TV vs Monitor کدام بهترند ؟

کدامیک بهتر است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    27

Euneed

کاربر سایت
Mar 17, 2011
191
نام
حمید رضا
من تجربی میگم.هم پلاسمای 50 اینچ پاناسونیک امتحان کردم (P50VT20 ) هم مانیتور 23 اینچ اسوس (MS236H) به نظر من مانیتور من با اینکه کیفیت تصویرش پایینتره ولی باهاش راحت ترم تا تلوزیون.

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
من تجربی میگم.هم پلاسمای 50 اینچ پاناسونیک امتحان کردم (P50VT20 ) هم مانیتور 23 اینچ اسوس (MS236H) به نظر من مانیتور من با اینکه کیفیت تصویرش پایینتره ولی باهاش راحت ترم تا تلوزیون.
منم باهات موافقم شديد!*

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
خوب وقتی که یه نفر یه پلاسما خریده و اندازه جونشم دوستش داره و تا پای جون میخواد ازش دفاع کنه ( چون خریدتش) خوب مشخصا تی وی بهتره و :lol:
وقتی که یه نفر اصلا نمی دونه تفاوت تی وی با مانیتور چیه و اینا هر کدوم خاصیت خودشون رو دارن 100 درصد تی وی بهتره و :lol:
وقتی که یکی تو عمرش یه مانیتور 1080 هم بزور دیده چه برسه به یه مانیتور 2650 پیکسلی هزار دلاری، بدون تردید پلاسما بهتره و :lol:
وقتی یکی نمی فهمه که رنگ های واقعی به درد یه گرافیست می خوره تا یه گیمر( تازه شرط می بندم که اگه یه LED و پلاسما بزارن جلوش اصلا تفاوتشون درک نمی کنه) و در ضمن مشکل سیاهی در LED ها به کل رفع شده، بایدم پلاسما بهتر باشه و :lol:
وقتی که یکی از این چیزا ندیده، تو بمیری TV بهتره و :lol:

dell-utrasharp-u2711_-%282%29.jpg

dell-ultrasharp-u2711-inputs.jpg

p1030614h.jpg

gallery_hero1_20100727.png

و در آخر هم با بعضی از آدم ها باید با زبون خودشون صحبت کرد تا مطلب رو بگیرن و:lol:

• Like
Reactions: Sorrows

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
وقتی یکی به اندازه قد سنه کسی مانیتور خریده و فروخته و اندازه قد تو tv خریده دیگه تعارف نداره :lol:
وقتی کسی اطلاعاتش در حده که نره تو نت یه سرچ بکنه دونه دونه اون چیزهای که گفتم مقایسه کنه و به حرفه خودش با گه گه بخنده دیگه این حرفها را نداره :lol:
وقتی کسی هنوز اینو نمیدونه 3.5 میلیون خرجه tv کردن یعنی چی دیگه حرف از مانیتور های هزار دلاری نمیزنه :lol:
وقتی کسی هنوز نمیدونه که کنتراست و شارپی تو tv چقدر بهتره دیگه این حرفها را نمیزنه :lol:
وقتی کسی نمیدونه تولید رنگهای واقعی تو tv چقدر بهتره دیگه این حرفها را نمیزنه :lol:
وقتی کسی نمیدونه که تعداد led های به کار برده شده تو tv چقدر بیشتر و بهتر نست به مانیتور هست دیگه این حرفها را نمیزنه :lol:
وقتی کسی نمیدونه که همیشه تکنولوژی های جدید را روی tv پیاده میکنند و در نهایت با هزار زحمت و دشواری و ناقصات میره روی مانیتور دیگه این حرفها را نمیزنه :lol:
وقتی کسی نمیدونه این همه سایتهای معتبر از جمله cnet که داره سالیان سال پلاسما تی وی را به عنوان برترین tv انتخاب میکنه و بره به نقدهاش نگاه کنه که چقدر تو عملکرد بهترند دیگه این حرفها را نمیزنه :lol:
کسی که حتی نمیدونه مانیتور را حتی با led های tv نمیشه مقایسه کرد دیگه این حرفها را نمیزنه :lol:
به مایکروسافت و سونی هم میگیم از این به بعد تو نمایشگاه ها مانیتور بزارن جلو گیمر ها تا بازی ها را تجربه کنند :lol:
به سونی و پاناسونیک و........هم میگیم خط تولید tv ها را قطع کنند و همین مانیتور ها را با ابعاد بزرگتر بدند تا مردم توش فیلم و گیم ببنند :lol:

آخرین ویرایش:

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
TV بهتره چون هم سایز بزرگتری داره و هم آدم تو شرابط بهتری بازی میکنه....;)
در مورد کمتر بودن Pixel density هم بگم که قرار نیست که به 40 اینچ tv بچسبیم که اون ضعف به چشم بیاد پس در نتیجه TV بهتره...b-)

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,986
نام
محمود
بهترین کار همین کاریه که خودم کردم: یه تلویزیون LCD سامسونگ 32 اینچ فول اچ دی خریدم، هم کامپیوتر با کابل VGA بهش وصله، هم 360 با کابل HDMI، هم قبلا PSP رو با کابل کامپوننت وصلش می کردم، و هم خلاصه هر زهرمار دیگه ای که بخوام ازش تصویر بگیرم بهش وصل میشه. :mrgreen:

البته حرف های Wander در مقایسه مانیتور و تلویزیون صحیحه، ولی با توجه به این که من بزرگی تلویزیون رو در قیمت مساوی، و همچنین همه فن حریف بودن و نشون دادن تصویر همه وسایل رو، ترجیح میدم به پیکسل دنسیتی و نکات فنی مانیتورها، و در ضمن در شرایط فعلی رزولوشن 1920 در 1080 به نظرم کافی میاد. پس در نهایت به نظرم برای گیمرها تلویزیون گزینه مناسب تریه، که من هم تو نظرسنجی زدم تی وی. :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر