Uncharted 3: Drake’s Deception

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,336
نام
امیر حسین
به نظر میرسه اینجا دارند عکس یادگاری میگیرند :d اون یکی دیگه کیه که داره عکس میگیره؟ :d (البته اگر دوربین رو تنظیم نکرده باشند :d )

منم النا رو بیشتر دوست میدارم! از اون یکی بهتره! :d کلا باحال و شوخ طبعه :d

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
اینم عکس یادگاری Nathan و Sally و Elena که سه ساعت پیش عکس انداختن گذاشتن تو فیسبوک :d
88zou478q23puhxcs5zd.jpg

o7kulat207zziw0m35hl.jpg

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بعد از این همه مدت که خبری از این بازی نبود این بهترین چیزی بود که میشد در موردش شنید ( دید :d) :d خیلی خوشحال شدم , بازم النا :d
-----------------
بابا صفحه قبلی رو حداقل یک نگاه بندازید:biggrin1: این عکس رو صفحه قبل هم گذاشتند و معلوم شد که مربوط به نسخه دوم هست! البته حضورش قطعی هست اما معلوم نیست با این سیما باشه یا با اون سیما:biggrin1:
برای همدردی با مردم ژاپنه و ذره ای به U3 ربط نداره, اون دست النا هم یعنی قلب ما با شماست :biggrin1:
شرمنده ! دیگه دیدم ناتان و سالی جدیدن فک کردم برای U3 ـه :biggrin1: از همه عذر می خوام :biggrin1: دیگه خودتون زحمت پاک کردن پستم رو بکشید :biggrin1:

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بعد از این همه مدت که خبری از این بازی نبود این بهترین چیزی بود که میشد در موردش شنید ( دید :d) :d خیلی خوشحال شدم , بازم النا :d
بابا صفحه قبلی رو حداقل یک نگاه بندازید:D این عکس رو صفحه قبل هم گذاشتند و معلوم شد که مربوط به نسخه دوم هست! البته حضورش قطعی هست اما معلوم نیست با این سیما باشه یا با اون سیما:D

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
برای همدردی با مردم ژاپنه و ذره ای به U3 ربط نداره, اون دست النا هم یعنی قلب ما با شماست :D

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
بابا صفحه قبلی رو حداقل یک نگاه بندازید:D این عکس رو صفحه قبل هم گذاشتند و معلوم شد که مربوط به نسخه دوم هست! البته حضورش قطعی هست اما معلوم نیست با این سیما باشه یا با اون سیما:D

آره راست میگه . تو صفحه قبل گذاشته شده بود
منم تو فیسبوکشون دیدم 3 ساعته گذاشتن جو گیر شدم گذاشتمش اینجا
میبخشید :|

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,802
نام
Masoud
سلام.

کسی عکس زیر رو بدون نوشته نام بازی و شرکت بازی در عکس داره برام بزارش :

Code:
http://cdn.everbadge.com/out.php/i11541_Uncharted3DrakesDeceptionAnnouncementWallpaperHD.jpg

البته با همین رزولوشن باشه ...​

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
حس تاپیک زدن نیست، خودتون برید بخونید :D
Uncharted 3 New Details From EGM
گفتم قبل از اینکه دوستان با ترنسلیت واسه خودشون ترجمه کنن و معانی رو اشتباه درک کنن و بعدا واسه بازی قمپز در کنن بشینم ترجمه کنم رضا :D

.Marlowe بسیار از لحاظ فکری و ذهنی سرتر از دشمنان اصلی و سابق گذشته ی ناتان می باشد، و همینطور دارای شخصیت روانی می باشد و درست است که نمی تواند از لحاظ توانایی های بدنی با شما کاری کاری کند اما می تواند به راحتی بر روی روان و اعصاب شما کار کند.

.Marlowe بسیار متفاوت تر از دشمان ـه گذشته ای که ناتان تجربه کرده است می باشد.

.Marlowe باور دارد حلقه ای که به وسیله یک بند به گردن ناتان انداخته شده است کلیدیست برای آشکار ساختن یک راز تاریخی بسیار بزرگ.

.ناتان در این شماره می تواند سلاح هایی را که در دست دشمنان وجود دارد نابود سازد.

.ناتان برای رسیدن به دشمنان می تواند به وسیله چندین راه محتلف وارد عمل شود.

.ناتان در این نسخه به چندین مکان آشنا سر می زند.

.استدیو Na**hty Dog برای رسیدن به هدف"ساخت یک قهرمانی که انسانیت داشته باشد" بسیار زحمت کشیده اند.

.کارگردان بازی امی هنینگ به سختی مشغول کار بر روی بازی می باشد به گونه ای فقط 12 ساعت در هفته خواب دارد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر