Uncharted 3: Drake’s Deception

ps3 gamer.

کاربر سایت
Nov 2, 2010
327
نام
متین
تو فکر خریدشیم هنوز!:D دوستانی که قصد خرید تم دارن پیشنهاد میکنم تمهای داینامیک آنچارتد و کیلزون رو خریداری کنن . خدان!
این تم ها رو نمیشه از سایت های معمولی و به صورت free دانلود کرد؟
چون من هک کردم و نمیتونم برم psn!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
الان می خوام با سر برم تو شیشه مانیتور ی:((ا خودمو پرت کنم از یک جای پایین دیگه اشکم در امد خدایش عجب بازی ساختن گیم پلی دیدم واقعا هیچ حرفی برا گفتن باقی نمی مونه عجب فیزیکی داره بازی خدایش :((

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,146
نام
حسین

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
رضاجان یه سوال جدی:dتو خبر نگفته این حجم واقعی بازی هست،یا مثلا مثل کیلزون یا gow 3 هست؟:d
حجم کلی بازی هست که به احتمال زیاد سرسام آور بودنش بدلیل استفاده از قابلیت سه بعدی با کیفیت فوق العادست . متذکر بشم نسخه قبلی حدوداً 25gig حجم داشت .

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
الان می خوام با سر برم تو شیشه مانیتور ی:((ا خودمو پرت کنم از یک جای پایین دیگه اشکم در امد خدایش عجب بازی ساختن گیم پلی دیدم واقعا هیچ حرفی برا گفتن باقی نمی مونه عجب فیزیکی داره بازی خدایش :((
حسین دست نگه دار منم بیام بزار با هم رستگار شیم:D

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,102
نام
مصطفی
یعنی از لحاظ انیمیشن مثلِ انقلاب میمونه !!! تو هر سراشیبی یا چاله چوله انیمیشن متفاوتی میبینیم !!!!!

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,051
نام
نیما
یعنی از لحاظ انیمیشن مثلِ انقلاب میمونه !!! تو هر سراشیبی یا چاله چوله انیمیشن متفاوتی میبینیم !!!!!

نه بابا این حرفا کدومه ... چیز خاصی نداره ، شما کولری که اینجوری میبینی ، کولرتو خاموش کن انیمیشن میشه مثل بازیه Pong ( همونی که بچه بودیم یه صفحه سیاه بود دو تا خط سفید اینور اونور صفحه با یه نقطه سفید به عنوان توپ پینگ پنگ بازی میکردیم ) ولی قبول دارم نورپردازیش از Pong بهتره در کل .

• Like
Reactions: x to the z

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,051
نام
نیما
این عکس ها که با ویدئوی دیشب اومده و بچه ها گذاشتن برای بخش Multiplayer هست :

خب که چی ؟! لابد فکر کردی گرافیک Gameplay بازی همینه ؟! اینا از ترفندهای کثیف ND ه که با این عکسا ملت رو گول میزنن تا پول حرام بدست بیارن . خود بازی 1 صدم اینا هم نمیشه ... تازه عکسا OffScreen ه

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
15,068
نام
شیخ صدرا
خب که چی ؟! لابد فکر کردی گرافیک Gameplay بازی همینه ؟! اینا از ترفندهای کثیف ND ه که با این عکسا ملت رو گول میزنن تا پول حرام بدست بیارن . خود بازی 1 صدم اینا هم نمیشه ... تازه عکسا OffScreen ه

تازه از اون تکسچر زیادا مثل ریج نداره :(

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
نه بابا این حرفا کدومه ... چیز خاصی نداره ، شما کولری که اینجوری میبینی ، کولرتو خاموش کن انیمیشن میشه مثل بازیه Pong ( همونی که بچه بودیم یه صفحه سیاه بود دو تا خط سفید اینور اونور صفحه با یه نقطه سفید به عنوان توپ پینگ پنگ بازی میکردیم ) ولی قبول دارم نورپردازیش از Pong بهتره در کل .

بخدا ارزش نداره انقد خون تون رو به خاطر حرفای 2 تا فن این و اون کثیف کنین , بزارید هرچی عقده توی دلشون هست خالی کنن و اصلا بهشون اهمیت ندید
بخصوص تامی فیشر جان که نماینده رسمی ناتی داگ در بازیسنتر ـه:d میدونم حرفاشون چه فشار عصبی بهت(ـهمون) وارد میکنه اما سکوت کنیم بهتره ;)

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
حجم کلی بازی هست که به احتمال زیاد سرسام آور بودنش بدلیل استفاده از قابلیت سه بعدی با کیفیت فوق العادست . متذکر بشم نسخه قبلی حدوداً 25gig حجم داشت .
حجم بالاش به احتمال خيلي زياد مربوط ميشه به 3D بودن cut-scene هاي pre-render بدليل اينكه حجم cut-scene ها دو برابر ميشه.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
حجم بالاش به احتمال خيلي زياد مربوط ميشه به 3D بودن cut-scene هاي pre-render بدليل اينكه حجم cut-scene ها دو برابر ميشه.
pre-render ! منبع هم داری ؟ هر چی از این بازی میگن real time ـه ! البته شاید اون حرفها دروغی بیش نباشه از سوی ND کثیف :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر