Uncharted 3: Drake’s Deception

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
اقا این تریلر الان اومد با کیفیت اصلی . گرافیک بازی خارق العادست !! یعنی رسما فکم خورد زمین
حداقل سحراش از این از این bf3 بهتره ! باور ندارید برید ببینید
http://www.gamersyde.com/news_e3_unc...-11235_en.html
من دیروز گفتم وقتی یه چیزی که off - screen هست زیاد نظر ندید الان بهتر میشه نظر داد . باید صبر کنم تریلر با کیفت اصلی گیرز 3 هم بیاد ببینیم چه خبره .
خیلی خیلی عالیه.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,054
نام
نیما
اقا این تریلر الان اومد با کیفیت اصلی . گرافیک بازی خارق العادست !! یعنی رسما فکم خورد زمین :D
حداقل سحراش از این از این bf3 بهتره ! باور ندارید برید ببینید :D
http://www.gamersyde.com/news_e3_uncharted_3_trailer-11235_en.html
من دیروز گفتم وقتی یه چیزی که off - screen هست زیاد نظر ندید الان بهتر میشه نظر داد . باید صبر کنم تریلر با کیفت اصلی گیرز 3 هم بیاد ببینیم چه خبره .

از BF3 رو قبول ندارم ، البته خب این فانتزی تره ، خوشگل تره ، ولی اون خود واقعیت بود ...

ولی از GeOW 3 بهتر بود ، Gamespot کیفیت عالی ش رو گذاشته که البته باید عضو پولی باشی ... نمیدونم چرا گرز Screan Tearing داشت یه ذره ، البته اونم خیلی خوب بود ولی U3 بهتره .. حداقل توی این نمایشی که داشتن

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
از BF3 رو قبول ندارم ، البته خب این فانتزی تره ، خوشگل تره ، ولی اون خود واقعیت بود ...

ولی از GeOW 3 بهتر بود ، Gamespot کیفیت عالی ش رو گذاشته که البته باید عضو پولی باشی ... نمیدونم چرا گرز Screan Tearing داشت یه ذره ، البته اونم خیلی خوب بود ولی U3 بهتره .. حداقل توی این نمایشی که داشتن

bf3 نمایش off screen بود پس اصلا نمیشه قضاوت کرد !
انفجارها خارق العادست و همچنین خیلی طبیعی هست ولی توجه به جزئیات تو u3 خیلی بالاتره مثلا همون عکس بالا که تو آبه خارق العادست یا اون صحراش .
گیرز 3 هم همینطور نمایشش کاملا off screen هست نمیشه قضاوت کرد من صبر میکنم تا کیفیت اصلیش بیاد .

آخرین ویرایش:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,104
نام
مصطفی
نمیدونم دقت کردین یا نه، نور پردازی بازی علاوه بر اینکه داینامیک هست Volumetric هم شده !!

آره ، انیمیشن هاشم بنظرم پیشرفت کردن اون تیکه که تو کشتی بود داشت از پله ها میامد پایین خیلی خدا بود !!!!

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
من که دیگه هیچ تریلری از بازی نمی بینم. نه از این و نه از توم ریدر. بعدا موقع بازی هیجانش از بین میره .
همون دیشبی بس بود.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,093
نام
آریا
من دیشب تیکه تیکه دیدم و الآن گیم پلی رو دانلود کردم کف کردم ! :D فکر نمیکردم نسبت به 2 بتونن این طوری پیشرفت کنن ! نورپردازی فوق العاده به نظر میرسه و جلوه های آب هم اونجایی که کشتی سوراخ میشه محشره ! البته باید HDـش رو ببینم تا بهتر نظر بدم :D توی تریلر هم یه صحنه هایی بود که بهشون میخورد گیم پلی باشه و فک برانداز بود ! :D

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
من خيلي هم فن بازي نيستم ولي اين ديگه خداييش تركوند !! فككككم افتاد ! WOW ‌! خيلي خدا بود .
1 خوب بود ، 2 واقعا عالي .. اين ديگه داره ديوونه مي كنه آدمو
از BF3 رو قبول ندارم
موافقم .

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
حقیقتا به شخصه انتظار نمایش فوقالعاده ای از بازی داشتم منتها نه در این حد ..!! اصلا فکرشو نمیکردم انقدر نسبت به U2 پیشرفت کرده باشه چون خود U2 در سطحی بود که جایی برای پیشرفت نمیذاشت اما بعد از نمایش دیشب که خیلی فراتر از انتظارم بود کاملا نظرم بر عکس شد و میتونم بگم با یه چیزی خارقالعاده طرفیم ... اون تیکه ناتان سوار اسب میشه هم نوید یه گیم پلی کاملا متفاوت رو میده در کل فکی واسمون نموند :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر