Uncharted 3: Drake’s Deception

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,093
نام
آریا
این تریلر از Bulid جدید بازی (؟) رو ببینید !
گرافیک بازی انگار هم بهتر شده و هم Polish تر ! :d

http://www.youtube.com/watch?v=w8O3I...layer_embedded

................................................

ادیت :

بالاخره یه تریلر از Campaign مرحله ی Desert (کاشکی زودتر یه Direct Feed ازش بیاد :()

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=xJNv1PGhIm0

اولی فرق خیلی زیادی با گیم پلی قبلی نداره و بیشتر به نظر میاد نورپردازیش بهتر شده ! یه سری جاهاش هم تر و تمیزتر شده ! :D فقط یه تیکه هوش مصنوعی خیلی داغون عمل میکنه که نمیدونم به خاطر درجه سختی هست یا چیز دیگه !

دومی هم کیفیتش 360p هست هم با دوربین از فاصله دور گرفته شده برای همین اصلآ نمیشه نظر داد ! :D یعنی از نظر گرافیک و نورپردازی چیز عجیب و محشری به نظر میاد ولی به خاطر همون دلایلی که گفتم نمیشه راحت نظر داد و شاید نصف این نورپردازی و گرافیک به خاطر کیفیت پایینش باشه ! :D

07110181488634721337.jpg

کلآ پیشنهاد میکنم ویدئو رو نبینین و لذت بازی رو موقعی که خودتون مشغولش هستین بچشین. منم فقط چند تیکه رو رد کردم که ببینم حال و هواش چطوریه که خیلی خیلی جالب به نظر میرسه ! (صرف نظر از گرافیک که نمیشه نظر داد)

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دومی هم کیفیتش 360p هست هم با دوربین از فاصله دور گرفته شده برای همین اصلآ نمیشه نظر داد ! :D یعنی از نظر گرافیک و نورپردازی چیز عجیب و محشری به نظر میاد ولی به خاطر همون دلایلی که گفتم نمیشه راحت نظر داد و شاید نصف این نورپردازی و گرافیک به خاطر کیفیت پایینش باشه ! :D

07110181488634721337.jpg

کلآ پیشنهاد میکنم ویدئو رو نبینین و لذت بازی رو موقعی که خودتون مشغولش هستین بچشین. منم فقط چند تیکه رو رد کردم که ببینم حال و هواش چطوریه که خیلی خیلی جالب به نظر میرسه ! (صرف نظر از گرافیک که نمیشه نظر داد)
ولی آریا یه نکته ای رو میشه توش تشخیص داد :D اونم اینه که کماکان رنگ های بازی تند و گرم هستن و بازی حالت خوش رنگ بودن قبلیا رو از دست نداده :D

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
اونم اینه که کماکان رنگ های بازی تند و گرم هستن و بازی حالت خوش رنگ بودن قبلیا رو از دست نداده :biggrin1:

مگه قراره از دست بده ؟:d این نکته رو یادآوری کنم که سازنده همون ناتی داگ کبیر ـه ! :d اپیک که نیست :d

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
اگه نسخه نهایی هم در این اندازه باشه بهترین گرافیک کنسولی رو بهتون معرفی می کنم uncharted 3
نسخه نهایی که صد در صد بهتر از این میشه چون تا آخرین دقایق ناتی داگ رو پولیش بازی کار میکنه مطمئن باش !!!

uncharted 3

کاربر سایت
Jan 25, 2011
179
نام
پویا
نسخه نهایی که صد در صد بهتر از این میشه چون تا آخرین دقایق ناتی داگ رو پولیش بازی کار میکنه مطمئن باش !!!
این بازی گرافیکش واقعا فوق العادست ادم فکر میکنه انگار روی pc-high-end داره اجرا میشه نه ps3

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این بازی گرافیکش واقعا فوق العادست ادم فکر میکنه انگار روی pc-high-end داره اجرا میشه نه ps3
نه بابا همچین هم که میگی فوقالعاده نیس . در حده همون 2 هست . زیادی بزرگش نکنین .
مردیم ازبس هایپ زدایی کردیم .

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
بازی تو تنها چیزی که پیشرفت کرده گرافیکه .
شاید یک دهم ـه پیشرفت U2 نسبت به U1 ؛ شایدم کمتر! :d... البته به نظرم نیازی به پیشرفت آنچنانی نسبت به بهترین گرافیک کنسولی تا الآن (U2) نیست (نظر شخصی)! :|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر