Uncharted 3: Drake’s Deception

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
lol
یه کمپین تشکیل بدیم از کلب الشیطان خواهش کنیم بساط سزارین و زایمان رو جَمع کنه :| !النا باس تا ابد Girl بمونه :D! حالا ازدواج کردن عیبی نداره :D ! نِیت هم همینطور ...

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
lol
یه کمپین تشکیل بدیم از کلب الشیطان خاهش کنیم بساط سزارین و زایمان رو جَم کنه :| !النا باس تا ابد Girl بمونه :D! حالا ازدواج کردن عیبی نداره :D ! نِیت هم همینطور ...
کیوان زیاد خودتو اذیت نکن :d میگیم از چاقی النا چیزی نشون ندن :d فوقش مثل اون مدل نیت که توی 2 بود (همون چاقه :D ) میگیم اونجوری بزارن :d ولی جدا از شوخی خیلی دوست دارم بچه ی نیتن رو ببینم :d
شماره بعد ایشالا ناتی داگ نیت رو بفرسته مرخصی بریم سراغ بچه ی گرامی :D
-----------
فکرشو بکنید برای بازی uncharted 3 یک dlc بدن که توی اون از بچه نیت مراقبت کرد :))
Bachedari Action Adventure Pushaking :D
احسی گند نزن به بازی.:d
سبک جدیده مهدی :d راستی ing ـیش یادم رفت :d

آخرین ویرایش:

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
کیوان زیاد خودتو اذیت نکن :d میگیم از چاقی النا چیزی نشون ندن :d فوقش مثل اون مدل نیت که توی 2 بود (همون چاقه :D ) میگیم اونجوری بزارن :d ولی جدا از شوخی خیلی دوست دارم بچه ی نیتن رو ببینم :d
شماره بعد ایشالا ناتی داگ نیت رو بفرسته مرخصی بریم سراغ بچه ی گرامی :D
فکرشو بکنید برای بازی uncharted 3 یک dlc بدن که توی اون از بچه نیت مراقبت کرد :))

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
آقا این بازی هنوز نیومده این همه تاپپیک رفته جلو !!

بیاد دیگه خدا رحم کنه d:

به مولا هر چی فکر میکنم میبینم امسال حقشه ترم مهرو مرخصی بگیریم

یه کلوپ بزنید به همین نام

آخه 4 تا بازی که آدم نمیدونه چی بگه
اگه زمان کار کردن هم بزارید میبینید عذاب روحیه این بازیا توو خونه باشه و تو سر کلاس یا سر کار باشی
یه چند هزار نفر شیم بریم جلوی وزارت علوم ترم مهرو تعطیل کنن

آنچارتد که به جای خود . 4 دفعه نسخه دومو بازی کردم اونم نه واسه تروفی بلکه فقط واسه خود بازی

فقط eror

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
درسته آنچارتد یکی از بازیهایی هست که واقعا خیلیها منتظر ریلیزش هستند البته چیزی که بیشتر از همه توی کف اون هستند این هست که یک ویدئو از بخش بیابان بازی و به ویژه کویر اون نشون بدن منظورم گیم پلی واقعی هست !!!

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
سلام .بچه ها یه سری سوال داشتم . هر کسی کمک کنه خیلی ممنون میشم
Uncharted 2 روی چند فریم اجرا میشد ؟ 720 p بود یا 1080 P ؟
Uncharted 3 روی چند فریم قرار اجرا بشه ؟ 720 یا 1080 ؟ اسم موتور گرافیکی این بازی چیه ؟ نسخه بتا بازی از لحاظ گرافیک فنی چه طور بود ؟

هیمن ، واقعا اگر کسی میدونه بگه البته با ذکر منبع

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
سلام .بچه ها یه سری سوال داشتم . هر کسی کمک کنه خیلی ممنون میشم
Uncharted 2 روی چند فریم اجرا میشد ؟ 720 p بود یا 1080 P ؟
Uncharted 3 روی چند فریم قرار اجرا بشه ؟ 720 یا 1080 ؟ اسم موتور گرافیکی این بازی چیه ؟ نسخه بتا بازی از لحاظ گرافیک فنی چه طور بود ؟

هیمن ، واقعا اگر کسی میدونه بگه البته با ذکر منبع
آنچارتد 2 و 3 هر دو روی 30 فریم هستن هر دو هم 720p :D
اسم موتور گرافیکی بازی N@ughty Dog engine هست :D نسخه ی بتا رو اصلاع ندارم چطور بوده :D ( چیزایی که گفتم موثقه دیگه منبع نمی دونم از کجا باید براش گیر بیارم :D فعلاً لطف کن و قبول کن تا شاید دوستان منبع هم گذاشتن :D)

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
اسم موتور گرافیکی بازی N@ughty Dog engine هست :D نسخه ی بتا رو اصلاع ندارم چطور بوده :D ( چیزایی که گفتم موثقه دیگه منبع نمی دونم از کجا باید براش گیر بیارم :D فعلاً لطف کن و قبول کن تا شاید دوستان منبع هم گذاشتن :D)
وقتی خودمون بازیها رو بازی کردیم و بارها و بارها از اونها لذت بردیم هم دلیل نداره منبع بگیم !!!
بتا هم از نظر گرافیکی خوب بود ولی عالی نبود و لااقل برای من یکی قانع کننده نبود و باید بهتر از این باشه مگر نه خیلی اعصابم خورد میشه صادقانه جواب دادم :)

• Like
Reactions: Kainé

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
دستت شدیدا درد نکنه .
البته خدا کنه اطلاعاتت درست باشه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر