Uncharted 2 : Among Thieves Guide & Walkthrough

aa1378

کاربر سایت
Aug 13, 2012
1
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخیییییییییییییییییییییییییییییلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللیییییییییییییییییییییییییییییییییییی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووبببببببببببببببببببببببببببببببببببببب بود.:love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love:

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
اوه من عاشق این بازیم ...تا آخرشم رفتم.
واقعا خیلی باحاله!!
هر کی سوال در مورد گیر کردن تو قسمت های فکریش داشت بپرسه.

arasholiver007

کاربر سایت
Dec 4, 2011
48
من تازه تموم کردم. کدوم قسمته ؟
یه توضیحی بده تا راهنماییت کنم.

سلام تو مرحله اخر بازی تو اتاق روی دیوار ها عکس چند تا حیونه بعد رو زمین چند تا مکعب که یکیشون شکله دایره یکیشون شکل تاج اینا رو باید سر جاشون بزاری این کارو کردم بعد از این کار روی دیوار یه بریدگی ایجاد میشه و یه سری حروف چینی هست نمیدونم باید چی کار کنم رهنمایی کنید

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
سلام تو مرحله اخر بازی تو اتاق روی دیوار ها عکس چند تا حیونه بعد رو زمین چند تا مکعب که یکیشون شکله دایره یکیشون شکل تاج اینا رو باید سر جاشون بزاری این کارو کردم بعد از این کار روی دیوار یه بریدگی ایجاد میشه و یه سری حروف چینی هست نمیدونم باید چی کار کنم رهنمایی کنید
دفترچه دریک رو نگاه کن ، اون حروف چینی هر کدوم مربوط به یکی از اون حیوانات هست . باید طبق اون دفترچه حروف زیرشون رو تغییر بدی . یا بر اساس رنگ تشخیص می دادی که کدوم حرف مال کدوم حیوان هست یا یه چیزی تو همین مایه ها !

arasholiver007

کاربر سایت
Dec 4, 2011
48
دفترچه دریک رو نگاه کن ، اون حروف چینی هر کدوم مربوط به یکی از اون حیوانات هست . باید طبق اون دفترچه حروف زیرشون رو تغییر بدی . یا بر اساس رنگ تشخیص می دادی که کدوم حرف مال کدوم حیوان هست یا یه چیزی تو همین مایه ها !

هر کاری میکنم نمیشه واقعا هنگ کردم

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza

این ویدئو رو ببینید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر