Uncharted 3: Drake’s Deception

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
ببینید اصلا بحث کیلزون 3 رو پیش نکشید. اینجا جای آنچارتد هست. من خودم فن کیلزونم و حتی آنچارتدو هم در حد کیلزون نمیبینم. دلیل خریدن کنسولمم همین بازی بود
شرکت های سازنده البته یکی نیستن و یکی هست به من بگه واقعا چرا 3D باید به بای لطمه بزنه؟ شما کدوم عنوان بزرگ رو با 3D و معمولی ساختین که نظر میدین؟ اگه ناتی داگه از پسش بر میاد. شما نگرانی به فیدبکشون بگو نه به بازی سنتر!

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
به نظر خود منم دو سال زمانی که برای ساخت این نسخه صرف شده شاید یکم کم باشه و اگه بازی سال2012 عرضه میشد بهتر بود اما تا قبل از گیمز کام آلمان هیچ نگرانی در مورد ساخت بازی و دو سالی که براش وقت صرف خواهد شد نداشتم ولی با تریلرایی که تو این نمایشگاه دیدم انصافا کمی نگران شدم چون یه سری باگ تو این نمایشا بود که نگران کننده به نظر میرسید و وجودش برای یه بازی مثل آنچارتد اصلا جالب نبود مخصوصا آخر تریلر اولی که تو گیمز کام پخش شد اما خوب میشه امید داشت این ایرادا برطرف شه . البته یه نکته ایم هست اینکه ناتی داگ شرکت کم تجربه ای نیست و حتی تو این دو سالم که شاید به نظر برای ساخت بازی به این بزرگی کم بیاد میتونه معجزه کنه و منتقدان و طرفدارارو که حالا انتظاراتشون خیلی بالاتر رفته نسبت به نسخه ی دوم راضی کنه اما خوب کار سختی پیش رو داره چون آنچارتد2 خیلی بینظیر بود

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
به نظر من دیگه خیلی دارید بی انصافی میکنید اگه قرار باشه Uncharted 3 با اون نمایشها و تریلرهای فوق العادش بازی بد یا متوسطی بشه خودتون قضاوت کنید بازیهای دیگه رسماً باید برن به جهنم! ( مالتی پلیر بتاش رو که حتما اکثر بچه ها تستش کردن حتی یه سری که کلا معتادش شده بودن ! و البته نظر یا انتقاد منفی هم تا اونجایی که من پیش نمایشهای این بازی رو خوندم ، ازش نکردن)

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
384117410.jpg

:d

فوقالعادست ...

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب و اما نکاتی که بهشون اشاره میکردم ! :D
اینا رو صرفاً برای کسانی میگم که فک می کردن تمام این تریلر ها و بازی بی ایراده ! و این در صورتیه که آنچارتد 2 توی نمایش هاش این ایراد ها رو نداشت !
اول از همه همون حرکت پرتاب نارنجک توی E3 هست :D اصلاً هم نمیشه گفت اتفاقی بوده چون دوبار انجام شد هر دوبار هم مشکل داشت ! و حتی بعد از نمایشگاه که ولز توی اون تمیده بازی رو به صورت زنده بازی کرد هم اون مشکل بود !
نکته ی بعدی دمویِ E3 در جا زدن ناتان موقع راه رفت توی یه قسمته ! که گویا محیط مشکل داره ! اونجایی که دو نفر رو توی کشتی مخفیانه نفله می کنه و بعد میره بیرون کشتی که لبه هاش هم سیم خاردار داره ! اونجا توی E3 اگه دقت کنید ولز که داره بازی میکنه یه لحظه اونجا ناتان رو نگه میداره و نمیزاره حرکت کنه ! خب این واسه این نیست که نشون بده وای کشتی چه تکون های باحالی میخوره ! :D چون توی همون نمایش گیم اسپات حالا نمی دونم حواسش نیست یا چیز دیگه اون قسمت ناتان رو نگه نمیداره و قشنگ میبینیم که یکی دو ثانیه در جا میزنه ! در حال دویدن هست ولی جلو نمیره ! این مسئله مطمئن نیستم ولی گویا توی دموی GC هم باید باشه ! یه جا قبل از این که از روی یه لبه بپره روی هیکل یارو بازم یه چند لحظه مکث توی حرکت ناتان هست ! که نمی دونم به خاطر همین مسئله ـست یا نه !
نکته ی بعد تکسچر بخش شیشه ایه اون سقفیه که اول تریلر GC روش هستن که عین کاغذه :D
نکته ی بعد کفش ناتان هست همون اول تریلر GC اگه دقت کنید کفش هاش آلبالو گیلاس میزنه ! یعنی یه دفعه یکیش میپره بالا یکیش میاد پایین ! یعنی روی سطح جفت و جور نیست ! که خودشون می فهمن و دوربین رو می چرخونن پشت ناتان !
اون بند چتر نجات هم که ناتان توی هواپیما میکشه بدون یه خورده اینور اونور شدن در حالی که در جای خودش ثابته باعث باز شدن چتر میشه !!!!
(فعلاً نکات ایناس ! اگه کسی چیز دیگه ای به ذهنش میرسه بگه ! همچین مشکلاتی ممکنه برای قبل از ساخت یه بازی طبیعی باشه ولی دقت کنید که آنچارتد 2 همچین مشکلات در پیتی رو نداشت !)
یه چیزی هم در مورد تریلر GC بگم : بعد از اون تریلر یه سری عکس هم اومد که این هم شاملش بود :

خب اگه دقت کنید اون بند ضامن چتر نجات توی این عکس قرمزه و توی دمو زرد ! که خب اینطور میشه استنباط کرد که اینا برای دو بازه ی زمانی مختلف ـه ! حالا چه تریلر چه این عکس هر کدوم برای نسخه ی بتا باشه و اون یکی پولیش خوردش هر دو تا داغونن ! و این همانا مشکل زمان است که گفتم :D
خیلی طومار شد ! :D فقط خواهشاً دوستانه به صحبت هام نگاه کنید تا خیلی نرم و منطقی با هم بحث کنیم :D

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
احسان این باگ ها خیلی خیلی طبیعیه و شامل اکثر بازی ها میشه (مثلاً نمایش گیرز 3 تو برنامه جیمی فالون رو ببین اگر قرار بود بازی با اون باگ ها عرضه میشد رسماً به فنا میرفت حالا اینا که چیزی نیست Fix کردنشون کار یک روزه :D). مطمئن باش تا زمان ریلیس بازی این موارد جزئی 100% برطرف میشه!

در کل 40 روز دیگه دقیق به عرضه بازی زمان مونده, دندون رو جیگر بزارید و جواب تمام شک و شبهه هاتون رو بگیرید ...

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان این باگ ها خیلی خیلی طبیعیه و شامل اکثر بازی ها میشه (مثلاً نمایش گیرز 3 تو برنامه جیمی فالون رو ببین اگر قرار بود بازی با اون باگ ها عرضه میشد رسماً به فنا میرفت حالا اینا که چیزی نیست Fix کردنشون کار یک روزه :D). مطمئن باش تا زمان ریلیس بازی این موارد جزئی 100% برطرف میشه!

در کل 40 روز دیگه دقیق به عرضه بازی زمان مونده, دندون رو جیگر بزارید و جواب تمام شک و شبهه هاتون رو بگیرید ...
منم اولش گفتم ممکنه طبیعی باشه ولی اینکه آنچارتد 2 توی همون نمایش های E3 و ... (یعنی بازه ی زمانی مساوی تا عرضه هر کدوم از نسخه ها) همچین مشکلاتی رو نداشت یعنی قشنگ از زمان جلو بودن ولی الان با همچین باگ های مسخره ای که به قول خودت 1 روزه برطرف میشه نشون میده چقدر اینا از کار عقب هستن که فرصت نکردن همچین چیزای ساده ای رو درست کنن ! و گرنه باگ که معلومه طبیعیه !
در مورد احسان... احسان داره سطح انتظارات رو پایین میاره که یوقت بازی در حد هایپ ها نبود ناامید نشه
biggrin1.gif
بحث ناامیدی نیست :D بازی ای که شماره قبلیش کلفت ترین بازی نسل بوده یه همچین چیزای پیش پا افتاده ای واسه این شمارش مثل جوک میمونه ! :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Panther_X

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
كلا 3D يك چيز كاملا بيخود و اضافيه كه سوني به همه استوديو هاي FPـيش تحميل ميكنه و يه سياست غلط هم هست نصف گيمر ها هم از اين 3D استفاده نميكنن ... ! :|

کاملا مواقیم این سونی هم ما رو کشت با سه بعدیش :D

در مورد احسان... احسان داره سطح انتظارات رو پایین میاره که یوقت بازی در حد هایپ ها نبود ناامید نشه :D

• Like
Reactions: Kainé

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
در مورد احسان... احسان داره سطح انتظارات رو پایین میاره که یوقت بازی در حد هایپ ها نبود ناامید نشه :biggrin1:
لول :d اصلا نیازی به هایپ نیست :d مطمئن باش بدون هایپ و سر صدا گیرزتون رو ضربه فنی می کنه :d.

ما چکار به گیرز داریم اینجا تاپیک آنچارتده
biggrin1.gif
پوریا اختلال بپا نکن که به عنوان اغتشاش گر دستگیر میشیا
biggrin1.gif

من تو رو می شناسم :d کاریت نباشه اینجا رو کلا عوض می کنی :d

آخرین ویرایش:

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
خب و اما نکاتی که بهشون اشاره میکردم ! :D
اینا رو صرفاً برای کسانی میگم که فک می کردن تمام این تریلر ها و بازی بی ایراده ! و این در صورتیه که آنچارتد 2 توی نمایش هاش این ایراد ها رو نداشت !
اول از همه همون حرکت پرتاب نارنجک توی E3 هست :D اصلاً هم نمیشه گفت اتفاقی بوده چون دوبار انجام شد هر دوبار هم مشکل داشت ! و حتی بعد از نمایشگاه که ولز توی اون تمیده بازی رو به صورت زنده بازی کرد هم اون مشکل بود !
نکته ی بعدی دمویِ E3 در جا زدن ناتان موقع راه رفت توی یه قسمته ! که گویا محیط مشکل داره ! اونجایی که دو نفر رو توی کشتی مخفیانه نفله می کنه و بعد میره بیرون کشتی که لبه هاش هم سیم خاردار داره ! اونجا توی E3 اگه دقت کنید ولز که داره بازی میکنه یه لحظه اونجا ناتان رو نگه میداره و نمیزاره حرکت کنه ! خب این واسه این نیست که نشون بده وای کشتی چه تکون های باحالی میخوره ! :D چون توی همون نمایش گیم اسپات حالا نمی دونم حواسش نیست یا چیز دیگه اون قسمت ناتان رو نگه نمیداره و قشنگ میبینیم که یکی دو ثانیه در جا میزنه ! در حال دویدن هست ولی جلو نمیره ! این مسئله مطمئن نیستم ولی گویا توی دموی GC هم باید باشه ! یه جا قبل از این که از روی یه لبه بپره روی هیکل یارو بازم یه چند لحظه مکث توی حرکت ناتان هست ! که نمی دونم به خاطر همین مسئله ـست یا نه !
نکته ی بعد تکسچر بخش شیشه ایه اون سقفیه که اول تریلر GC روش هستن که عین کاغذه :D
نکته ی بعد کفش ناتان هست همون اول تریلر GC اگه دقت کنید کفش هاش آلبالو گیلاس میزنه ! یعنی یه دفعه یکیش میپره بالا یکیش میاد پایین ! یعنی روی سطح جفت و جور نیست ! که خودشون می فهمن و دوربین رو می چرخونن پشت ناتان !
اون بند چتر نجات هم که ناتان توی هواپیما میکشه بدون یه خورده اینور اونور شدن در حالی که در جای خودش ثابته باعث باز شدن چتر میشه !!!!
(فعلاً نکات ایناس ! اگه کسی چیز دیگه ای به ذهنش میرسه بگه ! همچین مشکلاتی ممکنه برای قبل از ساخت یه بازی طبیعی باشه ولی دقت کنید که آنچارتد 2 همچین مشکلات در پیتی رو نداشت !)
یه چیزی هم در مورد تریلر GC بگم : بعد از اون تریلر یه سری عکس هم اومد که این هم شاملش بود :

خب اگه دقت کنید اون بند ضامن چتر نجات توی این عکس قرمزه و توی دمو زرد ! که خب اینطور میشه استنباط کرد که اینا برای دو بازه ی زمانی مختلف ـه ! حالا چه تریلر چه این عکس هر کدوم برای نسخه ی بتا باشه و اون یکی پولیش خوردش هر دو تا داغونن ! و این همانا مشکل زمان است که گفتم :D
خیلی طومار شد ! :D فقط خواهشاً دوستانه به صحبت هام نگاه کنید تا خیلی نرم و منطقی با هم بحث کنیم :D
تو اون قسمت اول دموی e3 تو کشتی که وقتی نیت میخواست از در وارد شه یه چند لحظه بازی دچار مشکل شد و این ایراد تو آخر دموی اولی که تو گیمز کام پخش شد هم دیده میشه اون لحظه ای که جعبه ها دارن به سمت پایین میان و نیت بینشون جا به جا میشه یدفعه نیت غیب میشه و چند لحظه بعد به یکی از جعبه ها برخورد میکنه ولی تو دموی دومی که از ادامه ی این بخش بود این مشکل دیده نشد کلا من نمیدونم این ایراد وباگ ها از کجا ناشی میشه شاید به خاطر موتوریه که تو ساخت این نسخه ازش استفاده کردن چون تو سریای قبلی نبود امیدوارم تو نسخه ی نهاییم شاهدش نباشیم

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
لول :d اصلا نیازی به هایپ نیست :d مطمئن باش بدون هایپ و سر صدا گیرزتون رو ضربه فنی می کنه :d

ما چکار به گیرز داریم اینجا تاپیک آنچارتده :D پوریا اختلال بپا نکن که به عنوان اغتشاش گر دستگیر میشیا :D

---------- نوشته در 02:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:17 PM ارسال شده بود ----------

من تو رو می شناسم :d کاریت نباشه اینجا رو کلا عوض می کنی :d

اینم حرفیه :D همیشه فضا نیاز به هیجان داره :D

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
اقا مشكلات باگ كمتر مي تونن به گيم پلي اسيب جدي و واقعي وارد كنن اگر اين طوريه من هم مي تونم يه طومار از مشكلات اين مدلي KZ3 بنويسم :d
فقط كافيه به لباس هاشون توي اون تاسيسات STAHL توي دمو ها توجه كنيد بايد لباس هلگاست ها تن شون باشه اما نيست :d

اگر مشكل از گيم پلي هست اون هارو رو كنيد :d چون مشكلات اصلي اون هان
گر چند قبول دارم كه اين ها هم اون صفاي بازي رو خراب مي كنه اما واقعا" باگ هايي هستند كه خيلي راحت رفع مي شن اگر بخوايم بگيم اين ها خيلي بد اند كه يه سري باگ توي BF3 گه 37-8 روز ديگه مياد بدتره كه يارو از تو سنگ رد شد !!!

اما از نظر من با اين حال توي حداقل دو سال كار روي بازي , بازي خوب هم پيشرفت كرده از لحاظ گيم پلي مدرك هم هست نشون بدم :d اصلا" بگم :d

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,031
نام
میثم
ابن جور مشکلات جزو فرعی ترین ایرادات بازی هستش و فکر نمیکنم کسی به خاطر این جور مشکلات از خریدنش منصرف بشه ......مهم کل بازی هستش که یقینا باز هم عالی میشه .............در جواب اون دوست عزیز که این همون موتوری هست که باهاش انچارتد 2 رو ساختن.........red dead هم موقع ریلیز باگ های متعددی داشت که با یه اپدیت مشکل کمتر شد ولی هنوز هم برخی مواقع باگ های عجیبی دیده میشه در صورتی که بهترین بازی سال از نگاه اکثر سایتها شد و کلی هم جایزه گرفت..........در کل چند تا باگ نمیتونه مانع عالی بودن یه بازی بشه...........حالا یکی این جور مشکلات براش خیلی مهمه اون دیگه بسته به سلیقه خودشه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوستان شرمنده وسط بحث شیرینتون پارازیت میندازم :D

کسی Theme Song نسخه 2 رو نداره ؟!

در مورد بحث دوستان هم به نظر من که ND شرکتی نیست که بازی پر از باگ بده دست مشتری و مطمئنا یه بازی Polish شده و بدون مشکل رو عرضه میکنه پس نگران نباشید تا زمان عرضه بازی تمامی این مشکلات برطرف میشه ;)

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
نکته ی بعد تکسچر بخش شیشه ایه اون سقفیه که اول تریلر GC روش هستن که عین کاغذه :biggrin1:

همین الان رفتم دوباره هردو ویدیو gc رو دیدم والا اون البالو گیلاس رو ما هرچی از اول تا اخر گشتیم ندیدم انیمشن های راه رفتن تا اینجای کار بی نقص
درمورد اون تکسچر سقفه اینو ببین ماله هردو تریلر که به فاصله اندکی پخش شدن
اینارو الان خودم از روی تریلر اچ دی کپچر کردم اگه براتون تاریک بود برایت رو ببرید بالا تا مشخص بشه قشنگ
به قدری تابلو هست که فکر کنم نیاز نباش ادرس بدم:D
gc part 1
http://www.myup.ir/images/07663591191400625919.jpg

gc part 2
http://www.myup.ir/images/54760215422139079951.jpg

درمورد چتر نجات هم توی ویدیو پارت دوم درستش کردن نمیشه اینو با عکس نشون داد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر