Uncharted 3: Drake’s Deception

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
فشار باد کجا بود اون به خاطر تکونهای اون کامیون پایینیه که روش هست اگه فشار باد بود اونجا که عربه با لگد ناتان رو میزنه و ناتان پرت میشه عقب می بایست به خاطر فشار هوا 10 متر شوت بشه بیرون هواپیما یا وقتی می خواد بره داخل هواپیما که اصلاً نمی تونست تکون بخوره :biggrin1:
و نکته ی دوم هواپیما هم از قانون فیزیکی که برای خودرو هست مستثنی نیست هر ماشین در حال حرکت با سرعت پشت خودش یه تونل هوا ایجاد میکنه که مسیر هوا برعکس حرکت ماشین هست به همین دلیل برای سبقت گرفتن توی مسابقات اول میرن پشت ماشین جلویی تا به جلو کشیده بشن و تحت تاثیر باد مخالفی که از اطراف رو روی ماشین جلویی داره میاد قرار نگیرن بعد سبقت میگیرن :biggrin1: پشت هواپیما هم به همین ترتیبه یعنی الان دریک در حالت کمترین اثر باد مخالف قرار داره ! اگه از کنار هواپیما آویزون بود آره حرف شما درست ولی دقت کنید اون عقب هواپیماست !
احسان ،عزیزم الان ناتان تو فضای بازه چه ربطی به فضای بسته ماشین داره؟؟:d تازه من منظورم زمانی بودکه ناتان از بینِ کامیون ها میپره دقیقاً زمانی که بین 2تا کامیون هست ، چون بین کامیون ها فاصلهِ !!! در ضمن من اصلاً به فیزیکش کاری ندارم ، چون تو این نسل از این بیشتر نمیشه انتضار داشت :d

@ BIGnote
اون تصاویری که گذاشتی چه ربطی به بحث ما داره ؟؟؟ :d اینکه بازی نسبت به نسخه لیک شده پیشرفت کرده چه ربطی به تیره شدن ناگهانی لباس ناتان داره؟؟؟

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
احسان ،عزیزم الان ناتان تو فضای بازه چه ربطی به فضای بسته ماشین داره؟؟:d تازه من منظورم زمانی بودکه ناتان از بینِ کامیون ها میپره دقیقاً زمانی که بین 2تا کامیون هست ، چون بین کامیون ها فاصلهِ !!! در ضمن من اصلاً به فیزیکش کاری ندارم ، چون تو این نسل از این بیشتر نمیشه انتضار داشت :d

@ BIGnote
اون تصاویری که گذاشتی چه ربطی به بحث ما داره ؟؟؟ :d اینکه بازی نسبت به نسخه لیک شده پیشرفت کرده چه ربطی به تیره شدن ناگهانی لباس ناتان داره؟؟؟
ربطش اينه كه دموي e3 جديدتره مشكلش برطرف شده.:d شما اكه ويديو هاي بازي ليك شده رو ديده باشي ي صحنه اون هليكوبتري كه اون هيولا زده داغون كرده يهويي رنكش تيره ميشه. البته صحنه ش دقيق يادم نيست ولي اين اتفاق مي افته.

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
دوستان عزیز اگر توجه کرده باشید این تریلر جدید از بازی نشون داد که ناتی داگ واقعا در مورد پیشرفت گرافیک بازی و پولیش تا آخرین لحظه راست گفته بود شما خاکهای و گردو و غبار بالای کویر رو دیدید ؟ اینم چیزی بود که قبلش نبود و از موارد جدیدی بود که میشد دید و به حق زیبا هم کار شده بود اگر ناتی داگ تا زمان انتشار بازی همینطور پیش بره و بازی رو ارتقا بده عالی میشه و در آخر با یک anti aliasing عالی میتونه گرافیک رو واقعا چشم نواز کنه من که واقعا خیلی امیدوارتر به بازی شدم !

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
احسان ،عزیزم الان ناتان تو فضای بازه چه ربطی به فضای بسته ماشین داره؟؟:d تازه من منظورم زمانی بودکه ناتان از بینِ کامیون ها میپره دقیقاً زمانی که بین 2تا کامیون هست ، چون بین کامیون ها فاصلهِ !!! در ضمن من اصلاً به فیزیکش کاری ندارم ، چون تو این نسل از این بیشتر نمیشه انتضار داشت
...
اگه به فيزيكش كاري نداري
- چرا در موردش حرف ميزني ؟‌
- كلا ايراد ميگيري ؟
- %100 اطمينان داري كه غلطه ؟‌
تو این نسل از این بیشتر نمیشه انتضار داشت
خوب وقتي فكر ميكني غلطه و ما فكر ميكنيم درسته ، حرف ميزنيم تا يا ما بگيم اشتباه كرديم يا تو ...

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
اگه به فيزيكش كاري نداري
- چرا در موردش حرف ميزني ؟‌
- كلا ايراد ميگيري ؟
- 0 اطمينان داري كه غلطه ؟‌
عزیزم داغ نکن برات خوب نیست ، اون حرف رو من نزدم ، حرف یکی از دوستان رو تایید کردم و نیازی نمیبینم موردِ به این واضحی به کسی توضیح بدم .

خوب وقتي فكر ميكني غلطه و ما فكر ميكنيم درسته ، حرف ميزنيم تا يا ما بگيم اشتباه كرديم يا تو ...
:)) good luck
..
yahoo_22.gif
..
دوست عزیز ناراحت نشو ولی همیشه سعی کن پست ها رو کامل بخونی و بعد قضاوت کنی؛ من اون پست در جواب احسان دادم و منظورم این بود فیزیکی که بعضی دوستان از u3 میخوان تو این نسل امکان پذیر نیست . همون اولم گفتم با اینکه حرف اون دوستمون(game fun ) درست بود من بشخصه به فیزیک کاری ندارم و نه از u3 و نه هیچ بازی دیگه ایی تو این نسل همچین انتظاری ندارم و نخواهم داشت ، حالا نمیدونم شما از پست من چه برداشتی کردین !!!

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب خب خب ! دوستان چرا اینجوری ! مصطفی جان یه خورده آروم تر ! همونطور که من دوست شما هستم دوست محمد جان هم هستم :D یه خورده آرومتر هم میشه بحث کرد :D
مصطفی @
عزیزم این چیه میگی ! خب معلومه که بیرون هواپیماست ! مگه توی مسابقات اتومبیلرانی طرف می خواد از پشت سبقت بگیره میاد در میزنه میره توی ماشین جلویی میگه چون اینجا باد نیست با اجازه می خوام سبقت بگیرم ! :D نه عزیزم بزار با عکس توضیح بدم بهتر متوجه بشی ! :D

ببین توی عکس قشنگ معلومه اون فضایی که ما جریان باد رو نداریم ! اینکه باید پرت بشه عقب در صورتی اتفاق می افته که اون شخص کنار هواپیما باشه مثل این که توی هواپیمای مسافربری در ورودی و خروجی کنار هواپیما رو موقع حرکت باز کنی ! دیگه باید بدونی که جریان باد به خاطر وجود موتور ها روی بال هواپیما در کناره ! دیگه نمی دونم چه جوری بگم :D در ضمن این رو هم اضافه کنم که چون در انتهای هواپیما به طرف پایین بازه خودش به عنوان مانع در مقابل باد عمل میکنه و اون فضای قرمز رنگ پشت هواپیما بیشتر هم میشه و در ضمن باعث به هم خوردن تعادل هم میشه و سایر موارد :D توجیه شدی ؟ اگه نه بگو بیام پروفایلت موضوع رو بیشتر بشکافم !

آخرین ویرایش:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
خب خب خب ! دوستان چرا اینجوری ! مصطفی جان یه خورده آروم تر ! همونطور که من دوست شما هستم دوست محمد جان هم هستم :D یه خورده آرومتر هم میشه بحث کرد :D
مصطفی @
عزیزم این چیه میگی ! خب معلومه که بیرون هواپیماست ! مگه توی مسابقات اتومبیلرانی طرف می خواد از پشت سبقت بگیره میاد در میزنه میره توی ماشین جلویی میگه چون اینجا باد نیست با اجازه می خوام سبقت بگیرم ! :D نه عزیزم بزار با عکس توضیح بدم بهتر متوجه بشی ! :D

ببین توی عکس قشنگ معلومه اون فضایی که ما جریان باد رو نداریم ! اینکه باید پرت بشه عقب در صورتی اتفاق می افته که اون شخص کنار هواپیما باشه مثل این که توی هواپیمای مسافربری در ورودی و خروجی کنار هواپیما رو موقع حرکت باز کنی ! دیگه باید بدونی که جریان باد به خاطر وجود موتور ها روی بال هواپیما در کناره ! دیگه نمی دونم چه جوری بگم :D در ضمن این رو هم اضافه کنم که چون در انتهای هواپیما به طرف پایین بازه خودش به عنوان مانع در مقابل باد عمل میکنه و اون فضای قرمز رنگ پشت هواپیما بیشتر هم میشه و در ضمن باعث به هم خوردن تعادل هم میشه و سایر موارد :D توجیه شدی ؟ اگه نه بگو بیام پروفایلت موضوع رو بیشتر بشکافم !
باو من که چیزی نگفتم این دستمون به من پرید !!

احسان من نمیخوام در مورد فیزیک و قوانینش تو این تاپیک بحث کنم ، (یه بار با هم در مورد فیزیک اجسام حرف زدیم واسه هفت پشتمون بسته :d ) چند بارم گفتم که به فیزیکش کاری ندارم ولی حالا که بحث باز کردی یه نکته فقط بهت بگم از دقیقه 16 : 2 تا 18 : 2 نگاه کن ، قبلاً هم گفتم من منظورم فقط اون فاصله ایی هست که بین دو کامیون ـه و خالی ـه !!! و مطمئنا میدونی هر چه قدر فضای بین دو جسم کمتر باشه فشار باد بیشتر میشه و مسلماً از بین فضای خالی اون دو تا ماشین باد با شدت و قدرت بیشتری داره حرکت میکنه ولی ناتان بدون کوچکترین تاثیر پذیری ایی از کامیون اول میپره رو دومی !!!

بازم میگم صحیت کردن درمورد این ایرادات یه جورایی خنده داره چون اگه قرار باشه فیزیک و محاسبات مربوط به اون تو یه بازی در این سطح و مطابق با واقعیت باشه بدون شک باید انتظار گرافیکی در سطح سوپر ماریو داشته باشیم !!!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
باو من که چیزی نگفتم این دستمون به من پرید !!

احسان من نمیخوام در مورد فیزیک و قوانینش تو این تاپیک بحث کنم ، (یه بار با هم در مورد فیزیک اجسام حرف زدیم واسه هفت پشتمون بسته :d ) چند بارم گفتم که به فیزیکش کاری ندارم ولی حالا که بحث باز کردی یه نکته فقط بهت بگم از دقیقه 16 : 2 تا 18 : 2 نگاه کن ، قبلاً هم گفتم من منظورم فقط اون فاصله ایی هست که بین دو کامیون ـه و خالی ـه !!! و مطمئنا میدونی هر چه قدر فضای بین دو جسم کمتر باشه فشار باد بیشتر میشه و مسلماً از بین فضای خالی اون دو تا ماشین باد با شدت و قدرت بیشتری داره حرکت میکنه ولی ناتان بدون کوچکترین تاثیر پذیری ایی از کامیون اول میپره رو دومی !!!

بازم میگم صحیت کردن درمورد این ایرادات یه جورایی خنده داره چون اگه قرار باشه فیزیک و محاسبات مربوط به اون تو یه بازی در این سطح و مطابق با واقعیت باشه بدون شک باید انتظار گرافیکی در سطح سوپر ماریو داشته باشیم !!!
مصطفی کچلم کردی به خدا :D دارم میگم توی اون ناحیه جریان باد برعکسه !!!! یعنی :
به سمت هواپیما می باشد نه به طرف بیرون هواپیما .
الان دیگه چجوری توضیح بدم :D یعنی توی همون فاصله عین این می مونه که روی زمین وایسادی و داری از یه جا به جای دیگه میپری بدون باد مخالف ! :D الان افتاد ؟ :D

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
مصطفی کچلم کردی به خدا :D دارم میگم توی اون ناحیه جریان باد برعکسه !!!! یعنی :
به سمت هواپیما می باشد نه به طرف بیرون هواپیما .
الان دیگه چجوری توضیح بدم :D یعنی توی همون فاصله عین این می مونه که روی زمین وایسادی و داری از یه جا به جای دیگه میپری بدون باد مخالف ! :D الان افتاد ؟ :D
احسان تریلر دیدی؟؟ جان من دیدی؟:d

اصلا توجه کردی من چی میگم ؟؟؟ بیخیال.....!!
یه نکته فقط بهت بگم از دقیقه 16 : 2 تا 18 : 2 نگاه کن ،
:
12885224030704802682.jpg
به اون فضای خالی که زرد کردم دقت کن .!!!
من میدونم تو هنوز ویدو ندیدی :d

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
15,220
نام
شیخ صدرا
یعنی واقعاً انقد سخته که برید تو تاپیک همون بازی مورد علاقه ـتون پست بدید و انقد ایرادای بنی اسراییلی از بازی طرف مخالف نگیرید؟

پ.ن: اگه کسی تو تاپیک گیرز ـم از این کارا میکرد همین جواب ـو بهش میدادم!

• Like
Reactions: Kavigne

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
الان وقتی اومدم به این تاپیک این comment ها رو خوندم پیش خودم گفتم یه زمونی با یه سیستم زاغارت true crime! رو با کلی تیک و لگ بازی میکردیم یه حالی میکردیم که ... :D
الان ببین به کجا رسیدیم بازی 60 فریم نمیشه کلی بد و بیراه به بازی و سازنده هاش میگن ... حالا این قوانین فیزیک پیشکش :D مگه uncharted قراره شبیه سازه فیزیک اجسام و ... باشه؟؟!
کسی که un2 رو بازی کرده باشه میدونه چه فیزیک شاخی داره بازی ....
شما این تیکه به حساب چاخان بازی بذارین مثل کلی از بازی های دیگه .. انتظار که بره بالا همین میشه :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مصطفی@
ببین پرش نیت هر چقدر که هست مسئله ای نیست ! مسئله اینه که اون فشار بادی که میگی اونجا نیست ! :D هیچ بادی اونجا نیست , ماکزیمم باد یه نسیم ملایمه :D هر چقدر هم که نیت بپره به فیزیک مربوط نمیشه :D باید بری عضلات دور ساق پاش رو اندازه بگیری :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر