Uncharted 3: Drake’s Deception

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
اقایون این مود هایی که تو بتا بود تو بازی اصلی هم همونه منظور باز بهشون اضافه میشه یا نه؟
شاید کمی تغییرات بدن ولی مدها دقیقا همونه و مد اضافه نخواهیم داشت !!!
لطفا لينك دانلود تريلر جديد رو قرار بديد
به آدرس زیر بروید و روی ویدئو مربوط به آنچارتد 3 کلیک کنید بعدش روی دانلود کلیک کنید !!!
www.eurogamer.it

• Like
Reactions: foxy

Apple 2012

کاربر سایت
Aug 29, 2011
26
بهترین بازی پلی 3 که من بازی کردم همین بازی هست منظورم نسخه دوم اون هست.الان هم چون واقعا عاشق این بازی بودم دل را زدم به دریا و از سایت اینترنتی ebay اون را پیش خرید کردم .:x

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان الان نسخه 3م سروراش چجورين شما كه دموشو تست كرديد چطوري بود 2ش كه تا پينگ بره بالا لگ ميندازه درحد چمپيونزليگ

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,035
نام
میثم
دوستان الان نسخه 3م سروراش چجورين شما كه دموشو تست كرديد چطوري بود 2ش كه تا پينگ بره بالا لگ ميندازه درحد چمپيونزليگ
نسبت به 2 خیلی بهتر شده مخصوصا اون LOADING اولش خیلی سریع پر میشه بعدش تو شماره قبلی حتما باید 10 نفر تکمیل میشد تا بازی شروع بشه ولی تو این میره تو بازی بقیه هم تکمیل میکنه TEAM DEATHMATCH رو میگم .........در کل من که زیاد مشکلی نداشتم ولی خوب پینگت که بره بالا اذیت میشی

s-nima

کاربر سایت
Sep 8, 2009
124
نام
نیما
بهترین بازی پلی 3 که من بازی کردم همین بازی هست منظورم نسخه دوم اون هست.الان هم چون واقعا عاشق این بازی بودم دل را زدم به دریا و از سایت اینترنتی ebay اون را پیش خرید کردم .:x
داداش مگه واسه ایران میارن؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بیا دیگه کل بود به سبزه نیز اراسته شد
دوستاران باز یمی تونند این دسته ها را تهیه کنند

دیزاینش یکی از عالی ترین هاست ! :D یعنی یه لحظه افتضاح طراحی ای مثل کنترلر کیلزون رو با این مقایسه کنید ! :D خیلی راحت جزو برترین دیزاین های روی کنترلره ! :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,333
نام
امیر حسین
نمردیم و دیدیم که بالاخره طرح خفن هم رویدسته های PS اومد! :d
کاش روی باندل ها هم طرح میزدن مثل طرح FF XIII :d

ولی چه طرح قشنگیه :d من میخوام :d

• Like
Reactions: Kainé

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
بیا دیگه کل بود به سبزه نیز اراسته شد
دوستاران باز یمی تونند این دسته ها را تهیه کنند

قبول دارم خیلی شیکه اما نمیدونم چرا این مدل که تازه معرفی شده بیشتر به دلم نشست :d:( البته 2 تا طرح متفاوتن و فکر کنم مقایسشون درست نباشه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
راستي اين كلكتور پك آنچارتد3 كه اكشن فيگورو گردنبدندو كوفتو زهر مار داره قيمتش چنده:d
گردنبدو بندازم تو گردن تو دانشگاه يه كلاسي بذارم:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر