Uncharted 3: Drake’s Deception Vs Gears of war 3

U3 vs Geow3

• Uncharted 3: Drake’s Deception

رای‌ها: 409 57.2%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 306 42.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    715

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
اوه پسر کاش یه گزینه می ذاشتی برای هر دوشون شاید من رای می دادم بهش من هر دوشو نو دوست دارم البته به خاطر کار های تحسین برانگیز ناتی داگ در گذشته یه ذره آنچارتد تو نظرم بهتره اما به هر حال هر دو شونو باید اورجینال بگیرم.
رای:هر دو بازی---------------------------------------------------------------------------------------------------

PanterGame

کاربر سایت
Jan 29, 2010
250
نام
هادی
باز بحثو شروع نکنین بذارین واسه E3 بعد از نمایش دو بازی.ولی تریلری که دیشب از گیرز3 همراه با برد قاطعانه بارسلن پخش شد محشر بود به جرات میتونم بگم رنگبندیش از انچارتد3 بهتر نباشه بدترم نیست و بافت های گیرز واقعا از انچارتد3 بهترن

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,101
نام
مصطفی
باز بحثو شروع نکنین بذارین واسه E3 بعد از نمایش دو بازی.ولی تریلری که دیشب از گیرز3 همراه با برد قاطعانه بارسلن پخش شد محشر بود به جرات میتونم بگم رنگبندیش از انچارتد3 بهتر نباشه بدترم نیست و بافت های گیرز واقعا از انچارتد3 بهترن

رنگ بندی GEOW 3 با U3 خیلی متفاوته ...!!!
u3 رنگ بندی شاد ، گرم و زنده ولی گیرز انگار از یه شیلتر خاص تو رنگ بندیش استفاده کرده که با جو و حال هوای بازی کاملا همخوانی داره و برتر دونستن هر کدوم در این مورد اشتباه محضه و رنگ بندی کاملا سلیقه ایی هست....
مثلا من با رنگ بندی gears 3 بیشتر حال میکنم البته راجع به u3 خیلی زود قضاوت باید تا E3 واسیم یه تریلر درست درمون ازش پخش بشه ..

عاشق این عکس با رنگ بندیشم
94663324331730816978.jpg

PanterGame

کاربر سایت
Jan 29, 2010
250
نام
هادی
اصلا رنگبندی و گرافیک گیرز3 یه حس سنگینی داره.در کل از من رنگبندی گیرز3 رو به انچارتد3 ترجیح میدم و انصافا بافت های گیز3 3 از انچارتد خیلی بهترن

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
تو همه زمینه ها مخصوصا گیم پلی بسیار متنوع تر انچارتد برتر هست . 96 درصد میانگین امتیازات بازی جای بحث نمی ذاره !!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اینجا تهرانه ها!!! اینم نسخه سوم هست و به هیچ عنوان به نسخه قبلی ربطی نداره!

جو و رنگ بندی gow 3 مثل خیلی بازیها کارتونی نیست

آخرین ویرایش:

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
من که ps3 ندارم،پس فقط از تجربم از GeOW میگم. علت کیفور شدن بنده از این بازی:
1-یکی از هنری ترین بازیها از نظر گرافیکی رو xbox،واقعا مثل تابلوی نقاشی میمونه
2-کاور گیری خیلی خوب.مثلا splinter cell هم خوب بود ولی مثل گیرز نرم و راحت نبود،با یه دکمه میرفتی کاور.
3-تنوع محیطی بالا،GeOW2 محیط جنگلی،کوهستان،اون شهر معروفه با ساختمونای فوق العاده خوشگل،غار لوکاستها،حتی شکم اون کرمه و...داشت
4-سیستم reload تک و عالی
5-مولتی هم که نیاز به گفتن نداره.
6-head shot sound !!
همینا تو ذهنم موندگار شده...

PanterGame

کاربر سایت
Jan 29, 2010
250
نام
هادی
خداییش اگه فن بازی در نیارین تا حالا گرافیک Gears of War 3 یه سر و گردن بالاتر.بوده خداییش بافت و افکت های انچارتد3 تا حالا کاملا جلو گیرز3 کم اوردن

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,101
نام
مصطفی
تو همه زمینه ها مخصوصا گیم پلی بسیار متنوع تر انچارتد برتر هست .
یعنی اگه تو u3 بشه دست تو دماغ کرد دلیل بر برتریش میشه؟!!!

دوست داشتی مارکوسم از درو دیوار بالا بره ، با از بالا پشت بوم خونه ها jump بزنه؟؟؟؟
خوشم میاد کم نمیارین......!!!!

راجع به گرافیکم هر وقت یه عکس نشون دادی که تماما از گیم پلی u3 بود و تونست با این رقابت کنه بیا بحث رو ادامه بدیم :

01058079390212910728.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر