Uncharted 3: Drake’s Deception

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
بازی خیلی عالیه ولی فک نکنم موفقیت نسخه دوم رو تکرار کنه.اگه بخوایم منصف باشیم نمایش این بازی یه سرو گردن از بازی های دیگه بالاتر بود عین U2 .هرچند که معتقدم نمایش u2 چشمگیرتر از این بود.بازیش هم همین طوری میشه.
موفقیت نسخه دوم رو تکرار میکنه و حتی بهتر ببینید کی بهتون گفتم !

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بازی خیلی عالیه ولی فک نکنم موفقیت نسخه دوم رو تکرار کنه.اگه بخوایم منصف باشیم نمایش این بازی یه سرو گردن از بازی های دیگه بالاتر بود عین U2 .هرچند که معتقدم نمایش u2 چشمگیرتر از این بود.بازیش هم همین طوری میشه.
شما هر وقت يه بازي براي من روي كنسول آوردي كه دو تا سوپر جهش داشت منم قبول ميكنم كه پيشرفت U3 نسبت به U2 بايد به اندازه ي پيشرفت U2 نسبت به U1 باشه ! البته ديگه اين حركت انقدر نخ نما شده كه همه ميدونن قضيه چيه ! كه آخر سر بگين حيف بازي نااميدمون كرد در حد پيشرفت U2 نسبت به U1 نبود ! Super LOL

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
هر چي بازي اومد باز اين تفنگ كلاشه پشت اينه ... اين 3 كه داره ميادو تركونده .. ايشالا تو 4 يه M4 بياد به جاش :d
كه همين دوس دخترشم حفظ كنه هميشه . 80 تومني انداختمون تو خرج احتمالا .
جهش هم داره ولي ديگه به نظر من جهش يه حدي داره ! ‌آدم كه نميتونه بي نهايت پيشرفت كنه .
البته اين نسبت به 2 پيشرفت داره ولي قرار نيست كه هميشه توقع جهش اساسي داشته باشيم .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
هر چي بازي اومد باز اين تفنگ كلاشه پشت اينه ... اين 3 كه داره ميادو تركونده .. ايشالا تو 4 يه M4 بياد به جاش :d
كه همين دوس دخترشم حفظ كنه هميشه . 80 تومني انداختمون تو خرج احتمالا .
جهش هم داره ولي ديگه به نظر من جهش يه حدي داره ! ‌آدم كه نميتونه بي نهايت پيشرفت كنه .
البته اين نسبت به 2 پيشرفت داره ولي قرار نيست كه هميشه توقع جهش اساسي داشته باشيم .
خب النا GF ـش بووووود :d به سلامتي با اين عكس معلومه كه اون آخر 2 بله (حلقه رو ميگم ):d

از اونجايي هم كه آريا اشاره كرد بازياي ناتي داگ بيشتر از يه نسل دووم نميارن شايد نسل بعد بچه ي ناتان جان راهشو ادامه بده :d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
حالا یک چیزی رو داشته باشین چقدر مثل گویندش میمونه النا . هرچند گویندش بازیگر خیلی خوبی هستش من قبلش نمیدونستم کی گویندش هستش سریال HAVEN رو دنبال میکردم رفتم ببینم از کار های قبلیش چی هستش دیدم گوینده النا هم که هستش وا بی لا .

MV5BMTA0ODcyMTM3ODJeQTJeQWpwZ15BbWU3MDUxNTQ1NjM@._V1._SX640_SY426_.jpg

81211315266950930825.jpg

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
شما هر وقت يه بازي براي من روي كنسول آوردي كه دو تا سوپر جهش داشت منم قبول ميكنم كه پيشرفت U3 نسبت به U2 بايد به اندازه ي پيشرفت U2 نسبت به U1 باشه ! البته ديگه اين حركت انقدر نخ نما شده كه همه ميدونن قضيه چيه ! كه آخر سر بگين حيف بازي نااميدمون كرد در حد پيشرفت U2 نسبت به U1 نبود ! Super LOL

روبه راهی؟:|

برو ده مرتبه دیگه پست منو بخون و از روش 20 مرتبه بنویس شاید اون موقع متوجه شدی.

من حرف از پیشرفت و بايد زدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط گفتم نمیتونه موفقیت شماره قبلو تکرار کنه با اینکه بازی عالی ایه و number 1 امسالِ منه!
هیچ کاری هم به نظرات سایت مایتا ندارم !

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
روبه راهی؟:|

برو ده مرتبه دیگه پست منو بخون و از روش 20 مرتبه بنویس شاید اون موقع متوجه شدی.

من حرف از پیشرفت و بايد زدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط گفتم نمیتونه موفقیت شماره قبلو تکرار کنه با اینکه بازی عالی ایه و number 1 امسالِ منه!
هیچ کاری هم به نظرات سایت مایتا ندارم !
باشه آقا معلم ! الان :
ولی فک نکنم موفقیت نسخه دوم رو تکرار کنه
يعني چي ؟ همينجوري از رو دلخوشي ! چون امكان نداره يه بازي توي يه نسل دو تا جهش خيلي بزرگ داشته باشه ! اونوقت با وجود اينكه همه اينو ميدونن پستت چه معني يا دليل ديگه اي ميتونه داشته باشه ؟ اين حرفت هيچ معني اي جز اوني كه گفتم نداره ! حالا مي خواي هر چي بگي بگو ولي پاييز همين پستتو ميزارم جلوت !

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
پیشرفت بازی توی صحنه فرار نیتن و سالی از دست مزدوران:d, نسبت به تریلری از همین سکانس که یکی دو ماه پیش نمایش داده شد :
z7iput4lsx3azxq1lia.jpg
تصاویر سازشون خیلی کوچیکه برای همین توجه به جزئیات زیاد امکان پذیر نیست (واضح ترینش عکس یکی مونده به آخر؛ به موهای پیر زنه یا کت نیت توجه کنید یا عکس چهارم از پائین). پیشرفت نور پردازی هم کاملاً قابل لمسه !

دقیقاً 6 ماه دیگه تاز عرضه رسمی بازی باقی مونده و وقت برای پولیش گرافیکی با دستان توانای بروبچه های Naughty Dog بیش از پیش بسیار است :d !

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
اینطور که تو این عکس ها نشون میده پیشرفتش واقعا زیاده!
با توجه به زمانی هم که تا عرضه ی بازی مونده من که فکر میکنم جهش رو ببینیم!:d

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,102
نام
مصطفی
نورپردازی پیشرفت کرده و به نظر میرسه از تکنیک bloom در سطح بیشتری استفاده کردن به انعکاس نور بر روی بدنه چاقو و شیشه ماشین دقت کنید.....

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,051
نام
نیما
بنظر من یه اشتباهی دارن میکنن که ممکنه به ضرر بازی تموم بشه ، چیزی که از تریلر مشخص بود روند داستانی بازی انگار دقیقا همونیه که توی U2 بود ... یعنی اولش Nathan و Sully با همکاری Chloe ... بعدش جدا شدن Nathan و همکاری با Elena ... قرار گرفتن توی موقعیت خطرناک که اینجا هواپیماست ، اونجا قطار بود و ...
خب این سوژه میشه برای نقد بازی .....

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
بنظر من یه اشتباهی دارن میکنن که ممکنه به ضرر بازی تموم بشه ، چیزی که از تریلر مشخص بود روند داستانی بازی انگار دقیقا همونیه که توی U2 بود ... یعنی اولش Nathan و Sully با همکاری Chloe ... بعدش جدا شدن Nathan و همکاری با Elena ... قرار گرفتن توی موقعیت خطرناک که اینجا هواپیماست ، اونجا قطار بود و ...
خب این سوژه میشه برای نقد بازی .....

اتفاقاً طبق گفته های Evan Wells ایندفعه داستان دور Nathan و سالی میچرخه، یعنی این دوتا بیشتر باهم هستن. Elena و Chloe به نظر میرسه تو قسمت کمی از بازی باشن.
در مورد روایت داستان هم من اصلاً یه ذره هم نگران نیستم چون Amy Henning و ND نشون دادن چقدر وسواس دارن روی داستان بازی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر