Uncharted 3: Drake’s Deception

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,358
نام
ماکان
ناتان دستش تقریبا نیم متر از دیوار فاصله داره ولی دستش را به صورت تکیه کرده به طرف دیوار برده فاصله دستش را با دیوار ببینید ! یعنی اگه 100 بار هم از این ورودی رد بشید همین انیمشن را خواهید دید . حالا اگه فقط از نزدیک دیوار این کار را میکرد و دستش به دیوار تکیه داده میشد باز یه چیزی

جناب آقای Gartall شما خیلی نکته سنج هستی و با این ایراد های فاهش و بزرگی هم که از UC3 گرفتی کاملا Readi رو بازی و ND و خلاصه دستشون رو رو کردی. دمت گرم. البته خدمات تو به ما به همین یک نکته ختم نمیشه و شما در واقع موفق شدی به همه ماها نشون بدی که Rage و دیگر بازی های کنسول مورد علاقت از همه بازی های دنیا بهترن، حتی از Fifa 12 و منچ و با این لطف بزرگ و کشف هایی که هر روز در تردهای بازی های PS3 میکنی حسابی مارو مدیون خودت کردی.

فلذا یه طوماری، استشهاد نامه ای، غلط کردم نامه ای، چیزی بیار ماها جمیعا امضا کنیم تحویل شما بدیم تا خیالت راحت بشه که همه ماها فهمیدیم که اساسا بازی های PS3 چرت هستن، خاک بر سر هستن، اصلا نمیفروشن، در مقابل بازی های کنسول مورد علاقه شما اصلا عددی به شمار نمیان، انیمیشن هاشون ضایع هست، قدیمی هست، فقط از در و دیوار بالا رفتن هستن، اگه جایزه میبرن به این دلیل هست که رقیب ندارن، اصلا گور بابای UC3 و ...

به راستی که حال جمیع ماها از کامنت های شما داره بهم میخوره! خسته شدیم از بس در هر تاپیک رو باز کردیم با نور ملکوتی کامنت های کارشناسانه شما (که عجیبه نتیجه همشون هم ضعیف بودن بازی های PS3 و افت کیفی انها هست) و البته جمیع مریدانتون روشن، مضین، مفرح و هر کوفت و زهر مار دیگه ای که شما بگی شدیم. دیگه تمام حرف های شماهارو از حفظیم بخدا!

جالبه تا دیروز که بحث کوبیدن KZ3 توسط شما و طرفدارانتون مطرح بود این بازی سرتاپا اشکال بود که افت کیفی داشت و در زمره ضعیف ترین بازی های این نسل و چه بسا تمام تاریخ. اما الان که بحث کوبیدن UC3 مطرح هست ناگهان KZ3 تبدیل به یکی از شاهکار ها میشه که خدای انیمیشن بود و به این ترتیب افت کیفی UC3 توسط شخص شخیص شما به اثبات رسید. من شرط میبندم زمان کوبیدن بازی بعدی PS3 که برسه اگه لازم باشه انیمیشن های UC3 تبدیل به شاهکار تمام دوران میشه.

من از این فلسفه ابدوغی شماها خندم نمیگره، از ضعف اطلاعاتتون خندم میگیره که از سر ناچاری برای ایراد گرفتن از UC3 چسبیدید به موردی که اصلا هیچ اطلاعاتی ازش ندارید! از این خندم میگیره که چطور برای کوبیدن یک بازی از این به شاخه به ان شاخه میکنید و وقتی دید آنطور که باید نشد خیلی شیک و با اعتماد به نفس کامل میرید سراغ یه مبحث دیگه. مثلا یه تریلر دیگه از بازی میاد و میبیند نه انیمیشن های بازی ایراد نداره و دیگه قضیه لوس شده، میگردید کلی فکر میکنید میچسبید به یک موضوع دیگه. مثلا اینکه چرا نیتان دستش رو تو دماغش نمیکنه؟ و این رو میکنید پیرهن عثمان و چنان بزرگش میکنید که انگار ملکه الیزابت سوم به قتل رسیده و شما تنها شاهد جنایت بودید.

آقایون عزیز که همه دیگه باهاتون آشنا هستن. ایراد گرفتن و یا حتی با وسواس گشتن دنبال ایرادهای یک بازی بزرگ اصلا کار خوب و پسندیده. خودمم خوشم میاد از اینکار. اما مقایسه بی ربط و با ربط یک بازی با بازی های مشخص دیگه تنها با هدف ضعیف جلوه دادن ان انم در تمامی تاپیک های موجود در این انجمن (مثلا توی ترد اخبار FFXIII-2 آقایون بحث رو میکشونن به اینکه Bulletstorm رو 360 افکت های بهتر و بیشتری داشت!!!!) مصداق بارز دریل کردن هست. به این جور افراد هم فقط میشه لفظ ترول و یا غول غارنشین رو اطلاق کرد.

الان همین ایرادی که گرفتی شما و بنده نقل قول کردم مسخره ترین چیزی هست که توعمرم شنیدم! وقتی نیتان از یه جا رد میشه طبیعی هست که وقتی محیط تغییری نداره ان هم انیمیشن هاش تغییر نکنه! نکنه انتظار داری مثلا یه بار موقع رد شدن دستش رو بکشه به دیوار، یه بار لی لی بره، یبار پشت بزنه رد بشه، یبار ژانگولر بازی در بیاره، یبار برای خوش آیند شما حالای برقصه، یبار آفتاب بالانس بزنه و ...؟ واقعا چقدر شماها بیکارید که میشینید از بازی و تریلرهاش اینجوری ایراد بنی اسراییلی در میارید؟ البته صد رحمت به قوم بنی اسراییل! شماها یه سور هم به انها زدید!

در نهایت فرخ جان UC3 انقدر بازی بزرگی هست که احدی نمیتونه با ترولینگ چیزی از ارزش های ان کم کنه. حتی شما دوست عزیز. اینکارها فقط نتیجش مسخره کردن خودت هست!

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,054
نام
نیما
خوبه توی تاپیک Gears of war هم گفتم که تاپیکهای بازی رو به VS تبدیل نکنید !!!!!!!!!!!! نیست گوش شنوا ؟! یه بار دیگه ببینیم 2 هفته بن ....

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
اقا تریلر صحرا را دیدیم واقعا نمی دونم چی بگم فقط می تونم بگم به احتمال 100 درصد یک از جوایز گرافیکی امسال را می بره افکت راه رفتن رو شن ها بی نظیر بود یک جورای شبیه خود واقعیت بود یک چیز دیگه اون دستمال گردن چقدر طبیعی تکون می خورد با ورزش باد در کل بی نظیر بود

در ضمن خواهشا بازی هارا با همدیگه مقایسه نکنید که کاری عبث و بیهوده هست

• Like
Reactions: Tommy Fisher

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
اقايون خداوكيلي اين همه اسپويا نكنيد صحنه هاي توپ بازي رو :d
من مي خوام ديگه تريلر نبينم كه تا زمان خود U3 .و چيز هاي هيجان انگيزش برامون باقي بمونه :d

به لطف دوستان شماره مراحل و عكس و صحرا و همه چي اسپويل شد:|:|:|

خواهشا" اين جور چيز ها رو بذاريد توي تگ اسپويلر

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
سلام من برگشتم حالشو ببرید دقیقا کیفیت همونی خواهد بود که توی آواتار من هست و تازه شاید تا اون موقع بهتر هم بشه !!!
من تا اینجا خیلی از ناتی داگ راضیم ولی باز هم میگم کافی نیست !!!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اقا تریلر صحرا را دیدیم واقعا نمی دونم چی بگم فقط می تونم بگم به احتمال 100 درصد یک از جوایز گرافیکی امسال را می بره افکت راه رفتن رو شن ها بی نظیر بود یک جورای شبیه خود واقعیت بود یک چیز دیگه اون دستمال گردن چقدر طبیعی تکون می خورد با ورزش باد در کل بی نظیر بود

در ضمن خواهشا بازی هارا با همدیگه مقایسه نکنید که کاری عبث و بیهوده هست

عزیزم نابود کردی با این عکس ها :D حداقل توی یه اسپویلی چیزی میذاشتی قلب ما ضعیف بید میاییم تو یه دفعه اینا رو میبینیم :D
راستی چفیه :D دستمال گردن چیه مگه وسط کازینو ـه :D

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,034
نام
میثم
اخرین تریلر بازی برای کی هست ......................ماشالله بحث شیرین vs دوستان انقدر طولانی میشه که برای یه تریلر تایپیک رو باید 2و3 بار از اول تا اخر بری...........هر کی تریلری که بدون چیز میشه بازش کرد بهم بده خیلی ازش ممنون میشم...................

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
سلام من برگشتم حالشو ببرید دقیقا کیفیت همونی خواهد بود که توی آواتار من هست و تازه شاید تا اون موقع بهتر هم بشه !!!
من تا اینجا خیلی از ناتی داگ راضیم ولی باز هم میگم کافی نیست !!!
دیگه بنده خداها چیکار کنن که کافی باشه؟؟:d نکنه میخوای بری نسل بعد؟؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر