Uncharted 3: Drake’s Deception

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
خیلی سریع نظرم رو بگم اینکه النا همون دفعه ی قبل بسش بود , بهترین نظر اینه که کلویی که به ناتان نرسید خوبه توی این شماره یه حرکت فداکارانه ای چیزی بزنه که جون ناتان و النا رو با هم نجات بده :d یادش هم جاودانه میشه :d کلاً النا بخواد بپره مثل اینه که ناتان از بازی بپره بره :d
موافقم
فقط وای به حال ND اگه بخواد یه کارایی با سالی بکنه (یعنی تا دونه دونه عوامل استودیوشون رو آتیش نزنم ول کن قضیه نیستم:D)
ولی اینطور که معموله داستان این عنوان کلا یه چیز متمایزی هست!

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
به نظرتون این بازی ارزش خردین ps3 داره؟؟!!!! :d
قابلیت co-op ( افلاین) داره؟؟
چی ؟ ارزش خریدن داره ؟
الله اکبر.......این چه حرفیه میزنی ؟ خجالت بکش..........این بازی باهات خودش بازی میکنه.......معرکس آنچارتد........نفسه , عمره , جونه.......اگه نگرفتب خودت عمرت رو تقسیم بر 2 کن....:d......(وگرنه خودم میام سراغت):d

BlUe BlOoD

کاربر سایت
Jun 4, 2006
17
سلام
من تازه می خوام PS3 بخرم بعد یه سوال راجع به UNCHARTED داشتم. اینا داستاناشون به هم پیوسته است یعنی بهتره اول یکشو بخرم بازی کنم و بعد 2...یا ربطی به هم ندارن همون 3 شم اول بازی کنم خوبه :d

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
چی ؟ ارزش خریدن داره ؟
الله اکبر.......این چه حرفیه میزنی ؟ خجالت بکش..........این بازی باهات خودش بازی میکنه.......معرکس آنچارتد........نفسه , عمره , جونه.......اگه نگرفتب خودت عمرت رو تقسیم بر 2 کن....:d......(وگرنه خودم میام سراغت):d
حالا چرا میزنی...:-s:d
میدونم فوق العاده است! من یه چند دقیقه از UN2 بازی کردم....
حالا یکی از دلایل اصلی واسه خرید ps3 اینه همین بازیه! بخاطر خاطر همین پرسیدم...:d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
سلام
من تازه می خوام PS3 بخرم بعد یه سوال راجع به UNCHARTED داشتم. اینا داستاناشون به هم پیوسته است یعنی بهتره اول یکشو بخرم بازی کنم و بعد 2...یا ربطی به هم ندارن همون 3 شم اول بازی کنم خوبه :d
ربطی به هم ندارن :D !

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
سلام

سلام همونطور كه دوستمون گفت ربطى به هم ندارن،امّا شما اوّل نسخه يكشو بگير تا هم باشخصيتا آشنا شى هم اينكه گرافيك دو بالاتره از يك گرافيك به گرافيك بالاتر رفتن لذّتش بيشتره تا برعكسش،هرچند من اول دو رو زدم بعد يك،ولى اينطورى كه اول يك رو بزنى پيشنهاد ميدم.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,157
نام
حسین
خدا رو شکر:d
من که اصلا از این النا خوشم نمیومد.صداش رو مخ بود.ولی کلوئی خوب بود مخصوصا صداش خیلی قشنگ بود.از همه اینا بهتر هم که سالی هست.واقعا خداست:d

امیدوارم تو این شماره اسلحه های بیشتر و جدیدتری تو بازی بزارن.خسته شدیم از این AK:(
این کلتش هم دیگه قدیمی شده.به نظرم اگر قابلیت کاستوم کردن اسلحه ها تو بازی بود خیلی خوب میشد.

خوبی رضا جان؟:d:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,332
نام
امیر حسین
این کلتش هم دیگه قدیمی شده.به نظرم اگر قابلیت کاستوم کردن اسلحه ها تو بازی بود خیلی خوب میشد.
تو بخش مولتی هست :d تریلر اولی مولتی رو اگر میدیدی نشون دادن :d

• Like
Reactions: u.s.a

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
حالا چرا میزنی...:-s:d
میدونم فوق العاده است! من یه چند دقیقه از UN2 بازی کردم....
حالا یکی از دلایل اصلی واسه خرید ps3 اینه همین بازیه! بخاطر خاطر همین پرسیدم...:d
آخه قبلا یکی منو به خاطر همین بازی زد گفتم حالا نوبته منه رو یکی خالی کنم:d:d:d
آره شک نکن.......PS3چاشنیه زندگی.......:d....مخصوصا با بازی های انحصاریش.......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر