Uncharted 3: Drake’s Deception

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
من اینو دقیقاً از زبون Arne شنیدم، بستگی داره کجای بازی باشه، مثلاً اگه کات سین هایی که بعدش مرحله تغییر میکنه رو همون اول کار رد کنی بره یه چند ثانیه ای لودینگ میبینی. البته لودینگ ها هم بسیار کوتاهن :biggrin1:
این حرف درسته من خودم شخصا چند بار امتحان کردم. اگه کات سین هایی که بعدش به مرحله بعدی منتقل بشیم رو همون اولش skip کنیم شاهد یه لودینگ کوتاه خواهیم بود .

پ.ن.اینم به بار دیگه تاکید کنم که کات سینهای بازی با انجین خود بازی به صورت ریل تایم و لحظه ای رندر میشن. در واقع فرقی با گیم پلی بازی (غیر از یکی دو افکت برای هر چه سینمایی شدن بازی) ندارن:biggrin1:

آخرین ویرایش:

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
تریلر گیمز کام فوق العاده بود.زبونم بند اومد .در یک کلام فوق العاده.اون صحنه احساسی بازی هم خیلی باحال بود.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,092
نام
آریا
توی این مپ Multiplayer که عکسش رو پایین میذارم ، بعضی وقتا طوفان شن راه می افته و جلوی دید بازیکن گرفته میشه ! البته گفتن این اتفاق زیاد رخ نمیده و زود هم از بین میره !

اینم لینک کاملآ HD از ویدئوی Gamescom که هرکی خواست میتونه 300 و خورده ای مگ بریزه پاش ! :D فقط مسوولیت هایپ زدگی با خودتون ! انجمن هایپ زدایی پیشاپیش اخطارش رو داده ... :| یه دفعه مثل این اجنبی های "هایپ اندود شده" نشین ... :|

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
توی این مپ Multiplayer که عکسش رو پایین میذارم ، بعضی وقتا طوفان شن راه می افته و جلوی دید بازیکن گرفته میشه ! البته گفتن این اتفاق زیاد رخ نمیده و زود هم از بین میره !

اینم لینک کاملآ HD از ویدئوی Gamescom که هرکی خواست میتونه 300 و خورده ای مگ بریزه پاش ! :D فقط مسوولیت هایپ زدگی با خودتون ! انجمن هایپ زدایی پیشاپیش اخطارش رو داده ... :| یه دفعه مثل این اجنبی های "هایپ اندود شده" نشین ... :|
هابپ چی بشیم؟؟
مگه نمیدونی fifa 12 بهترین بازی کنسولیه؟

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
اینم لینک کاملآ HD از ویدئوی Gamescom که هرکی خواست میتونه 300 و خورده ای مگ بریزه پاش !

اریا جون دمت گرم فقط مطمئنی مشکلی نداره دیگه ؟ :d اخه تریلر e3 رو hd گرفتم که 100وخورده ای بود بعد باز نمی کرد :| الان این هم 355 میگ می ارزه ولی فقط اوکیه دیگه ؟ :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,092
نام
آریا
هابپ چی بشیم؟؟
مگه نمیدونی fifa 12 بهترین بازی کنسولیه؟
والا ! :D

اریا جون دمت گرم فقط مطمئنی مشکلی نداره دیگه ؟ :d اخه تریلر e3 رو hd گرفتم که 100وخورده ای بود بعد باز نمی کرد :| الان این هم 355 میگ می ارزه ولی فقط اوکیه دیگه ؟ :d
من خودم حوصله دانلود کردن این حجم رو برای تریلر هایپ انگیز ندارم ولی توی Neogaf که خیلی ها دیدن ! :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@ رضا :
پیرو صحبت های کیوان به همه چیز پی بردیم :D ( اشتباه از من بود :D )

همین دیگه ! نه شنش بدرد می خوره نه طوفانش ! تا بیای دونه های شن رو بررسی کنی طوفان تموم شده ! در کل بهش امیدی نیست !

آخرین ویرایش:

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
New Concept Art

ft5xv857h9e5fgy1dc.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر