Uncharted 3: Drake’s Deception

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
تبريك مي گم
با اين مالتي كه ما از U3 ديديم خدا به داد SP برسه
من حدس مي زنم بازار ما نوامبر بد بازاري بشه كه خريدار ندونه چي بخره B3 - MW3 - U3 ... همه عناوين بزرگ و حتي از لحاظ مالتي هم قدرتمند
(به خصوص ما هايي كه كم در امديم)

• Like
Reactions: Kainé

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اوووف!!عجب مولتیه شاخی داره!!
ببینم تو 2ش هم برای مولتی میشد اینجوری شخصیت رو کاستومایز کرد؟
یارو برا خودش یه علامت روی پارچه هم درست کرد خیلی فاز کردم!
افکت آتیششم که دیگه:x
کلا بازی که ناتی داگ بسازه بینظیر میشه!
پ.ن. دیگه مجبور شدم برم یه ps3 بخرم:D

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
اینجا میتونید مصاحبه کامل یکی از طراحان بازی رو با Eurogamer ببینید.
Nevertheless, faced with the not inconsiderable challenge of meeting expectations with the sequel, Uncharted 3: Drake's Deception, the studio's ambition is to "surpass it" and "make sure Uncharted 3 outdoes [UC2] in every way possible
"We'll have a lot of really exciting stuff to show people at E3," Minkoff teased. "I'm not really allowed to say more about where we are but, trust me, we're going to blow you away at E3
انتظار برای E3 داره سخت میشه..

• Like

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
من از انجمن در کف ماندگان uncharted 3 هستم شدیدا تو کفشم دلم میخواد توی e3 وقتی که دهن همه وا میمونه من هم اونجا باشم فک افراد رو از روی زمین جم کنم (به خاط ثوابش گفتم)

:d
راستی e3 هر چند وقت یکبار برگذار میشه؟
دقیقا e3 چندم و کی هست؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من از انجمن در کف ماندگان uncharted 3 هستم شدیدا تو کفشم دلم میخواد توی e3 وقتی که دهن همه وا میمونه من هم اونجا باشم فک افراد رو از روی زمین جم کنم (به خاط ثوابش گفتم)

:d
راستی e3 هر چند وقت یکبار برگذار میشه؟
دقیقا e3 چندم و کی هست؟

ما که از وقتی U2 تمام شد در کف نسخه سوم هستیم .:d

مشه 6 june که میشه دقیقا 1 ماه و 10 روز دیگه ;) که به تاریخ ما میشه 13 یا14 خرداد فکر کنم یادم نیست این ماه چند روزه هستش شمسی .:d

• Like

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
نامردا یه تریلری عکسی چیزی هم نمیدن میخوان مثل دفعه قبل بترکونن فکر کنم :d
شک نکنید هدفشون ترکوندنه چون اوج بازی از نظر من توی محیط بیابان و طراحی زیبای نور و محیط اون هست هنوز که هنوزه از بیابان هیچ تریلر یا اسکرین شاتی نشون ندادن جز یک تیکه لیک شده که که با آر پی جی میزنه یک ساختمان رو خراب میکنه که اون هم مطمئنم کار خود شرکت ناتی داگ بوده برای به جنون رساندن در کف ماندگانی چون من !!!به شخصه به نور بازی خیلی خیلی امیدوارم و میدونم از نظر نور واقعا نور الی نور میشه !!!!:)

• Like

silent.shadow

کاربر سایت
Apr 17, 2011
15
Un3

برای این بازی Ps3 میخرم فوق العاده هستش ! مخصوصا" نور پردازی و طراحی چهره
البته برای la noire هم هستش کلا PS3 بازیهای انحصاری زیبایی داره . . . :>b-):x

البته آواتار بنده هم دیگه نیاز به توضیح نداره

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
تو این عکسا که از ناتان گذاشته شده خیلی تابلو که پیرش کردن چاق ترم شده شاید مثل قبل باحال نباشه اما واقع گرایانه تره و گذشت زمان رو تو بازی خیلی خوب نشون میده

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
تو این عکسا که از ناتان گذاشته شده خیلی تابلو که پیرش کردن چاق ترم شده شاید مثل قبل باحال نباشه اما واقع گرایانه تره و گذشت زمان رو تو بازی خیلی خوب نشون میده
تو این عکس ها که رضا جان گذاشتن , عکس های آنچارتد 3 ـش خیلی قدیمیه و همون اولین تریلر بازیه :d من همین جا جلوی همه میگم تا رسیدن به نسخه ی نهایی چهره ی نیت بازم تغییر میکنه و احتمالاً به قبلی نزدیک تر میشه البته این که سنش رو بالاتر می برن که توش شکی نیست :d
اون چاق دیده شدنش هم معلوم نیست چون توی تریلری که از صحرا نشون دادن صورتش یه کم گنده بود :d شاید درست بشه شایدم به خاطر حرارت آفتاب باشه :d(مثلاً پوست صورتش چمیدونم ورم کنه یا یه همچین چیزی :d)

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
شدیدا منتظر نسخه ی سومم:x
نمیدونم چرا این عکس منو یاد Indiana Jones میندازه:d
4hr809lm7mr5pdnbtxj.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر