Uncharted 2: Among Thieves

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
آقا من مشکلی تو بازی های آنلاین ندارم اما الان بعد 1 سال میخوام U 2بزنم حتی کانکت نمیشه ! مشکل sync error میده
از تنظیمات Nat هست اشکل؟ چیکارش میشه کرد؟
نه اگه NAT مشکل داشت میزد فکر کنم خیلی وقته سروراش رو بستن دیگه
بازی زیرخاکیه ها:d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
نه اگه NAT مشکل داشت میزد فکر کنم خیلی وقته سروراش رو بستن دیگه
بازی زیرخاکیه ها:d

عير ممكنه من تا همين سه هفته پيش بازي ميكردم انلاين و هنوز كه هنوزه سرورهاش شلوغه خيالت راحت اين بازي به اين راحتي ار بين نميره انلاينش
به احتمال زياد باز اين حضرات پاشون رو گذاشتن روي سيم اينترنت و الان ما مشكل داريم و درست ميشه فقط بايد كمي صبر كنيد دوستان

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
باشه خوب گفتم فکر کنم:d
لامصب مولتش یکم ناجوانمردانه هم بود از حق نگذریم:d من که مولتی uc3 رورترجیح میدم به این و tlou

pardisgame

کاربر سایت
Jul 27, 2013
3
نام
reza
بازی فوق العاده زیبایی بود، گرافیکش که دیگه حرف نداشت و نسبت به نسخه 1 یک موج بزرگ بود که لبته نسخه 3 زیاد گرافیکش پیشرفت نکرد متاسفانه(پیشرفت داشت اما کم)

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
بهترین سرور آنلاینی رو داره که تاحالا به عمرم دیدم. آنچارتد3 رو اگه چند وقت وصل نشی دیگه وصل شدن دوبارش با خداست ولی این آنچارتد 2 رو هر وقت میزنی مثل هلو وصل میشه.:d

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
من شروع کردم به بازی کردن مولتی پلیر بازی .. واقعا شگفت انگیز بود برام مپ ها و مبارزات و رنگینگ و اپدیت و لول ... همه چی فوق العاده بود ... از کانتر 1.6 هم بیشتر بهم چسبید ...

بخش co -op بازی قشنگ برای خودش احساس بخش داستانی بازی رو میده تازه با کیفیت تر ...

نکته اساسی هم اینه که با این نت داغون ادم به راحتی وصل میشه و بدون یه صدم ثانیه لگ با قدرت بازی میکنه

بالاخره هم رویایی دیرین به واقعیت پیوست و بازی رو پلات کردم ...

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
البته شانس شماست که الان خوبه اون موقعه که من بازی میکردم با سرعت 2 مگ هم به زور میرفت احتمال میدم که سرورهاشو قوی کرده

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
دوستان بازی برا من اجرا نمیشه
وقتی میرم تو بازی یه لودینگ میاد همون اول میمونه
شرمنده من از نسخه کپی استفاده میکنم و چون تو بخش جیلبریک نبود این تاپیک مجبور شدم اینجا بپرسم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر