Uncharted 3: Drake’s Deception

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
آره hd ـش اومده! نور پردازی به شدت زیبا شده! واقعا رقیبی نداره! یعنی کلا نداشت:D
راستی یه چیز جالب:D
بازی دقیقا تو روز تولد من ریلیز میشه:D
معلومه خیلی دوسم داره این ناتی داگ:D
حالا که اینطور شد ،تاخیر میخوره بازی
ببین کی گفتم
ناتی داگ کارش درسته:D هیچوقت تاخیر نمیزنه:D
ای بابا یه سال خواستیم کادو تولد بگیریما رضا نمیزاری:D

آخرین ویرایش:

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
آره hd ـش اومده! نور پردازی به شدت زیبا شده! واقعا رقیبی نداره! یعنی کلا نداشت:D
راستی یه چیز جالب:D
بازی دقیقا تو روز تولد من ریلیز میشه:D
معلومه خیلی دوسم داره این ناتی داگ:D
حالا که اینطور شد ،تاخیر میخوره بازی:D
ببین کی گفتم:p

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
باور نکردنیه، انیمیشن ها و گرافیک بازی به معنای واقعی کلمه دیوانه کنندس، هنوز 1 سال دیگه تا ریلیز بازی باقی مونده و تا اول نوامبر سال دیگه معلوم نیست چی از توش در بیاد. OMG !!!!!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,335
نام
امیر حسین
خیلی خفن بود! شدیدا حال کردم!
نورپردازیش دیوانه کننده بود! :d
یک شاتگان جدید هم رصد شد! :d
تخریب پذیری هم بهتر شده بود! جاهایی که سوخته بود سریع خراب میشد با تیر زدن! :d
مبارزات نزدیک هم خفن بود! خوشمان آمد!
در کل شدیدا منتظر بازی هستیم!

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
واااااااای
یه بازی چقدر میتونه فوق العاده باشه :x
ویدئو ها رو دیدم
نورپردازی که غوغا میکرد - فیزیک بازی هم که بی نظیر بود - محیط هم تخریب پذیریش بیشتر شده بود - تازه عشقم شاتگان هم که بود :d
دیگه باید یه بازی خوب چی داشته باشه؟؟؟!

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
وقتی بی خوابی بزنه به کله ی آدم همینه دیگه!!/:)
خب تریلرهای جدید رو دیدم... یادمه بعضی از دوستان اولین باری که تریلر این گیم به نمایش دراومد باور نمی کردن که صحنه ها همزمان داره رندر می شه و یکی از دلایلشون هم دود خیلی طبیعی صحنه بود که از هواپیما بلند می شد... دو تریلر جدید دود رو حتی طبیعی تر هم جلوه میده!b-) مخصوصا وقتی سالی روی کنده درخت می خواد بیاد سمت ناتان و ناتان کاور میده.
جلوه ی آتیش، سرخی حاصل از سوختن چوب ها و پراکنده شدن ذراتشون تو هوا عالی کار شده و عکس العمل این ذرات به هوای پیرامونشون نشان از قدرت فیزیک گیم، حتی در کوچک ترین اجزا صحنه رو داره.
مثل قسمت قبل باز هم جلوه ی نور خورشید و رنگ بسیار طبیعی اون بر روی جز به جز اشیا و کاراکترها آدم رو مبهوت می کنه. ترکیب نور سرخ حاصل از آتیش با دود برخواسته در صحنه و نور خورشید جلوتر از اون با مقداری افکت بلار لحظاتی بسیار لذت بخش رو از لحاظ بصری خلق می کنه. خب تمام این ها رو با اکشن بی امان گیم به اضافه ی قسمت های پلتفرمر ترکیب کنید... !
به نسبت شماره ی قبل ضرباهنگ اکشن گیم و قسمت پلتفرمر افزایش یافته و چیزی که این بخش رو لذت بخش تر کرده ترکیب مداوم و طبیعی انیمیشن حرکات کاراکترها با هم دیگر هست که به نسبت شماره قبل افزایش یافته. خب به اندازه ی کل یک گیم معمولی از همین چند تریلر لذت بردم ;) لذتی که از کل گیم خواهیم برد بماند!!:x

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
فوق العاده بود یعنی همون چیزیه که ما از u3 انتظار داریم . انیمشیشن-ها دیوانه کننده بود . گرافیک بازی هم که حرف نداشت . فقط حدود 1 سال باید صبر کنیم :(

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,526
نام
میلاد
وقتی ناتان پشت ستون چوبی و آتیش گرفته کاور کرده بود دشمنش با شات گان شلیک میکنه ستون میپوکه!
واقعا تخریب پذیریش مثال زدنیه

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
وای عجب چیزی این بازی من دارم 2 رو بازم بازی کنم هنوز برام تازگی داره همه چیزش گرافیگ فیزیک نور پردازی...همه چی عالی

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,274
نام
Мojtaba
با سلام
کسی میدونه این مرحله ی که دموی اون رو نشون دادن مربوط به کدوم لوکیشین تو بازی هست . چون قبلا معلوم شد بازی تو عربستان هست ولی این مناطق سرسبز که تو بازی نمایش داده میشه شباهتی به عربستان نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر