Uncharted 3: Drake’s Deception

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,073
نام
آریا
من تازه موفق شدم ببینمش ! :D لامصب عجب چیزیه !!! توی ویدئو خیلی بهتر از عکس ها میشه فهمید صحرای بازی رو چطوری ساختن ! اصلآ فکر نمیکردم همچین کیفیتی داشته باشه ! انیمیشن ها هم که غوغاست !!! (شرمنده ، انواع داروها و اسپری های ضد هایپ رو امتحان کردم ولی جواب نداد :( )
فقط یه مشکل داره ! :| کاش این رو نمی دیدیم و خودمون توی بازی برای اولین بار تجربه میکردیم ! کلآ به نظرم نباید انقدر مرحله های متفاوت رو نشون میدادن. الآن کشتی و هواپیما و صحرا و خونه آتیش گرفته و ... رو دیدیم ! :D البته شایدم توی بازی نهایی چیزای خیلی بیشتری باشه که انقدر راحت اینا رو نشون میدن ولی کلآ نصف لذت من از U2 این بود که قبل از اومدن بازی و حتی بعدش زیاد دنبالش نرفته بودم و وقتی بازی رو گذاشتم توی کنسول ، شاید 90%ـش برام کاملآ جدید بود.

برای یااوری بگم جای پا موندن چیزه خیلی جدیدی نیست تو بازیهای قبلش هم بوده . تو mw2 هم جای پا رو برفها میموند .
خب فرخ نورپردازی هم توی بازی های NES بوده ولی مثلآ با نورپردازی Crysis 2 خیلی فرق میکنه ! :D اینم اگه ویدئو رو ببینی میفهمی چقدر زیبا جای دست و پا روی زمین ایجاد میشه و افکت هایی که برای شن ساختن چطوریه ! :D جای پا خیلی قبل از MW2 هم بوده ! :D

آخرین ویرایش:

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
من همون بی کیفیتش رو دیدم کف کردم :d دیگه سراغ این یکی نرفتم :d
با حرف اریا موافقم :d 4 تا لوکیشن مختلف تا حالا نشون دادن :d جالبه :d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
برای یاداوری بگم جای پا موندن چیزه خیلی جدیدی نیست تو بازیهای قبلش هم بوده . تو mw2 هم جای پا رو برفها میموند .
داداش مسئله جای پا نیست . مسئله اون عظمت و زیباییه صحراست که مو به تن آدم سیخ میکنه. صحرای sahara هم به این عظمت نیس به خدا :D ولی جهت هایپزدایی خیلی بازیه مالی نیس :D

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من تازه موفق شدم ببینمش ! :D لامصب عجب چیزیه !!! توی ویدئو خیلی بهتر از عکس ها میشه فهمید صحرای بازی رو چطوری ساختن ! اصلآ فکر نمیکردم همچین کیفیتی داشته باشه ! انیمیشن ها هم که غوغاست !!! (شرمنده ، انواع داروها و اسپری های ضد هایپ رو امتحان کردم ولی جواب نداد :( )
فقط یه مشکل داره ! :| کاش این رو نمی دیدیم و خودمون توی بازی برای اولین بار تجربه میکردیم ! کلآ به نظرم نباید انقدر مرحله های متفاوت رو نشون میدادن. الآن کشتی و هواپیما و صحرا و خونه آتیش گرفته و ... رو دیدیم ! :D البته شایدم توی بازی نهایی چیزای خیلی بیشتری باشه که انقدر راحت اینا رو نشون میدن ولی کلآ نصف لذت من از U2 این بود که قبل از اومدن بازی و حتی بعدش زیاد دنبالش نرفته بودم و وقتی بازی رو گذاشتم توی کنسول ، شاید 90%ـش برام کاملآ جدید بود.
اولا ویدئو آف اسکرین هست و خودت هم میدونی تو حالت آف اسکرین نباید نتیجه گرفت :D انمیشنهای بازی فوق العادست کاری ندارم ولی انیمیشنهای یه بازی مثل rage با u3 فرق داره انمیشنهای rage تماما real time هست و قابل پیشبینی نیستند .
u3 انمیشنهاش واقعا طبیعیه ولی همون طور که گفتم قابل پیشبینی هستند مثلا انیمیشنهای خود ناتان بی عیب هستند ولی دشمنها هیچ کدومشون مثل ناتان طراحی نشدند مثلا تو بازیهای مثل rage سیستم تیر خوردن دشمنها خیلی پیشرفته طراحی شده و برای هر کدوم 500 انیمیشن متفاوت و غیر قابل پیشبینی .
خب فرق نورپردازی هم توی بازی های NES بوده ولی مثلآ با نورپردازی Crysis 2 خیلی فرق میکنه ! :D اینم اگه ویدئو رو ببینی میفهمی چقدر زیبا جای دست و پا روی زمین ایجاد میشه و افکت هایی که برای شن ساختن چطوریه ! :D جای پا خیلی قبل از MW2 هم بوده ! :D
اتفاقا تو mw2 زمون خودش واقعا خیلی عالی جای پا میموند کلا برف ها پف میکردند میرفتند کنار :D حداقل در این زمینه عالی کار کرده بودند :D من فقط اینو گفتم که بعضی فکر میکنند برای اولین بار چنین اتفاقی میفته خب این مشخصه هرچقدر میریم جلو اینطور چیزها پیشرفت میکنه .

داداش مسئله جای پا نیست . مسئله اون عظمت و زیباییه صحراست که مو به تن آدم سیخ میکنه. صحرای sahara هم به این عظمت نیس به خدا
biggrin1.gif
ولی جهت هایپزدایی خیلی بازیه مالی نیس
biggrin1.gif
من مشکلی با گرافیک u3 ندارم و میدونم که تو این سال جز مدعیهای اصلیه گرافیکیه ولی خب بعضی چیزها خیلی اغراق میشه :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,073
نام
آریا
اولا ویدئو آف اسکرین هست و خودت هم میدونی تو حالت آف اسکرین نباید نتیجه گرفت :biggrin1: انمیشنهای بازی فوق العادست کاری ندارم ولی انیمیشنهای یه بازی مثل rage با u3 فرق داره انمیشنهای rage تماما real time هست و قابل پیشبینی نیستند .
u3 انمیشنهاش واقعا طبیعیه ولی همون طور که گفتم قابل پیشبینی هستند مثلا انیمیشنهای خود ناتان بی عیب هستند ولی دشمنها هیچ کدومشون مثل ناتان طراحی نشدند مثلا تو بازیهای مثل rage سیستم تیر خوردن دشمنها خیلی پیشرفته طراحی شده و برای هر کدوم 500 انیمیشن متفاوت و غیر قابل پیشبینی .
اون که شکی نیست ! :D خودمم یکی دو صفحه قبل گفتم نمیشه از روی این ویدئوها اظهار نظر قطعی کرد ولی ویدئوی جدید کیفیتش خیلی بهتره و اظهار نظر راحت تر ! :D
در مورد انیمیشن هم نگفتم رقیب نداره و بهترینه ! :D هرچند انیمیشن های خود Nathan و شخصیت های اصلی به نظرم رقیبی نداره ولی دشمن ها سطحشون پایین تره ! :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من مشکلی با گرافیک u3 ندارم و میدونم که تو این سال جز مدعیهای اصلیه گرافیکیه ولی خب بعضی چیزها خیلی اغراق میشه :D
خوب بازیه مورد علاقس دیگه . مثله اینکه خودتو تو تاپیک گیرز3 یادت رفته تو یه پست 270 تا نوشته بودی "واقعا کف کردم" این اغراق نیست ؟ شما به 360 و pcو بازیاش و rage احساس نزدیکی میکنی ( با توجه به پستای قبلیت تو تاپیکای مختلف میگم ) که بهش میگن anti ps :D ولی من نمیگم . هر کس سلیقه ای داره . ولی در کل من به سلیقه ی این anti ps ها شک میکنم :D
ولی فرخ جان قبول کن uncharted بازیه کم نقصیه و به راحتی نمیشه ازش ایراد گرفت .

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
در مورد انیمیشن هم نگفتم رقیب نداره و بهترینه ! :D هرچند انیمیشن های خود Nathan و شخصیت های اصلی به نظرم رقیبی نداره ولی دشمن ها سطحشون پایین تره ! :D
اونکه اصلا شکی درش نیست کلا تو بازی های سوم شخص ( چون فقط تو سوم شخص شخصیته دیده میشه :D) کلا انچارتد 3 توسوم شخص ها بی رقیبه از لحظ انیمیشن بعد اون فکر کنم بازی AC باشه .
توبازیهای اول شخص فقط تفنگ طرف دیده میشه :D مابقی میمونه برای دشمنها که تو این مورد هم RAGE رقیب نداره سیستم تیر خوری خیلی پیشرفتست .

خوب بازیه مورد علاقس دیگه . مثله اینکه خودتو تو تاپیک گیرز3 یادت رفته تو یه پست 270 تا نوشته بودی "واقعا کف کردم" این اغراق نیست ؟ شما به 360 و pcو بازیاش و rage احساس نزدیکی میکنی که بهش میگن anti ps ولی من نمیگم . هر کس سلیقه ای داره . ولی در کل من به سلیقه ی این anti ps ها شک میکنم :biggrin1:

من روی یه بازیی هم مانور بدم زمان خودش میدم اگه ببینم بازیه بهتری نیسبت بهش هست حرفم را میزنم . ولی از اول این نسل بیشترین مانور من همین RAGE بوده ؟:D
U3 را هم شک ندارم خیلی عالی میشه حداقل چه درست یا نادرست میدونم شانسش از گیرز 3 بیشتره ! چون انچارتد به غیر از مسائل تکنیکی به مسائل هنری و انیمیشن هم خیلی اهمیت میده و سایتها هم همیشه در مجموع بازی را میسنجن .

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,102
نام
مصطفی
برای یاداوری بگم جای پا موندن چیزه خیلی جدیدی نیست تو بازیهای قبلش هم بوده . تو mw2 هم جای پا رو برفها میموند .
به جا پا کاری نداشتم کلی گفتم :d

یا خدا ، منم تازه ودیو دیدم !!! این چی بود دیگه (کاش نمیدیم :d) انیمیشن های ناتان با روح روانم بازی کرد !! از طرفی نورپردازی و سایه زنی بی نظیر بود !!
کی بود میگفت بازی نسبت به u2 پسرفت کرده ؟؟ :d

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,051
نام
نیما

کسی نگفته تا حالا تو هیچ بازی ای نبوده !!! فقط موضوع اینه که توی اکثر بازیها این جای پا و ... خیلی زود از بین میره ، توی u2 که اصلا از بین نمیرفت ... حالا اصلا چیز مهمی نیست این قضیه ، من موندم تو که این همه سر خیلی از بازیها کارشناسی گرافیکی میکنی و هیجان زده میشی ، الات تو این عکسها هیچ چیز خاصی ندیدی جز جای پای تقلیدی از mw2 ؟!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
کسی نگفته تا حالا تو هیچ بازی ای نبوده !!! فقط موضوع اینه که توی اکثر بازیها این جای پا و ... خیلی زود از بین میره ، توی u2 که اصلا از بین نمیرفت ... حالا اصلا چیز مهمی نیست این قضیه ، من موندم تو که این همه سر خیلی از بازیها کارشناسی گرافیکی میکنی و هیجان زده میشی ، الات تو این عکسها هیچ چیز خاصی ندیدی جز جای پای تقلیدی از mw2 ؟!
مراجعه شود به پست بالاترم :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من روی یه بازیی هم مانور بدم زمان خودش میدم اگه ببینم بازیه بهتری نیسبت بهش هست حرفم را میزنم .
خب حالا اون بازیه بهتر نسبت به uncharted کودومه به من نشون بده تو سبک action advanture. با rage کاری نداریم اون یه سبک دیگست . گرچه به نظر من uncharted بهترین و هنری ترین و تکنیکی ترین بازیه نسله ولی خوب نظر شخصیه .

آخرین ویرایش:

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
فرخ جان داداش به نظرم مقایسه انیمیشن های U3 با RAGE کاملا غلط و بی اساس ـه :d اصلا انیمیشن های سوم شخص با یه شوتر از نظر من قابل مقایسه نیست :d

کی بود میگفت بازی نسبت به u2 پسرفت کرده ؟؟ :d

اکثر 360 فن ها :)) هیچ وقت بعضی جمله ها مثل " U3 یه آشغال جلوی گیرز 3 هست " " U3 همون اشغالی هست که U2 بود " .... رو یادم نمی ره :)) لول

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
من قاب بازی U3 رو دارم توش یه برگست که میشه بازی رو با قیمت 20 یورو ( مفت خرید ) موقع ی عرضه

خودش هم 5 یورو پدرم از آلمان خریده بعدش سریع می خرم .... همش 20 یورو !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر