Uncharted 3: Drake’s Deception Vs Gears of war 3

U3 vs Geow3

• Uncharted 3: Drake’s Deception

رای‌ها: 409 57.2%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 306 42.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    715

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
مطمئنی 360 هم داری چون هیچ کس رو ندیدم هردو کنسول رو داشته باشه و در مورد انحصاری های یکی از کنسولاش این طوری صحبت کنه(بره جلو بوق بزنه)شایدم خریدی اما هنوز تو مغازس.
این دو رو هم نباید فقط با نورپردازی با هم مقایسه کرد اگه بری تاپیکش میفهمی از چه ویژگی ای استفاده کردن که هنوز تو هیچ بازی ازش استفاده نشده.دیگه برجستگی ها مثل بقیه بازیها یه عکس نیست بلکه واقعا احساس میشن و برخورد نور با همین برجستگی ها بازتاب نور رو به صورت واقعی نشون میده نه جوری که فقط بازی زیبا بشه بلکه واقعی.
دوما تمام عناصر بازی برجستگی دارن مثلا پیچ ها و پرچ ها که بری میبینی تو هیچ بازی ای این برجستگی وجود نداره یا اگرم داشته باشه تو قسمتی از بازی بوده که اون قسمت خیلی به چشم میخوره و تمرکز به اون قسمت و باز هم به این کیفیت نخواهد بود.
درکل من هردو بازی رو شاهکار میدونم چون به خاطر گیرز و فورزا 2(اوایل) رفتم 360 خریدم و به خاطر آنچارتد و گاد آف وار ps3 رو خریدم.
من ایکس باکس خودم رو 2 سال هست که گرفتم در مورد اون عبارت (بره جلو بوق بزنه) که فقط یه عبارت عامیانه هست که چون با شما دوستان راحت هستم از این عبارت خودمونی استفاده کردم در ضمن من نیومدم که یک بازی را بکوبم و از یکی تقدیر کنم هر دو خوبیهای خودشون رو دارند ولی اگر به من بگند از بین آنچارتد و گیرز آف وار فقط باید یکی رو انتخاب کنی من آنچارتد رو انتخاب میکنم چون کاملا منتظر این شاهکار هستم و دلایلش هم چیزی هست که بعد از ریلیز بازی متوجه خواهید شد ممنون!

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
البته اگر بحث فقط گرافیک باشه،احتمالا جفتشون باید جلوی Rage برن جلو بوق بزنن.:d
این حرف رو جایه دیگه ای نزنی ها !!!:d
rage اصلا در مقابل این دو بازی عددی نیست نه از نظر گیم پلی و نه از نظر گرافیک و این تعاریف که بعضی جاها شده که بهترین گرافیک این نسل هست اصلا قبول نکنید من دمو ها و ویدیوهای بسیاری از گیم پلی rage دیدم گرافیک خوب هست اما نه در حد این دو بازی شاخ یعنی u3 و gears 3 !!!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
rage اصلا در مقابل این دو بازی عددی نیست نه از نظر گیم پلی و نه از نظر گرافیک و این تعاریف که بعضی جاها شده که بهترین گرافیک این نسل هست اصلا قبول نکنید من دمو ها و ویدیوهای بسیاری از گیم پلی rage دیدم گرافیک خوب هست اما نه در حد این دو بازی شاخ یعنی u3 و gears 3 !!!
باشه بهش میگم:))شما عزیزم چند سال هست گیمر شدی؟احیانا جان کارمک رو میشناسی؟برو تو گوگل اسمش رو بزن تا بفهمی من دارم جک میگم یا تو.خیلی بامزه ایی:))همین مونده بود بشنویم rage از نظر گرافیک عددی نیست.=))

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
یا حسین فهمیده:|
شانس بیار فرخ نبینه این پست رو فقط :d

• Like
Reactions: Kainé

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
باشه بهش میگم:))شما عزیزم چند سال هست گیمر شدی؟احیانا جان کارمک رو میشناسی؟برو تو گوگل اسمش رو بزن تا بفهمی من دارم جک میگم یا تو.خیلی بامزه ایی:))همین مونده بود بشنویم rage از نظر گرافیک عددی نیست.=))
بله در مقابل u3 و gears 3 عددی نیست و در ضمن شما از اون آدمهایی هستید که عقلشون به گوششونه (نه حتی به چشم بلکه به گوش چه شود ) جان کارمک حتی اگر خدا هم باشه ما باید بازی رو مد نظر قرار دهیم نه شخص رو من گیم پلی های بسیاری از rage دیدم چون از تم و جو اون خوشم میومد و میاد گرافیک هم خوبه اما نه اینقدر که تعریف میکنن بهترین گرافیک این نسل هست! برید خودتون هم هر چی ویدیو از گیم پلی بازی اومده رو ببینید باور کنید از نظر گیم پلی و گرافیک اون چیزی نیست که خیلیها فکر میکنند نیایید سریع جواب منو توی این پست بدید بلکه برید همین الان دوباره ویدیوهای گیم پلی اون رو ببینید به فکر جان کارمک این حرفها هم نباشید شاید از نظر داستانی و فضا سازی(البته بهترین فضا سازی را rage دارد) خوب کار شده باشه اما واقعا گرافیک و گیم پلی اون در مقابل u3 و gears 3 هیچی نیست !
نمونش همین بازی homefront خیلیها میگفتند ای کاش حد اقل یه شرکت غیر معروف و تازه کار اون رو کار کرده بود تا دردمون به دلمون باشه و بگیم کارشون رو خوب بلد نبودن ولی حیف !

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
البته اگر بحث فقط گرافیک باشه،احتمالا جفتشون باید جلوی Rage برن جلو بوق بزنن.:d

خوب این حرفت رو قبول ندارم rage یه بازی عالی هست اما گرافیکش تو بازی های 30 فریمی کمتر رقیب داره و ممکنه از این بازی سر تر یا بالاخره هم رده باشن اما تو بازی ای با این وسیع بودن محیط و 60 فریم اون موقع حرفت رو قبول دارم که هیچ بازی ای رقیبش نیست اما خوب اون 2 تای دیگه 30 فریمی هستن و ممکنه محیطشون به این بزرگی نباشه که 100 درصد هم نیست پس میتونن بیشتر مانور بدن مخصوصا که انحصاری هستن و میتونن از تمام قدرت سخت افزاری کنسول بهینه مصرف کنن.اگه روزی که خدا کمه این طوری باشه گرافیک این بازی در همون حد گیرز و آنچارتد باشه اون موقع هست که من میمیرم برای doom 4 که محیط کوچیک تر و 30 فریم هست مطمئنن اون جوری به نظر میاد که برای نسل بعد هستش البته اگه بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر