکیشن های بازی چیزی میدونه؟ گفته شده تو چه کشورهایی ـه؟ تا حالا که اکثر تریلرها و چیزایی که نشون دادن کشورهای عربی. امیدوارم تمرکز رو شهرهای عربی نباشه.​

یکی دیگه از مراحلم تو فرانسه بود ، اولین گیم پلیی که نشون دادن از بازی.
صد در صد جاهای دیگه هم هست :d مثلا همونجایی که میریزن رو سر نیت و عمو سالیوان :d
خیالت راحت باشه! تنوع مراحلش زیاده :d

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
خوب هنر یعنی این دیگه با سخت افزار 6 سال پیش بازی بسازی که انتظارشو تا 6سال بعدم نداشتش. این است هنر Naughty Dog

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
یکی یک لینک از همین ویدئو با کیفیت جدید از بیابان بده که هیتلر نباشه تا بتونم دانلود کنم !!!!

آخرین ویرایش:

captain mahdi

کاربر سایت
Nov 8, 2010
127
نام
骑士 的 夜
خوب هنر یعنی این دیگه با سخت افزار 6 سال پیش بازی بسازی که انتظارشو تا 6سال بعدم نداشتش. این است هنر Naughty Dog
ناتی داگ هنرمند هست ولی دیگه محدودیت سخت افزاری رو هم باید در نظر گرفت :d انتظارات از ناتی داگ بعد از U2 واقعا رف بالا، ولی خب نباید این قدر هم ازش انتظار داشت
تغییری به بزرگی U1 به U2 رو تکرار کنه
Akiba ...
فکر کنم لندن هم بود تو لوکیشن ها ! حالا مطمئن نیستم :d

• Like
Reactions: Akiba

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
منم مثل بقیه واقعا در عجبم !!!که این صحرا چنین شد!!!!!!!!!!!1

من نمیدونم که میگه کنسولا دیگه تاریخ مصرفشون گذشته اخه....

خب دیگه .. :d اگه قرار بود همه مثل ND بازی بسازن که الان وضع این نبود :d کنسول هم شاید قدیمی باشه ولی استفاده ازش تموم نشده ! ممکنه هنوز نتوسته باشن از کل قدرت کنسول استفاده کنن ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر