Uncharted 3: Drake’s Deception

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
ایشون اینترنت زغالی ندارن چوب کاری میکنن با همین اینترنت زغالیشون عینه مرد با من و چند نفر دیگه همین چند وقت پیش داشتن آنچارتد بتا میزدن اون هم با پینگ هلو !!! من خودم اینترنت 128 دارم راحت میشه دانلود کرد نیازی به دانلود نیست به سایت eurogamer.net بروید و ویدئو رو ببینید خیلی سریع لود میکنه!;)

فقط مواقعی که میام ایران نت ذغالی میشه، وگرنه مرض ندارم با نت 8mb تریلر رو نگاه نکنم.

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
فقط مواقعی که میام ایران نت ذغالی میشه، وگرنه مرض ندارم با نت 8mb تریلر رو نگاه نکنم.
من هم که حرف بدی نگفتم خبر نداشتم به وادی اینترنت پوکیده (ایران) آمده اید ولی حتما حتی اگر بدترین اینترنت رو در این شرایط دارید ویدئو گیم پلی جدید u3 رو ببینید ارزشش رو داره :)

sweet

کاربر سایت
May 15, 2011
31
نام
اردلان
آقا با این تریلری که ما دیدیم مثل اینکه کلا باید کات سین بازی کنیم !!! :d نورپردازیش که آدم رو روانی میکرد ! :d

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
این انیمیشنهاش هر نسخه نرم و نرم تر میشه آخه چطور اینقدر پیشرفت میکنن اینا؟!:D
توی این تریلر دیشبی که من یه لحظه احساس کردم دارم CGI میبینم!جدا میگم اونایی که هنوز ندیدن حتما تریلر رو HD ببینن!

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
این انیمیشنهاش هر نسخه نرم و نرم تر میشه آخه چطور اینقدر پیشرفت میکنن اینا؟!:D
توی این تریلر دیشبی که من یه لحظه احساس کردم دارم CGI میبینم!جدا میگم اونایی که هنوز ندیدن حتما تریلر رو HD ببینن!
یعنی روانیه اون تاثییر پذیری انیمیشن های نیت از محیط و اشیا درون بازی هستم :D !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,073
نام
آریا
تعدادی از دوستان اعتراض کردن که چرا به یه بازی تیکه میندازی ! در صورتی که نمیدونم چطوری از جمله من این طور برداشت شده ! ولی برای منحرف نشدن تاپیک و ادامه هایپ پست ها رو پاک کردم. لطفآ بحث بازی های دیگه رو اینجا نکنین و از بازی ای نام نبرین ، چه میخواین گرافیک نسبتآ خوب U3 رو هایپ کنین چه نه !

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان بی زحمت یه لینک دنلد HD از این تریلر لطف کنید اون gamersyde که دوستان محبت کردن هی وسطش قطع میشه ارور میده :(

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,146
نام
حسین
تریلر گیمزکام رو دیشب دانلود کردم و دیدم.واقعا فوق العاده بود.موزیکش واقعا عالی بود.شدید باهاش حال کردم.انیمیشنها هم مثل شماره قبلی تک و بی نظیر بود.گیم پلی هم خیلی جالب شده بود.نمیدونم چجوری بگم.هم خیلی سرعتی و هم خیلی هیجانی تر از قبل شده بود.در کل عالی بود.

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
Uncharted3ExplorersEdition.jpg

به به!!
دیگه محتویاتش معلومه.فقط اون figure فول سایز نیست.steelbook هم هست.
اینم محتویات دیجیتال

• London Drake Skin
    • Pirate AK-47 Weapon Mod for multiplayer
    • Upper Cut Taunt gesture
    • Cash Multiplayer boost for online
    • Special Edition Decals Pack for your avatar’s accessories
    • Callout Mod for AK-47
    • Clip Size Mod for Para-9
    • Clip Size Mod for G-MAL
    • Creepy Crawler Kickback
    • Carpet Bomb Kickback
    • Regeneration Booster

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,146
نام
حسین
راستی کسی این دینامیک تم آنچارتد 3 رو خریده؟؟؟من خریدمش.تقریبا 3 دلار بود.لامصب خدااااااااااااااست.یعنی ps3 رو که روشن میکنی همچین زندگی برات نورانی میشه:dکسایی که نخریدن حتما حتما بخرن.واقعا فوق العادس

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
تو فکر خریدشیم هنوز!:D دوستانی که قصد خرید تم دارن پیشنهاد میکنم تمهای داینامیک آنچارتد و کیلزون رو خریداری کنن . خدان!

• Like
Reactions: u.s.a

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر