Uncharted 3: Drake’s Deception

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
چرا خنده داره فرخ؟! خوب داره میگه همون طوری که اواتار صنعت فیلم سازی رو یک قدم جلو برد(در این زمینه) U3 هم همین کار رو در صنعت گیم انجام خواهد داد.
خنده داره دیگه، چون این حرف رو برای یکی از انحصاری های PS3 زدن، اگر مورد بر عکس بود میشد وحی منزل و در کوچکترین فضایی سخنان این سایت ها و تحلیلگران بصورت خیلی جامع لینک میشد توسط شخص ایشون. :))

اما احتمال زیاد بهتر از اون خواهد بود.
به گفته DF بخش سه بعدی C2 پشت بازی هایی مثل MS AA , KZ3 و... قرار میگیره :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خنده داره دیگه، چون این حرف رو برای یکی از انحصاری های PS3 زدن، اگر مورد بر عکس بود میشد وحی منزل و در کوچکترین فضایی سخنان این سایت ها و تحلیلگران بصورت خیلی جامع لینک میشد توسط شخص ایشون. :))

کلا این مایکل جکسون دشمنیه شدیدی با سونی دارن و این دشمنی قدمت دیرینه ای داره ریشه ی این دشمنی به هخامنشیان هم میرسه :D
به قول خودت یه گیم انحصاریه پی اس 3 نباشه بهترین گیمه دنیاست با هزار مدرک و بگم بگم ... :D ولی انحصاریه پی اس 3 باشه مسخرست و خیلی خنده داره و قبلا از این حرفا زیاد زدن و .... میشه !
واقعا ....

• Like
Reactions: Robin Hood

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
دیگه این قدر هم بد نبود:D من KZ رو تست کردم اما هنوز C2 رو بازی نکردم که ببینم چطوری هست اما احتمال زیاد بهتر از اون خواهد بود.

من کرایسیس 2 رو تست کردم خیلی بهتر هستش و من مطمئنم U3 می ترکونه دو تاشونو.:d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان یکم رعایت کنند تا پستی پاک نشه. ممنون

این سری که بازی بگیرم علاوه بر 3d بازی MK باید MS و C2 رو هم تست کنم و بعد نظر شخصی خودم رو می تونم بدم:D البته ماله MK رو تو نقدش می تونید بخونید!

من کرایسیس 2 رو تست کردم خیلی بهتر هستش و من مطمئنم U3 می ترکونه دو تاشونو.:d
منم که گفتم با حرف هایی که شنیده بودم میگفتند C2 بهتر عمل کرده اما تستش نکردم. U هم که عزیز دل هست:D امیدوارم همه چیزش کامل و خوب باشه تا همه ازش لذت ببرند

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اینکه قسمت 3D بازی عالیه یا حداقل بهتر از کرایسیس 2 هست حرفی نیست ولی اینکه میان با اواتار مقایسه میکنن خنده دار هست ! مثال زدم که به کرایسیس 2 هم ازش تعریف شده بود اونم از طرف خود جیمز کامرون .
نگفته 3D ـیش همون آواتاره که :d خواسته بگه همون طور که آواتار توی بخش فیلم از نظر 3D برجسته بود اینم توی صنعت گیم همونجوره :d

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
اطلاعات جدید از U3 :

• Multiplayer beta arriving on July 7th
  • Sprinting confirmed for multiplayer
  • Split/Screen confirmed
  • Customization options available to players in the multiplayer modes: headgear, etc.
  • You can interact with the enemy whilst hanging on a ledge

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
اطلاعات بیشتر:

Get the beta with inFAMOUS 2 or PS Subscription starting on June 28
-available to everyone on July 5
-new modes such as '3 team' deathmatch (2v2v2) and free for all(finally!)
-ability to customize weapons (red dots,acog scopes,clips,buttstocks,etc)
-in '3 team' deathmatch,tag team style "clap hands for cash"
-new ability to kick off enemies hanging from ledges
-more awesomer than Uncharted 2
-cinematic moments from SP are in MP (Killzone 3 Operations?
-emblem editor
http://forums.gametrailers.com/thread/new-uncharted-3-interview-and-/1201682

• Like
Reactions: Kainé

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,093
نام
آریا
تریلر مولتی پلیر بازی رو میتونین از اینجا بگیرین. به نظر میاد خیلی پیشرفت کرده نسبت به نسخه قبلی ! یه قسمتی از مولتی پلیر هست که به شدت جالبه و یه حالتی مثل قسمت تک نفره داره ! نمیدونم چطوری بگم باید ببینین ولی مثلآ وسط بازی میزنین جیپ ها رو میترکونین و هواپیما از بالای سرتون رد میشه و ... :D کلآ خیلی شلوغه !!
قابلیت تغییر دادن اسلحه ها و اضافه کردن چیزهای مختلف به اونها و همین طور تغییر قیافه کاراکتر هم هست.
چند تا عکس هم گرفتم ولی کیفیتشون خیلی جالب نیست !

از نظر گرافیکی شباهت زیادی به U2 داره ولی نورپردازی و انفجارها خیلی بهتر به نظر میان ! این نورپردازی مخصوصآ جایی که حالت شهرهای عربی و صحرایی رو داره خیلی به چشم میاد مثل عکس زیر :

• Like
Reactions: гадюка

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
بسیار عالی شده مولتی پلیرش، مخصوصاً اینکه مپ های interactive داره، یعنی وسط بازی تغییر می کنن.
ضمن اینکه برای جذابیت بیشتر match ها 3 تا مد مختلف Power Plays, Overtime و Sudden Death طراحی کردن که در آخر match بسته به شرایط بازی فعال میشن:

A couple of things we’ve learned over the past year and a half of reviewing thousands upon thousands of Uncharted 2 matches is that it really sucks to be blown out on the way to losing a match and that winning or losing a tightly contested match by some kill made way off-screen is a bit of a letdown. We’ve thought of some ways to make these inevitable multiplayer moments a bit more exciting and satisfying. Power Plays activate when one team is way behind in the score count. They provide the team on top with an opportunity to maximize their cash for the match, while evening the odds a little for the team on the losing end of the equation and giving them the opportunity to close the gap a little.

If matches are too close to call as they get close to the end, Overtime will activate, giving either time an opportunity to win the match by more than one point within a limited time. If the game is still too close to call, the match enters Sudden Death. Sudden Death is similar to Elimination – there are no respawns and the last player standing wins the match for their team.

و در آخر هم Nate kicking competition in the g*t :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,333
نام
امیر حسین
من امیدوار بودم این چیزا رو تو E3 نشون بدن! :d :d :d
امیدوارم چیزی توی کنفرانس سونی باشه که بهم حال بده! :d از بازی های تایید شده به اطلاعات جدید از U3 امیدوار بودم که ... :d :d :d (گرچه بازم نمایشش خفنه :d )

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
کد دانلود Multiplayer Beta بازی برای همه کسایی که inFamous 2 رو خریداری کنند ارسال خواهد شد.

l4zrvxqtna3rmasz1ima.png

لازم به ذکر هست که بتا چند نفره, 5 جولای افتتاح خواهد شد.

پ.ن: حرف و حدیث هایی هم هست که بخش مالتی بازی روی 60fps اجرا میشه, ویدئو گیم پلی رو از لینک زیر رو ببینید :D
http://www.vandal.net/video/15590/uncharted-3-multijugador

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: u.s.a

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,333
نام
امیر حسین
اون مرحله که یک گروه سوار هواپیما بودن و یک سری سوار جیپ بودن خیلی چیز جلبی بود! یعنی 3 نفر اینطرف، سه نفرم اون طرفند ؟ :d و یک جور حالت CO OP مانند مراحل U2 رو داره ولی 2 گروه ضد هم ؟ :d خیلی چیز جلبی بود! :d
کلا حال داد شدید :d

آهنگشم باحال بود :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر