Uncharted 3: Drake’s Deception

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
OMG عجب چیزی بود!! دموش خیلی هیجان انگیز بود. اینطور که به نظر میاد گیم پلی کلی نو آوری داشته. ضربات Melee کاملاً پیشرفت کردن و سینمایی تر شدند.
اون صحنه هم که پاش گیر کرد ولی باید تیر اندازی می کرد هم خیلی جالب طراحی شده بود.

• Like
Reactions: βehdad

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من پیشنهاد میدم این رو ببینید یه چند صحنه از بازی در کنارش گفتگو با تیم ND هستش که همون بخش ویلا یه تیکه نشون میده دیوانه هستش .

لینک

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
نام
امیر حسین
ضربات Melee کاملاً پیشرفت کردن و سینمایی تر شدند.
آره خیلی جالب شده بودند حال کردم! :d
اون اولشم که از بالا پرید روی طرف خیلی جالب بود! خوشمان آمد :d
اونجایی هم که پاش گیر کرده بود هم صحنه ی جالبی بود! از اونم خوشمان آمد!
کلا از همه ی قسمت های این دمو خوشمان آمد :d
اخبار فردا : ناتان دریک از سری آنچارتد به MK وارد میشود :d

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
نقطه اوج ویدئو همون جاش بود
البته هنوز به نظرم تغییراتش نسبت به u2 محسوس نیست
خیلی هم نباید توقع تغییر محسوس داشت . مسلما اساس گیم پلی مثل قبل خواهد بود . فقط من امیدوارم معماهای بازی یه مقدار پیچیده تر بشه . اگه این اتفاق بیفته بازی از هر گونه مشکل مبرا خواهد بود !

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
ویدئو گیم پلی بازی مربوط به Jimmy Fallon را اینجا میزارم چون دیدم کسی نزاشته ؟!

کیفیت تریلر زیاد جالب نیست .

خوب من بلاخره موفق شدم ببینم...

اه اه!

این بابا دیگه کی بود،بلد نبود بازی کنه اصلا،همش مسخره بازی درمیاورد.چی کاره لهجه داری،8 سال این جا بوده دلش نخواسه لهجشو عمل کنه عجبا،من به کلی سرخ شده بودم از خجالت.بالا ظربدر بالا ضربدر!!!#:-s

ولی با این همه لوده گری،واقعا زیبا بود.

اون جا که زمین لرزید پاش سر خورد... و اونجا که پاش گیر کرد واقعا عالی بود.:x

در کل عالی بود،تنها بدیش این بود که کم بود.:d

پ.ن:منتظر کیفیت HD هم هستیم.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خیلی حال کردم :d البته حالا نه اینکه خیلی نمایش شاخ بوده باشه ، نه ! فقط به خاطر اینکه تجدید دیداری با استاد دریک شد :d در ضمن من نمیدونم او مرتیکه نِفَهم فالون که بازی بلد نیست مگه مجبوره دسته بگیره دستش :d
بازی هم یک سال وقت داره تا به اوج برسه ، از الان نمیشه قضاوت کرد ولی افکت اتشش خیلی پیشرفت کرده بود . در ضمن کاش این HUD سلاح رو قشنگترش میگردن ! هر 3 شماره رو میخوان عین هم بسازن ؟ :d

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,102
نام
مصطفی
خوب بود ولی یه نظرم دیگه مثله شماره دوم دیدن بعضی صحنه ها اون قدرها هیجان انگیز نخواهد بود.
امیدوارم اتفاقی که برای MWF 2 افتاد واسه این بازی نیافته.....

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,051
نام
نیما
اصلا فکر اینکه بخش داستانی بازی بخواد Coop داشته باشه منو دیوانه میکنه ... هر جوری فکر میکنم به همه چیز لطمه میزنه ، هم داستان ، هم گیمپلی و هم گرافیک ... یعنی یک خودکشی محسوب میشه برای این بازی ، طرفدارهاش و خود ND .
هنوز هیچی تایید نشده من عصبی شدم :d نمیدونم چرا حس میکنم قراره Coop داشته باشه .

باید از این Petition ها درست بشه که رای جمع کنیم واسه اینکه خر نشن Coop بذارن !!!

یه نظرسنجی هم به این تاپیک اضافه شد .

آخرین ویرایش:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
شاید مثل SC:C یه بخش COOP کاملا جداگانه داشته باشه که اتفاقا خیلی خوبه. یا شاید مثل خیلی از بازیهای روز یه mod داشته باشه که جلوی راندهای دشمن مقاومت کنی و coop هم قابل بازی باشه!! به هر حال منم با coop تو بخش داستانی (یعنی اینکه همون داستان بازی رو 2 نفره بازی کرد) مخالفم. اما اگه یه بخش جدا با یه داستان جدا براش بذارن خیلی خوب میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر