نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2018 Press Conference

نمایش کدام بازی را بیشتر دوست داشتید؟

• Anthem

• The Division 2

Results are only viewable after voting.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
2pzh_beyond-good-and-evil-2-artworks-12-pc-games_b2article_artwork.jpg

8lm6_ubi_e3_armin_2.jpg

Wf-YB65pl1cQmA

با سلامی مجدد و خیلی گرم خدمت بازی سنتری های عزیز، دوستان یوبی فن و عزیزان عزیزتر از جان یوبی هیتر :x:D

باز هم قراره در خدمت شما عزیزان باشیم با کنفرانس E3ـی دیگه و مجددا هم مسئولان ارشد یوبی که در بازی سنتر حضور دارند به بنده اطلاع دادند که تاپیک مانند سال گذشته ایجاد و پیش برده شود.

البته امسال از سایر دوستان عقب افتادیم، هنوز هم که هنوزه (هنوز یعنی آخرای 19 اسفند) تاریخ و ساعت کنفرانس تایید نشده، اما وجودش حتمی هست!

سال گذشته کنفرانس می رفت که کاملا جدید و غیر قابل پیش بینی باشه، اما با درایت فراوان مسئولان یوبی، هرچی عنوان بزرگ بود توی ماه March معرفی شد، حالا یا فقط اسم یا لوگو یا اصلا نمایش کامل، به همون روال (گویا حال کردن با این روش) امسال گفتن یکم خفن تر عمل کنیم، توی یک Livestream ساده اومدن و The Division 2 رو معرفی کردن (اینجاست که می گن مااااا..شا.....ه)، اینجوری بود که همه، حتی خود استودیو سازنده هم شوکه شد!

اما امسال در کل برنامه مشخص تری در پیش هست، قاعدتا نماش از عنوان های The Crew 2، Skull & Bones, The Division 2, Starlink, Beyond Good & Evil 2 رو خواهیم داشت به علاوه گل سر سبد مجلس Just Dance (20)18

طبق برنامه مالی این شرکت هم در سال مالی 2018-2019 شاهد عرضه 4 عنوان AAA خواهیم بود که تا به حال 3 تا از اون ها مشخص هستند (البته از من می شنوین به اون لیست اعتمادی نیست، Skull & Bones بهش می خوره به تاخیر اساسی رو در پی داشته باشه، The Division 2 هم اصولا نباس زود بیاد!)

حدس و گمان ها رو هم از پست اول حذف می کنیم، آنتی هایپ هم به شدت روندش رو حفظ می کنیم، باشد که رستگار هم شویم.

اخبار و شایعات و .... به همین پست اضافه می شن، نظر سنجی از الان خیلی زوده، اما به موقع اون ها هم راه اندازی می شن، اطلاعات دقیق کنفرانس و انشالله بعد از اون لینک دانلود هم با فونت درشت در خدمت شما عزیزان قرار می گیره!

خدارو شکر اینجا زیاد به حاشیه نمی ره، اما به هر حال از همکاری شما سپاسگذار خواهیم بود.

لیست بازی هایی که احتمال نمایش آن ها در کنفرانس بالاست

ftax_beyond_good_amp_evil_2.jpg

Beyond Good & Evil 2

این بازی رو شاید بتوان یکی از جاه طلبانه ترین پروژهای یوبیسافت دانست و نمایش گسترده از آن توسط تیم ساخت تایید شد.

wt9w_the_division_2.png

Tom Clancy's The Division 2

ساخت بازی تقریبا در ماه های اول عرضه نسخه نخست بازی استارت خورده و تایید شده که از بازی در طی کنفرانس E3 2018 رونمایی می شود.

6r1s_logo.jpg

Assassin's Creed Odyssey
خلاصه بعد از n+1 لیک و شایعه و درد و مرض این عنوان هم به صورت رسمی با یه گیف لگد زنیِ خشونت بار معرفی شد و پرونده 3 تا عنوان AAA امسال یوبی رو بست. سورپرایز بی سورپرایز!!!

pi4d_for_honor_season_6.jpg

For Honor's Season VI "Heroes March"

آپدیت بعدی بازی For Honor قرار است دارای محتویات زیادی باشد به حدی که می تواند زمانی از کنفرانس E3 را به خود اختصاص دهد.

f2u7_skull_amp_bones.jpg

Skull & Bones

بازی با محوریت دزدان دریایی که سال گذشته معرفی شد، اما اطلاعات زیادی از آن زمان منتشر نشده، می توان انتظار نمایش های بیشتری از بخش داستانی بازی را داشت.

hudn_the_crew_2.jpg

The Crew 2

این بازی با گسترش در تمام بخش های موجود در نسخه اول قرار است در انتهای ماه June عرضه گردد، اما می توان انتظار نمایشی جدید از بازی، رونمایی از محتوای Season Pass و همچنین اعلام تاریخ Beta بازی در جریان کنفرانس را از آن داشت.

llyu_starlink.jpg

Starlink - Battle for Atlas

یکی دیگر از IPهای جدید یوبیسافت این بازی بود که سال گذشته معرفی شد. این بازی که می خواهد گجت های فیزیکی را وارد گیم پلی خود کند توسط شعبه Toronto یوبیسافت برای همه کنسول های نسل حاضر در حال ساخت است، البته تا به حال نسخه PC آن تایید نشده است.

tux9_transference.jpg

Transference

بازی VR که توسط Elijah Wood و استودیوش با همکاری یوبیسافت مونترال در حال ساخت هست و سال گذشته با دمویی کوتاه معرفی شد. با توجه به حضور Elijah Wood در E3 Colossum می توان انتظار نمایش جدیدی از این بازی را نیز داشت.

pve_just_dance.jpg

Just Dance

اصلا بدون این سری کل کنفرانس ارزش دیدن نداره!!! حالا همه بیان وسط یکم کالری بسوزونیم :D

آپدیت های خبری

2fe2_dxxufjbx4aausah.jpg
  • ادامه عنوان Tom Clancy's The Division در برنامه هفتگی بازی معرفی شد. بازی حدودا بیش از 2 سال در مرحله ساخت توسط استودیو Massive Entertainment با همکاری چندین شعبه دیگه از Ubisoft هست. اطلاعات دیگه ای از بازی داده نشده و باید منتظر اطلاعات بیشتر در E3 بود!

xe9i_photo_2018-03-13_15-55-37.jpg
  • لیست شدن نسخه جدید از سری Splinter Cell در وبسایت Amazon کانادا! (رسمی بود تاپیک PC هم شیرینی برای من :D)
  • گزارش سال مالی 2017-2018 هم در تاریخ 17 ماه May منتشر می شه، احتمالا از برنامه برای امسال هم مواردی گفته بشه. البته امیدوارم که همه چیز رو لو ندن!

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
با تمام احترام؛ Anthem توی همون تریلر گیمپلی پارسالش یکی از خفن ترین و بهترین و شاخ ترین و باحالترین چیزایی بود که دیده بودم...
همون صحنه ای که طرف با suit از ارتفاع پرید تو هوا پرواز کرد و از لابلای درختا و ... حرکت میکرد و تو آب رفتو اومد بالا... اصن بینظیر بود...

حالا برای اینکه آف-تاپیک نشه، :D

لیسته هم خیلی خوبه.:D ولی خب AC جدید، انصافا نه...
ولی خب نبود BG&E2 یجورایی میتونه حکم فیک بودنش باشه؟
لیست که به نظرم فیک هست، ولی خوب توی نت پخش شد و منم گفتم انتقال بدم! بلکه 2تاش درست در بیاد!
در مورد Anthem و The Division 2 هم برای همین به نظرم نظر سنجی جالبی می شه! گرچه چیزی از The Division 2 معلوم نیست، اما با توجه به نسخه قبل و Anthem هم پارسال یکی از نمایش های کل E3 بود!

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,117
نام
پوریا
با تمام احترام؛ Anthem توی همون تریلر گیمپلی پارسالش یکی از خفن ترین و بهترین و شاخ ترین و باحالترین چیزایی بود که دیده بودم...
همون صحنه ای که طرف با suit از ارتفاع پرید تو هوا پرواز کرد و از لابلای درختا و ... حرکت میکرد و تو آب رفتو اومد بالا... اصن بینظیر بود...

حالا برای اینکه آف-تاپیک نشه، :D

لیسته هم خیلی خوبه.:D ولی خب AC جدید، انصافا نه...
ولی خب نبود BG&E2 یجورایی میتونه حکم فیک بودنش باشه؟
حرفت کاملا درسته. پست بالاتر هم گفتم. Anthem یه بازی جدید ( از همه نظر) توی این سبک هست و اگه در مورد داستان محور بودنش درست بگن و با لوت باکس و ... خراب اش نکنن، میتونه یه حرفی برای گفتن داشته باشه. من بودم دیویژن رو توی مارچ ریلیز نمیکردم. ابته باید دیویژن 2 رو هم ببینیم. نمیدونیم چقدر تغییر کرده. بعد از E3 میشه در موردشون نظر داد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: HIGH DEVS

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اینجور که مارتینز گفت فکر کنم S & B رفت واسه 2020!
الانم عجیبه واسم که گفتن قراره گیم پلی بدن!
اگر هم خبری از گیم پلی باشه در بهترین حالت توی فاز الفا و پولیش نشده و... باید باشه

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
اینجور که مارتینز گفت فکر کنم S & B رفت واسه 2020!
الانم عجیبه واسم که گفتن قراره گیم پلی بدن!
اگر هم خبری از گیم پلی باشه در بهترین حالت توی فاز الفا و پولیش نشده و... باید باشه
بازی حتی پارسال توی E3 قابل بازی بود، البته یک بخشیش. احتمالا امسال هم از جاهای دیگه که آمادست گیم پلی نشون بدن! خیلی دوست دارم بدونم World و داستان بازی چطور هست. امیداورم چیز خوبی باشن و یه بازی منسجم باشه، نه اینکه خیلی چیزها توش باشه ولی اصلا به دید نیان

• Like
Reactions: voldmort

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
بازی حتی پارسال توی E3 قابل بازی بود، البته یک بخشیش. احتمالا امسال هم از جاهای دیگه که آمادست گیم پلی نشون بدن! خیلی دوست دارم بدونم World و داستان بازی چطور هست. امیداورم چیز خوبی باشن و یه بازی منسجم باشه، نه اینکه خیلی چیزها توش باشه ولی اصلا به دید نیان
اره من به 5 دقیقا گیم پلی درست حسابی در کنار کلی اطلاعات راضی ام:D
نیان 30 مین پرت بدن و ادمو تو هپلوت بزارن:-"

• Like
Reactions: armin_shadow

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
594
نام
رایان
m18v_ddbe-yavqaa1lht.jpg

عجب لیستی!

حالا بگذریم از این که خبری از BGE2 نیست و AC هم هر روز اسمش عوض میشه (:D)، من یه کم بعید میدونم AC و واچ داگز با هم معرفی بشن. چون یوبی آروم آروم داره برنامه‌شو جوری تنظیم میکنه که نمایش بازیا به عرضه نزدیک باشه و در واقع ساختشون تا حد زیادی تموم شده باشه. اگه قرار باشه هم اسپلینتر سل هم واچ داگز و هم AC همچنین برنامه‌ای داشته باشن واسه یکیشون جا کم میاد (مگر این که برنامه نمایشا دوباره مثل قبل باشه).
در کل با توجه به اون لیک والمارت و این که یکی از بازیاش درست از آب در اومد من میگم امسال خبری از واچ داگز نمیشه.​

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
اول از همه این حرف آقامون :D:D

d60_5-18-2018_10-08-34_pm.jpg
در کتار این تصمیم خوشگل، اجازه خلاقیت هم به افراد و تیم ها بدین لطفا، یکمم پول بدین بهشون که کار راه بیافته، همه چی عالی می شه اصن :D

این گوگولی های جدید Siege هم خیلی باحالن، حیف که با این قیمت دلار و وضع نمی شه بهشون فکر کرد

t53c_ddfvsmhuqauoayc.jpg

اکثرا حدس می زنن امسال AC جدید منتشر بشه و خبری از Splinter Cell یا Watch Dogs 3 نباشه! دقیقا بر عکس چیزی که من دوس دارم:(

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,908
نام
نریمان
اکثرا حدس می زنن امسال AC جدید منتشر بشه و خبری از Splinter Cell یا Watch Dogs 3 نباشه! دقیقا بر عکس چیزی که من دوس دارم:(
با اون یکسالی که به AC Origins زمان دادن، عملا به تیم بعدی هم این زمانو دادن. (حالا یا تیم Unity یا Syndicate) پس بازی حداقل 3 سال هست که در حاله ساخته و عرضه شدنش تو 2018 خیلی دور از انتظار نیست.
اتفاقا SC بره اوایل 2019 بهتره به نظرم. اگه بخواد امسال بیاد، باید صد در صد قبل از 26 اکتبر عرضه بشه. :D و چون همه ی بازی دیگه هم دارن همین کارو میکنن و سعی میکنن توی سپتامبر و هفته ی اول اکتبر بازیاشون رو منتشر کنن، خیلی خر تو خر میشه احتمالا. :D AC اگه تو همین بازه هم منتشر بشه فروشش رو میکنه ولی SC خیلی لطمه میخوره.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,594
نام
مــاکــان
به UBI که میرسیم تجربه ثابت کرده که شماره دوم آی پی های جدیدش اگه نگیم بهترین نسخه اما یکی از بهترین نسخه های سری میشن، برای همین اگه به من باشه بین دیویژن 2 و Anthem (که هنوز چیز خاصی جز اون نمایش کارگردانی شده نشون ندادن) من بیشتر برای دیویژن 2 هیجان دارم.
مخصوصا Anthem استودیوئی داره میسازه که سالها با دوران اوج خودش فاصله داره و فقط سایه ای از بایوور هست که همونم داره روی اعضاء استودیو سنگینی میکنه.
اگر Anthem بر خلاف میلم به موفقیت مورد انتظار نرسه باید فاتحه این استودیوی دوست داشتنی رو خوند، اون هم حالا که خودشون هم بیش از حد این بازیو جدی گرفتن و مطمئنا EA از این بازی انتظار خیلی زیادی داره، امیدوارم که اینطور باشه.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
من که فقط برا معرفی sc هایپ شدم چون سال هاست که ازش خبری نیست البته انتظار ندارم که کیفیت سابق داشته باشه
اما واقعا نمیتونم با عرضه یه سال در میون Ac . Wd و حتی معرفی D2 که یه بازی انلاینه کنار بیام نسخه دوم از یه بازی انلاین و مولتی محور کار ناشرای دزده{20}

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
با اون یکسالی که به AC Origins زمان دادن، عملا به تیم بعدی هم این زمانو دادن. (حالا یا تیم Unity یا Syndicate) پس بازی حداقل 3 سال هست که در حاله ساخته و عرضه شدنش تو 2018 خیلی دور از انتظار نیست.
اتفاقا SC بره اوایل 2019 بهتره به نظرم. اگه بخواد امسال بیاد، باید صد در صد قبل از 26 اکتبر عرضه بشه. :D و چون همه ی بازی دیگه هم دارن همین کارو میکنن و سعی میکنن توی سپتامبر و هفته ی اول اکتبر بازیاشون رو منتشر کنن، خیلی خر تو خر میشه احتمالا. :D AC اگه تو همین بازه هم منتشر بشه فروشش رو میکنه ولی SC خیلی لطمه میخوره.
سندروم ۲۶ اکتبر lol

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,596
نام
Alireza
اون لیک والمارت باعث شده که همه فک کنن که امسال یوبیسافت قراره یه نسخه‌ی دیگه از AC عرضه کنه ولی بنظر من اون Assassin's Creed که توی لیست والمارت بود، صرفا مربوط به یه Complete Edition از Origins میشه یا اینکه یه DLC استندالون قراره عرضه کنن که قبلا هم سابقه‌ی این کار رو دارن...البته بنظرم احتمال Complete Edition بیشتره چون به اندازه‌ی کافی محتوای اضافی و DLC واسه Origins عرضه کردن که همچین نسخه‌ای خواهان داشته باشه :-"
بنظرم Ubi دوباره کاری نمی‌کنه که طرفدارا از AC اشباع بشن و این یکی دو سال فاصله بین هر نسخه واسه Origins به خوبی جواب داده...
+
اگه امسال AC داشتیم، الان تریلر و تاریخ عرضه‌‌ و محتویات انحصاریش برای فرست پارتی‌ها هم لو رفته بود... :D ولی لیک‌های AC واسه امسال یکمی کمرنگ هستن و احتمالا از پروژه‌ای که سال بعد معرفی میشه نشات می‌گیرن...
بنظرم امسال WD3 رو داریم که امسال عرضه میشه <:-P + SC که معرفی میشه و واسه 2019 تاریخ میخوره...

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,117
نام
پوریا
کل اینترنت شده پر شده از مقایسه ی Anthem و Division 2 که البته اصلا دور از انتظار هم نیست و خب دروغ هم نگم، عاشق این مقایسه و بحث ها هستم. به احتمال زیاد ریلیز هر دو بازی توی مارچ هست و این خودش یه چالش بزرگ برای هر دو بازی هست. من عاشق هر دو بازی هستم و به احتمال خیلی زیاد هر دو رو هم روز لانچ میخرم.

@m.d.makan ماکان نظرت رو خوندم. شخصا هم منتظرم ببینم که Massive چه بازی رو ساخته و با Division 2018 مطمعنم که به هیچ عنوان قرار نیست دیویژن به عقب برگرده و بدتر بشه. ولی تمام نظرت بر اساس اینه که Anthem بازی خوبی از آب در نمیاد و بازی نهایی با چیزی که در آخر میبینیم فاصله داره که متاسفانه با چیزایی که در مورد BioWare میبینیم، احتمالش هست. ولی چی میشه اگه اینطور نشد. اگه (متاسفانه در مورد این بازی خیلی اگه وجود داره) اینطور نشد و بازی نهایی مثل نمایش پارسال باشه یا خیلی شبیه اش باشه. یادمون نره همین دیویژن هم نمایش اش با چیزی که در آخر دیدیم فاصله داشت ولی Massive تونست بهتر اش کنه. بار ها اعلام کردن Anthem یه بازی با داستان بسیار غنی هست. چیزی که ضعف بزرگ دیویژن حساب میشه. ولی قبول کن خیلی سخته الان بگیم که کدوم بهتر عمل میکنه. حداقل اش باید تا E3 صبر کنیم.

ویرایش:
Ubisoft admits that the first The Division lacked content, and promises a lot of it at launch, and more coming in the following years.

خبر خوبیه. یکی از بدترین بدی های Division 1 همون End game بود که البته بعد از سال دوم بهتر شد ولی باز هم جای بهتر شدن داره. امیدوارم همین روند برای Division 2 طی بشه.

منبع

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر