Uncharted 3: Drake’s Deception

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
میشه انقدر نمره نمره نکنید دیگه داره حالم بهم میخوره از هرچی نمره هستش . شما بازی میکنید که از بازی لذت ببرین یا این که کل کل کنید . بازی 20 هم بشه از 100 برای کسی که میخواد این بازی رو بازی کنه هیچ فرقی نداره اگه منتظر این بازی هستش .

پس به جای این .... بازی ها در مورد بازی صحبت کنید لطفا این جا دیگه مقایسه نمره بازی ها راه نندازین دیگه داره حالم بد میشه .

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
عالیه امتیازش هم از گیرز کمتر نمیشه که! آخه بخاطر چی بهش میخوان کم بدن؟ میگم به نظر شما هنوزم توش هیولا میاد(مثل 1و2). هیولاهاش خیلی چیزای ناجورین از نکروموروف ها بدترن!

اتفاقا بد هم نبود هیجان داشت :d هیولا هم نبودن :)) :d اون ادم تبتی ها بودن که اون شکلی کرده بودن خودشون رو :d

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
به نظر من نمره بیشتر برای کل کل کردن ایناست وگرنه طرفدارای بازی مثل من بازیرو فقط به خاطر لذت بردن ازش میخرم نه به خاطر نمره
آخه جدیدأ توی BC رسم شده:
1. بجای اینکه بیایم از بازی ها لذت ببریم، باید بیایم بچسبیم به میانگین نمرات قبله عالم هستی معروف به Metacritic
2. اگر از 90 پایین تر بیاد، فلان فلانه... اگر بالای 90 بیاد، فلان فلانه.
جلل خالق! عجب رسم هایی! دمشون گرم.
برای همین من و یکی از مدیران انجمن عهد بستیم که اگر میانگین نمرات U3 در متاعالم (Metacritic) زیر 90 بیاد، از خریدش (بطور جدی) صرف نظر کنیم. *Sarcasm*

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,093
نام
آریا
آخه جدیدأ توی BC رسم شده:
1. بجای اینکه بیایم از بازی ها لذت ببریم، بیایم بچسبیم به میانگین نمرات قبله عالم هستی معروف به Metacritic
2. اگر از 90 پایین بیاد، فلان فلانه... اگر بالای 90 بیاد، فلان فلانه.
جلل خالق! عجب رسم هایی! دمشون گرم.
برای همینه من و یکی از مدیران انجمن عهد بستیم که اگر میانگین نمرات U3 در متاعالم (Metacritic) زیر 90 بیاد، از خریدش (بطور جدی) صرف نظر کنیم. *Sarcasm*
در تآیید حرف های برادر اصلان باید بگم آدم واقعآ خجالت میکشه بازیهایی که زیر خط فقر (خط فقر = 90) هستن رو بازی کنه. مثلآ من وقتی با GT5 آنلاین میشم ، همین طور عرق شرم میریزم و یه جعبه دستمال 200 تایی کنار دستم میذارم که معمولآ بعد از یه ساعت تموم میشه. چون وقتی بازی هایی با امتیاز بالاتر وجود داره ، چرا آدم به بازی های بی کیفیت که امتیازشون کمتره توجه کنه ؟
الآن هم پول U3 رو گذاشتم توی کمد مخصوص (یه کمد مخصوص هست برای امتیاز بندی بازی ها) که اگه بالای 90 شد ، از کمد درش بیارم چون تونسته پوز بقیه بازی ها رو بزنه ولی کافیه میانگینش 89.49 بشه تا توی متا به عنوان 89 ثبت بشه و اون وقت باید پول رو خرج بازی های دیگه کرد تا بعد از GT5 دیگه سر این یکی عرق نریزم. ساعت 6 تا 7 عصر هر روز رو هم اختصاص دادم به مراسم دعای مخصوص برای اینکه بازی بالای 90 بشه تا آبروی سونی و من و شرکا از بین نره.
البته باید به این ها تبصره هایی هم اضافه کنیم. مثلآ اگه میانگین بازی عالی شد ولی حضرت لبه بهش ارادت نداشت ، فاتحه بازی خونده هست. به عنوان مثال The Witcher 2 میانگینش میشه 87 (البته در هر حال بازی چرتی هست که زیر 90 گرفته) ولی حضرت بهش 6 میده. در اینجا میزان شرم به توان 2 میرسه چون علاوه بر اینکه بازی زیر خط فقر هست ، باب میل حضرت هم نبوده.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد
من آخر نفهمیدم این چجوری میخواد خودشو نجات بده ؟! :d

وقتی میرسه به زمین میخواد بخوره به زمین یه دفعه از خواب میپره...
2lxwef8.gif
hanghead.gif

خواستم به سبک تلوزیونه ایران تمومش کنم
34y5mvr.gif

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
در تآیید حرف های برادر اصلان باید بگم آدم واقعآ خجالت میکشه بازیهایی که زیر خط فقر (خط فقر = 90) هستن رو بازی کنه. مثلآ من وقتی با GT5 آنلاین میشم ، همین طور عرق شرم میریزم و یه جعبه دستمال 200 تایی کنار دستم میذارم که معمولآ بعد از یه ساعت تموم میشه. چون وقتی بازی هایی با امتیاز بالاتر وجود داره ، چرا آدم به بازی های بی کیفیت که امتیازشون کمتره توجه کنه ؟
الآن هم پول U3 رو گذاشتم توی کمد مخصوص (یه کمد مخصوص هست برای امتیاز بندی بازی ها) که اگه بالای 90 شد ، از کمد درش بیارم چون تونسته پوز بقیه بازی ها رو بزنه ولی کافیه میانگینش 89.49 بشه تا توی متا به عنوان 89 ثبت بشه و اون وقت باید پول رو خرج بازی های دیگه کرد تا بعد از GT5 دیگه سر این یکی عرق نریزم. ساعت 6 تا 7 عصر هر روز رو هم اختصاص دادم به مراسم دعای مخصوص برای اینکه بازی بالای 90 بشه تا آبروی سونی و من و شرکا از بین نره.
البته باید به این ها تبصره هایی هم اضافه کنیم. مثلآ اگه میانگین بازی عالی شد ولی حضرت لبه بهش ارادت نداشت ، فاتحه بازی خونده هست. به عنوان مثال The Witcher 2 میانگینش میشه 87 (البته در هر حال بازی چرتی هست که زیر 90 گرفته) ولی حضرت بهش 6 میده. در اینجا میزان شرم به توان 2 میرسه چون علاوه بر اینکه بازی زیر خط فقر هست ، باب میل حضرت هم نبوده.

آریا میگم تمامش کنید ادامه میدین تو و اصلان ؟ .:d بابا بعضی ها مفهوم بازی کردن رو درک نکردن حالا 5000 خط هم بنویسی متوجه نمیشن . ادم بازی میکنه با توجه به سلیقه خودش نه برای دیگران نه برای میانگین امتیاز نه ..... .

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,034
نام
میثم
دوستان کسی ازمدت زمان خط داستانی بازی اطلاعاتی داره ؟خود ND چیزی گفته در این مورد؟اگه اندازه همین U2 باشه که خیلی عالیه............

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آخه آریا موضوع اینه که تعداد کسایی که سنگ امتیازها رو به سینه میزنن خیلی خیلی بیشتر از کسایی ـه که به خود بازی علاقه دارن ! طبیعتاً خیلی راحت بازی رو به بقیه کوفت میکنن :D هر دفعه یه سری چرت و پرت به یه بازی بسته میشه دقت کنی مثل همیشه بهت نمی چسبه !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
ببین اریا یعنی خدایش حرف دل منو زدی من نمی دونم این چه رسمی هست که تازگی ها مد شده شاید امتیاز یک باز ی کم بشه ولی خیلی جالب باشه حالا باید بگیم چون زیر 90 شد بد هست و نباید خرید
جدیدا امتیاز بازی ها مهم تراز خود بازی شده

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
ببین اریا یعنی خدایش حرف دل منو زدی من نمی دونم این چه رسمی هست که تازگی ها مد شده شاید امتیاز یک باز ی کم بشه ولی خیلی جالب باشه حالا باید بگیم چون زیر 90 شد بد هست و نباید خرید
جدیدا امتیاز بازی ها مهم تراز خود بازی شده

دلیلش از نظر من برمی گرده به این 360 فن های عزیز یا به قولی این بچه های 12-13 ساله که فقط می خوان بازی ps رو بکوبن !
البته از یه طرفی دهنشون بسته می شه !
چیزی که مشهوده اینکه ارزش این بازی خیلی بیشتر از این حرفاست ! اون کسی هم که امتیاز می ده یه سلیقه ای داره و ممکنه به سلیقش خوش نیاد ! ولی در کل نباید زیاد جدی گرفت چون منشاءـش به یه سری بچه های 360فن بر می گرده :)
اما جدای این حرف خیلی دوست دارم که متای بازی بالا شه تا دهن بعضی ها بسته شه !!!

آخه آریا موضوع اینه که تعداد کسایی که سنگ امتیازها رو به سینه میزنن خیلی خیلی بیشتر از کسایی ـه که به خود بازی علاقه دارن

کاملا درسته بعضی ها فقط دوست دارن شعار بدن !

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
دوستان کسی ازمدت زمان خط داستانی بازی اطلاعاتی داره ؟خود ND چیزی گفته در این مورد؟اگه اندازه همین U2 باشه که خیلی عالیه............
عزیزم تایید نشده ولی گفتن از U2 کمتر نیست //////// بچه ها یه چیز بگم برای هر گیمری مناسب هست اگر گیمر واقعی هستید باید همیشه 2 ماه قبل انتشار بازی و دادن نمرات بگید طرفدار هستید یا نه چون خیلی ها از گیرز 3 انتقاد میکردن همینجا و بعد از نمرات میگن ما عاشق بازی بودیم اینطور گیمر بدرد لایه جرز ............................. میخورد من از الان میگم طرفدار U3 & LAST GUARDIAN هستم والسلام نامه ....................:d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
والا ما يه دور گفتيم يه تردي خودم درباره داستان U3 زدم بذارمش اين جا يا نه كسي از مديران جواب نداد بهر حال الان مي ذارم

احتمالا" اين دور دشمنان ماوراءالطبيعه بازي جن ها خواهند بود :d
اون هم جن هايي كه حضرت سليمان زنداني كرده :d
براي اطلاعات بيشتر بريد به اين لينك UNCHARTED 3 : بازي اي شگفت انگيز داستاني شگفت انگيز تر (نگاهي بر ان چه كه از داستان مي دانيم)

البته مال خيلي وقت پيشه اما به هر حال تمام چيز هايي كه در باب بازي مكاشفه شده :d (كاشف من نبودم :d)

• Like
Reactions: Amir09 and Kainé

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
والا ما يه دور گفتيم يه تردي خودم درباره داستان U3 زدم بذارمش اين جا يا نه كسي از مديران جواب نداد بهر حال الان مي ذارم

براي اطلاعات بيشتر بريد به اين لينك UNCHARTED 3 : بازي اي شگفت انگيز داستاني شگفت انگيز تر (نگاهي بر ان چه كه از داستان مي دانيم)

البته مال خيلي وقت پيشه اما به هر حال تمام چيز هايي كه در باب بازي مكاشفه شده :d (كاشف من نبودم :d)
این جریان حلقه و انگشتر که گفتی (گفتن:D) به نظرم درسته چون توی تریلر E3 یه جایی بود که مارلو حلقه ی ناتان دستش بود و داشت میکرد داخل یه صفحه که همون علامت قفل روش بود ! همونی که روی دفترچه هست ! همونجا هم میگه :
finally drake secret will be reviewed !
قضیه داره جالب میشه :D
ممنون مطلب جالبی بود !!! ولی با تخیلی کردن داستان یه ذره مخالفم :d
نه اتفاقاً اونا مثل ما با قضیه جن و اینا برخورد نمیکنن :biggrin1: کلاً برای اونا یه چیزی تو همون مایه های demon ـه که گفته شد :biggrin1: اینجوری به نظرم قضیه خیلی جذاب هم میشه :biggrin1: حداقل واسه من خیلی غیر منتظره بود :biggrin1:

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-

ممنون مطلب جالبی بود !!! ولی با تخیلی کردن داستان یه ذره مخالفم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر