Uncharted 3: Drake’s Deception

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
یه سوال! من کلا این بازی رو تا الان نکردم (یعنی هیچ کدوم از نسخه هاش) بعد خواستم از اول برم جلو (یعنی از یکش) بعد زیاد جذاب نبود برام.
خواستم ببینم داستانش پیوسته ست جوری که باید از اول رفت یا از شماره 2 ش هم میشه بازی کرد ؟
دوست عزیز یجورایی میشه گفت داستان های سه نسخه بازی به هم ربط دارن . اما نه به طور کامل

• Like
Reactions: Sega_genesis

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
یه سوال! من کلا این بازی رو تا الان نکردم (یعنی هیچ کدوم از نسخه هاش) بعد خواستم از اول برم جلو (یعنی از یکش) بعد زیاد جذاب نبود برام.
خواستم ببینم داستانش پیوسته ست جوری که باید از اول رفت یا از شماره 2 ش هم میشه بازی کرد ؟
خود داستان اصلی هر سری که مرتبط نیست ، فقط اگه از اول بازی کنید ، کاراکتر های اصلی بازی رو با هاشون آشنا میشید و وقتی تو نسخه ی بعدی می بینید یه حس دیگه ای دارید.
شماره 2 از همه شون بهتره.
ولی داستان شماره 3 بیشتر مرتبط با خود دریک هست.

• Like

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
به آنچارتد برگردیم :bighug:
به مناسبت 2 ساله شدن بازی ( البته 12 روز دیگست در اصل :-" ) بچه های ND برامون یه مپ جدید در نظر گرفتن :x علاوه بر این هر 3تا Map Pack هم مجانی شدن :D
ت
مپ جدید اسمش Dry Docks میباشد.
اگر یادتون باشه بعد از عرضه ی بازی یک سری آرت از مراحل cut شده ی بازی منتشر شد( فکر کنم آریا تاپیکش رو زده بود :D ) این DD هم یکی از این مراحل بود! :D
عکس نمیتونم بزارم:( برای دیدن عکس ها به PS Blog مراجعه فرمایید :D

البته علاوه بر این 2 خبر بالا، یه سری تغییرات دیگه هم توی بازی اعمال شده! :D اونا هم ایضا برید به بلاگ سر بزنید :-"

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
به آنچارتد برگردیم :bighug:
به مناسبت 2 ساله شدن بازی ( البته 12 روز دیگست در اصل :-" ) بچه های ND برامون یه مپ جدید در نظر گرفتن :x علاوه بر این هر 3تا Map Pack هم مجانی شدن :D
ت
مپ جدید اسمش Dry Docks میباشد.
اگر یادتون باشه بعد از عرضه ی بازی یک سری آرت از مراحل cut شده ی بازی منتشر شد( فکر کنم آریا تاپیکش رو زده بود :D ) این DD هم یکی از این مراحل بود! :D
عکس نمیتونم بزارم:( برای دیدن عکس ها به PS Blog مراجعه فرمایید :D

البته علاوه بر این 2 خبر بالا، یه سری تغییرات دیگه هم توی بازی اعمال شده! :D اونا هم ایضا برید به بلاگ سر بزنید :-"

قبلا" هم سوني و ND مپ هاي U2 رو مجاني كرده بودن :d حالا هم ايول دوباره مجاني كردن مال مفت هم كه هست و بايد حتي اگر ديگه U3 ادم بازي نمي كنه بره بگيرتشون :d

فقط يه سوال ؟
الان با اين اپديت 1.18 كلا" DLC ها مجاني ميشن يا مثل U2 فقط توي يه بازه زماني خاصه ؟!

البته يه سري تخفيف هاي خفن هم دادن براي اسكين ها و غيره

---------------------------------------------------------------------------

هي روزگار 8-|
يه زماني اينجا هر دقيقه 2 تا كامنت ميدادن ملت ! با يه سري كامنت هاي خبري اينجا ميتركيد !
ياد باد ان روزگاران ياد باد :(

• Like

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
قبلا" هم سوني و ND مپ هاي U2 رو مجاني كرده بودن :d حالا هم ايول دوباره مجاني كردن مال مفت هم كه هست و بايد حتي اگر ديگه U3 ادم بازي نمي كنه بره بگيرتشون :d

فقط يه سوال ؟
الان با اين اپديت 1.18 كلا" DLC ها مجاني ميشن يا مثل U2 فقط توي يه بازه زماني خاصه ؟!

البته يه سري تخفيف هاي خفن هم دادن براي اسكين ها و غيره

---------------------------------------------------------------------------

هي روزگار 8-|
يه زماني اينجا هر دقيقه 2 تا كامنت ميدادن ملت ! با يه سري كامنت هاي خبري اينجا ميتركيد !
ياد باد ان روزگاران ياد باد :(
ای ول !!!
من تازه آپدیتش کردم
پس یعنی این مپ ها هم دانلود شده ؟؟

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خودشون گفتن اپديت 1.18 اين خاصيت رو داره ! البته بايد بريد از طريق STORE IN GAME مپ هارو بگيريد

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
خودشون گفتن اپديت 1.18 اين خاصيت رو داره ! البته بايد بريد از طريق STORE IN GAME مپ هارو بگيريد
ببخشید دقیقا کدوم قسمت باید برم ؟؟
من آپدیت 1.18 روکه دانلود کردم بیشتر از 500 مگ بود
شاید مپها هم بوده !!
چطور میشه فهمید که دوباره دانلود نکنم؟؟؟

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
نميدونم من خودم الان U3 ندارم ولي يادمه U3 يه بخش STORE هم داشت داخل خود بازي بايد بري اونجا

دانلود فكر نكنم بخواد ! بازي هاي ND اكثرا" DLC ايش رو پچ ها مياد !؟

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
ببخشید دقیقا کدوم قسمت باید برم ؟؟
من آپدیت 1.18 روکه دانلود کردم بیشتر از 500 مگ بود
شاید مپها هم بوده !!
چطور میشه فهمید که دوباره دانلود نکنم؟؟؟
با آپدیت کردن بازی فقط مپ Dry Docks به بازی اضافه میشه واسه داشتن بقیه مپها هم میتونید از استور داخل بازی اقدام کنید و هم از استور معمولی دستگاهتون حتی میتونید از طریق PC هم برید توی استور و DLCها رو بزارید توی دانلود لیستتون و بعد با PS3 اونا رو دانلود کنید

• Like

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
یه سوال برای انلاین بازی کردن انچارتد 2-3 هنوز هم انلاین پس میخواد یا مجانی شدن ...

یه سوال دیگه هم دارم مربوط به انچارتد 2 همین جا میپرسم ... من بازیم رجیون 3 هست دستگاهم رجیون 2 ... میتونم انلاین بازی کنم ؟؟؟

• Like

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
یه سوال برای انلاین بازی کردن انچارتد 2-3 هنوز هم انلاین پس میخواد یا مجانی شدن ...

یه سوال دیگه هم دارم مربوط به انچارتد 2 همین جا میپرسم ... من بازیم رجیون 3 هست دستگاهم رجیون 2 ... میتونم انلاین بازی کنم ؟؟؟
سلام دوست من
در مورد آنچارتد3 من شخصا یه پچ دانلود کردم از خود استور که حجمش هم دقیقا یادم نیست ! و نصبش کردم بعد هر وقت اون پچ رو اجرا میکنم وارد مولتی میشه و آنلاین پس هم نمیخواد .

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
درود
آقا من همین الان این شاهکار رو تموم کردم فقط یه سوال واسم پیش اومده
اواخر بازی وقتی Sully تیر می خوره بعد که یکم میریم جلوتر می بینیم که دوباره زنده شده من دقیقا متوجه نشدم که چه اتفاقی افتاد
اگه کسی فهمید خواهشا به منم بگه
ممنون

• Like

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
درود
آقا من همین الان این شاهکار رو تموم کردم فقط یه سوال واسم پیش اومده
اواخر بازی وقتی Sully تیر می خوره بعد که یکم میریم جلوتر می بینیم که دوباره زنده شده من دقیقا متوجه نشدم که چه اتفاقی افتاد
اگه کسی فهمید خواهشا به منم بگه
ممنون
دقیق یادم نمیاد (:d) ولی اگه اشتباه نکنم
اون آب توهم زا بودش و در واقع Sullivan اصلا تیر نخورده بود :d

• Like

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
کسی از دوستان آخرین آپدیت آنلاین این بازی رو داره ؟ (البته چون من 7 8 ماهه تو سرورای آنچارتد نرفتم، اگر آپدیتش فرقی با آپدیت کسانی که تازگیا زیاد رفتن داخلش فرقی نداره)
چون به دلایلی نمیتونم لینک آپدیت رو به PC بفرستم یا از خوده دستگاه دانلود کنم

ممنون میشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر