Uncharted 3: Drake’s Deception

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
این دقیقاً مرحله دوم DMC 3 ـه که میره توی یه بار :d با اون مو نمیزنه :d حتی این یدونه میز که این وسطه یا حتی او دو تا بشکه ی بالای اون قسمت پیشخون :d یا اون تابلوها و ...
مطمئنی برای آنچارتد 3 ـه ؟! :d
Uncharted 3 Concept Art And Details
:d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
خوب اون براي اونايي هست كه مي خوان يه هفته زودتر شروع كنن در واقع كد رو مي زنن بعد مي رن بتا رو مي گيرن مثل پلاس ها
ماها كه نداريم بعد يه هفته مي تونيم حال كنيم :d

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
خوب اون براي اونايي هست كه مي خوان يه هفته زودتر شروع كنن در واقع كد رو مي زنن بعد مي رن بتا رو مي گيرن مثل پلاس ها
ماها كه نداريم بعد يه هفته مي تونيم حال كنيم :d
نه نه تا حالا اون کد بتای بازی هایی که از خرید یه بازی دیگه بهتون داده می شده هیج وقت رایگان در دسترس دیگران قرار نگرفته تا زمان ریلیز بازی اصلی;)
البته یه خبرهایی هست که 5 جولای قرار برای تمام کاربرا قابل بازی باشه.;)

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
جفتوشن يكيه همونطور كه كدS4 توي KZ3 بود و دم دم هاي اومدن S4 بتاي بازي همگاني شد
كدشون منحصر به فرد هست و فكر كنم فقط براي دست رسي زودتر از موعد عمومي ه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,332
نام
امیر حسین
امروز IGN دو تا تریلر از MAP هایی که تو بتا میشه بازی کرد گزاشت!
اولیش airfield بود که من زیاد باهاش حال نکردم :d
مدرن بود منطقش :d خبری از درخت و این چیزا نبود :d یک فرودگاه نظامی بود :d البته منظورم از مدرن این نیست که خیلی جدید بودا! منظورم این بود که جای تاریخی نبود و وسط جنگلم نبود! ساختمون و این چیزا ... :d
یکی دیگشم French chateau بود ، به نظر میرسید یک مکان تاریخی باشه که همه جاش رو دار و درخت گرفته :d از این خوشم اومد! :d منتظرشم :d
به نظر میرسید مپ هاشم بزرگه :d

اطلاعات زیادی هم از بازی دادن بیرون که انشاالله دوستان زحمتش رو میکشند و تو بخش اخبار میزارند! ولی مهماش اینه :
اونایی که I2 رو میگیرند یا عضو PS Plus هستند از 28ـم June میتونند بتا رو بازی کنند، بقیه هم از 4 July !
بتا هم تا تاریخ 13 July قابل بازی هستش! :d
دیگه 9 تا Mode تو بازی هست!!! (فکر کنم همشون هم تو بتا هستند :d )
Free for All هم یکیشونه که فکر کنم تو قبلی نبود :d یکی دیگشم اینه که به جای 2 تیم 5 نفره ، 3 تیم 2 نفره به جون هم میفتند :d البته کاش 3 تیم 3 نفره بود :d !!!

بقیه ی اطلاعات رو دوستان میزارند :d مثلا همین رضای خودمون ترجمشون میکنه :-" :d

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
در همین راستا IGN اعلام کرده که این هفته، هفته Uncharted 3 ـه و هر روز یک مطلبی درباره بازی منتشر می کنه. از ویدیو و اسکرین شات تا خبر و مقاله

• Like
Reactions: 浪人

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا

Blackberry

کاربر سایت
May 28, 2011
113
دوتن از اعضای استدیو ناتی داگ جنابان Robet Cogburn و Justin Richmond در مورد بخش مالتی پلیر و ویژگی های اون صحبت هایی کردند که میتونید از لینک زیر ببینید:
http://blog.us.playstation.com/2011...al&utm_campaign=uncharted3_multiplayer_053111

ثانیه 57 باحاله, رابرت میگه:

WTH :d
لینک واسه من باز نمیشه میشه یه لینک دیگه بدید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر