Uncharted 3: Drake’s Deception

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
شما دیگه از این بالا تر میخوای برو فیلم ببین!
صدرا خب راست میگه بنده خدا ! :D جداً الان هم سطح سایر بازیهاست یعنی مثل قبل نیست که چیزهایی توش باشه که بقیه بازیها هنوز ارائه نداده باشنش !
دیگه اینقدر هایپ زدایی داره حالمو بهم میزنه :biggrin1: !
رضا اون تیکه ی بعد از اسمایلی رو جدی گفتما ! :D هیچ شکلکی هم جلوش نیست ! :D واقعاً از لحاظ بصری چیزی اضافه نداره ! ولی شماره ی 2 زمان خودش خیلی جلوتر از بقیه بود !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .:Pouria:.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
صدرا خب راست میگه بنده خدا ! :biggrin1: جداً الان هم سطح سایر بازیهاست یعنی مثل قبل نیست که چیزهایی توش باشه که بقیه بازیها هنوز ارائه نداده باشنش !

احسان داداش دیگه چی می خوای از قدرت محدود کنسول ؟ :d الان همین فیزیک خفن ، افکت شن ( که البته ندیدم :d ) ، سه بعدی و این نور پردازی توپ .. کمه ؟ :d
goty امسال بین U3 و اسکاریم هست ! خب عموما نقش افرینی ها بیشتر مد نظر هستن ولی U3 هم کم رغیبی نیست !

• Like
Reactions: Kainé

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان داداش دیگه چی می خوای از قدرت محدود کنسول ؟ :d الان همین فیزیک خفن ، افکت شن ( که البته ندیدم :d ) ، سه بعدی و این نور پردازی توپ .. کمه ؟ :d
goty امسال بین U3 و اسکاریم هست ! خب عموما نقش افرینی ها بیشتر مد نظر هستن ولی U3 هم کم رغیبی نیست !
منظورم اینه بعد از U2 دیگه این همچین باورنکردنی هم به نظر نمیاد :D حالا تا ببینیم در آینده چی پیش میاد :D مگه اینکه اون چیز متمایزش شن ـش باشه که هنوز ندیدیم :D

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
عزیزم اگر گرافیک بیشتر می خوای برو فیلم harry potter 7 ببینید و من شخصا gameplay MIKHAM ta gerafic
هنوز گرافیک آنچارتد 3 منو که راضی نکرده باید بشینیم ببینیم نتیجه پایانی چی میشه ؟
حالم از انتظارات زیاد بهم mikhorad

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
الان همین فیزیک خفن
دقیقا کدوم فیزیک خفن!؟:D
پ.ن:دوستان شلیک نکنین!من خودیم!:D فقط گفتم شاید چیزی نشون دادن که من ندیدم چون تو U1 و 2 تنها چیزی که وجود نداشت فیزیک خفن بود:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر