Ubisoft: بازی Watch Dogs با هدف رقابت با Grand Theft Auto ساخته شده است.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,961
نام
فرهاد
WatchDogsPS4render-610x343.jpg

درود.

از زمانی که بازی Watch Dogs از سوی شرکت Ubisoft معرفی شد، بسیاری آن را با بازی زیبای Grand Theft Auto مقایسه می‌کنند. این در حالی‌ می‌باشد که عرضه Watch Dogs با بازی جدید Grand Theft Auto V زیاد نیست و امکان دارد در فروش W.D تاثیر بگذارد. حال با این روند ایا سران یوبی سافت این مسئله را جدی می‌دانند(؟) یا اینکه نظرات دیگری دارند. در همین راستا اقای Alain Corre از این شرکت در مورد بازی خود و Grand Theft Auto سخن گفت و اذعان کرد، "چیزی که ما از بازی Watch Dogs می‌خواهیم این است که سعی کنیم به همانند بازی GTA در سبک open-style چیزی نو را خلق کنیم ." وی در ادامه سخنان خود که در مجله Edge داشت اذعان کرد.

"بله بازی Grand Theft Auto بی‌شک یکی از نامبر وان‌ترین برند‌هایی می‌باشد که در صنعت گیم وجود دارد و همگان به این برند احترام می‌گذارند و ما نیز از بازی کردنش بسیار لذت می‌بریم. ولی بازی
Watch Dogs در نسل بعد نیز خودنمایی خواهد کرد و با ایجاد ویژگی‌های جدیدی به همانند ارتباط، تعامل و دیگر چیزها به این سبک روح و طراوت خواستی را ارائه خواهد کرد."

وی در اخر سخنان خود اضافه کرد که عرضه بازی Grand Theft Auto 5 در ماه سپتامبر هیچ مشکلی برای بازی Watch Dogs به وجود نخواهد اورد و بلعکس بسیار هم کمک خواهد کرد وی اذعان کرد این گونه بازی‌ها روحی سرگرم کنندگی را در خود دارند و ما ایمان داریم بازی WD می‌تواند طرفداران بی‌شماری برای خود جذب کند.

پیش‌بینی می‌شود بازی Watch Dogs برای پلتفرم‌های PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Wii U, Xbox 360 و نسل بعد کنسول ماکروسافت عرضه گردد.

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
ربطی نداره که وقتی بدت میاد بگی بازی بدی هست:|نسل هم هنوز تموم نشده gta5 مونده

جوک نسل >:d

GTA رو ما بزرگش نمیکنیم بزرگ هست زیادی هم بزرگه خیلی خیلی خیلی بزرگه!
آخرین شماره اش وقتی اومد شد بیشترین متا روی هر 2 تا کنسول این نسل
شد پرفروشترین بازی تا اون موقع
شد برنده ی VGA
شد رکورد دار بیشترین تعدادِ نمره های کامل
شد بازی انقلابی در سبک خودش
اینقدر بزرگ هست که وقتی یارو میخواد WD بسازه میگه که :

اما از اونطرف FC3 چیه ؟! یه بازی خوب همین ;)
"یه به نظر من" اول بعضی جمله ها اجباریه

میدونی چه احساسی دارم میکنم ؟! ولش کن نگم بهتره:biggrin1:

مهدی بگو گفتم که بخندید :|:d جون مهدی اذیتمون نکن ترو بخدا :d یا RDR بازی نکردی یا واقعا گفتی که تیکه بندازی :d

ال اي نوير سبكش خاص بود مكس هم به نظر من خيلي خوب نبود ولي جي تي اي و خصوصا رد دد بهترين هاي بازيه اين نسل هستن
واقعا هميشه تشنه بازي كردن رد دد هستم خدايي بهترين بازيه اين نسله

فانی:d
چقدر تعصب بیجا:)
من که شخصاً از فارکرای و پرینس و سری اسسین خیلی خوشم میاد و از هرچه gta بدم میاد( البته به جز vc و sa ) حالا هرچی جایزه هم میخواد برده باشه حال نمیده:d

پ.ن: نظر کاملاً شخصیمه. لطفاً ترش نکنید;)

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش

یعنی با متا , بزرگترین بازیتو مشخص کردی? GTA ‎‏ چرتی بیش نیست و همینطور راکستار
نظرت در مورد فارکرای هم فقط نظر خودته نه کمتر نه بیشتر!
منم یه حسی بهم دست داد اما بیخیال :D
شما از بازی خوشت نمیاد دلیل نمیشه بگی بازی چرته،منم از ME خوشم نمیاد ولی نمیام بگم که بازیه چرتی هست

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
جالبه من که 5 تا فکت میارم حرفم میشه نظر شخصی ، نظر شخصی دیگران میشه فکت

با یه بازی حال نمیکنید خو نکنید مختارید هر چی رو که دوس میدارید دوس بدارید :D ولی دیگه چرا یه مساله ای به این وضوح رو میخوایید کتمان کنید :| :|

M_E_T

کاربر سایت
Mar 9, 2012
147
وحید RDR‏ هم بازی کردم , GTA‏ هم بازی کردم , L.A Noire‏ و مکس پین 3 رو هم بازی کردم اما واقعا راکستار حالمو بهم میزنه , تمام بازیاش حتی اگه تو سبکای مختلف هم باشن , بازم بشدت شبیه به هم هستند! :|

روایت هست چند نفر بعد خوندن این جمله خشتک ها دریدند و به بیابان ها راهی شدند...

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
کدوم قضیه واضح ?! من چیزی اینجا نمیبینم که واضح باشه
مشکل حال کردن با بازی نیست دوست عزیز , مشکل نظرات کورکورانه هستش !

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
روایت هست چند نفر بعد خوندن این جمله خشتک ها دریدند و به بیابان ها راهی شدند...

دوست عزیز اینجا پاتوق نیست که شما میای حرفای بی ربط میزنی!
بیا در مورد موضوع تایپک و مسائل مربوط به آن نظر بده

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
كلا دوتا كمپاني بايد ورشكست بشن از شر بازيهاي چرتشون راحت بشيم چون خيلي پول پرستن 1-كپكام 2 -يوبي سافت:-&
حالم از سري اساسين ك بهم ميخوره:-&

Metropolise

کاربر سایت
Jan 1, 2012
325
وحید RDR‏ هم بازی کردم , GTA‏ هم بازی کردم , L.A Noire‏ و مکس پین 3 رو هم بازی کردم اما واقعا راکستار حالمو بهم میزنه , تمام بازیاش حتی اگه تو سبکای مختلف هم باشن , بازم بشدت شبیه به هم هستند! :|

میگم به غیر از بازی های رایانه ای سرگرمی های دیگه ای وجود داره ,

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
گرافیک WD با وجود Open-World پیچیدش گرافیک خیلی بالاتری از GTAV داره.همچنین خیلی کارا می شه تو این بازی کرد که تو GTA نمی شه.WD بازی خیلی موفقی خواهد شد ولی به اندازه GTA بین گیمرا سر و صدا نخواهد کرد چون سازندش Rockstar ــه!
خب عزيز من عنوان واچ داگز براي نسل بعد هست ولي GTA واسه همين نسل حاضر هست!!بعد شما ميشينيد گرافيك اين دو رو مقايسه ميكنيد؟!؟!

---------- نوشته در 12:48 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:34 AM ارسال شده بود ----------

‏ یعنی با متا , بزرگترین بازیتو مشخص کردی? GTA ‎‏ چرتی بیش نیست و همینطور راکستارنظرت در مورد فارکرای هم فقط نظر خودته نه کمتر نه بیشتر!منم یه حسی بهم دست داد اما بیخیال :D
GTA چرتي بيش نيست؟مهدي از تو انتظار نداشتم...:d

Not Be Ok

کاربر سایت
Jan 7, 2013
218
منم شدیدا بدم میاد از GTA

انیمیشن های مسخرش :d

یارو ساندویچ رو یه لقمه قورت میده
نوشابه میخوره شیشه نوشابه یهو تو دستاش قیب میشه
موقع بوس کردن GF ـش لب هاشون 15 سانت با هم فاصله دارن
با ماشین به درخت و ستون برق میزنه 3 سوته از جا کنده میشن
پلیس شهر هم نقش هویج رو داره کلا
ماموریت های تکراری ...
و ....

کل بازی وقت تلف کردن از نظر من :d

البته حتما بازی بزرگیه که این همه فروش میکنه و متای همه نسخه هاش بالای 90 ـه
اما کلا به من که هیچ کدوم از نسخه هاش جز 3 حال نداد

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
منم شدیدا بدم میاد از GTAانیمیشن های مسخرش :dیارو ساندویچ رو یه لقمه قورت میدهنوشابه میخوره شیشه نوشابه یهو تو دستاش قیب میشهموقع بوس کردن GF ـش لب هاشون 15 سانت با هم فاصله دارنبا ماشین به درخت و ستون برق میزنه 3 سوته از جا کنده میشنپلیس شهر هم نقش هویج رو داره کلاماموریت های تکراری ...و ....کل بازی وقت تلف کردن از نظر من :d البته حتما بازی بزرگیه که این همه فروش میکنه و متای همه نسخه هاش بالای 90 ـهاما کلا به من که هیچ کدوم از نسخه هاش جز 3 حال نداد
are you ok?or not be ok!:d

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
كلا دوتا كمپاني بايد ورشكست بشن از شر بازيهاي چرتشون راحت بشيم چون خيلي پول پرستن 1-كپكام 2 -يوبي سافت:-&
حالم از سري اساسين ك بهم ميخوره:-&

یه راه خیلی راحت دیگه هم هست! بازیشون نکنی... به همین راحتی;)

:wallbash: دیونشم
حاضرم بخاطر شماره دو این بازی هر کنسولی که نیاز داشته باشه رو بخرم
شماره دو اومده!
فقط حهت اطلاع رسانی بود!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر