soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,697
نام
علی
آقا من و خانمم چند وقتیه دیگه نمیتونیم سریال آمریکایی ببینیم یعنی فقط میخوایم تاپ ها رو ببینیم ولی نمیدونم چمون شده دیگه حوصله حرفای فلسفی و کارای سنگین رو نداریم . آخریش همین True Detective سیزن 3 بود که بعد قسمت دوم دراپ کردیم .
بجاش نشستیم پای سریال کره ای به اسم موش . با اینکه خب لوس بازی و پلات هول و خلاصه همه این چیزا رو داره ولی خوبه خوشمون اومده .
اگه میشه چندتا سریال تاپ کره ای بگید ( ترجیها 2020 به این طرف باشه و قدیمی نشده باشه )
فعلا آب دستت هست بزار زمین و سریال کره ای Deaths game رو ببین
بعدش هم میتونی سریال کره ای the worst of evil رو ببینی
هردو جدید هستن و یک فصل داستان هم تو همین یک فصلشون تموم میشه

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,434
نام
محمد
آقا من و خانمم چند وقتیه دیگه نمیتونیم سریال آمریکایی ببینیم یعنی فقط میخوایم تاپ ها رو ببینیم ولی نمیدونم چمون شده دیگه حوصله حرفای فلسفی و کارای سنگین رو نداریم . آخریش همین True Detective سیزن 3 بود که بعد قسمت دوم دراپ کردیم .
بجاش نشستیم پای سریال کره ای به اسم موش . با اینکه خب لوس بازی و پلات هول و خلاصه همه این چیزا رو داره ولی خوبه خوشمون اومده .
اگه میشه چندتا سریال تاپ کره ای بگید ( ترجیها 2020 به این طرف باشه و قدیمی نشده باشه )
همراه با چیزایی که دوستمون گفت:
The Veil
Crazy and Bad

• Like
Reactions: Scαrface

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,779
نام
وحید
Death game رو دیدم خیلی تعریف میکنن ژانرش چیه؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,779
نام
وحید

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
572
نام
Dani
Death game ژانرش درام هستش ولی همه چیز داره جنایی و اکشن و هیجان انگیز همه چی داره پیام مفهوم سریال هم عالیه به خوبی تقریبا تونسته پیامشو بفهمونه به مخاطب خیلی سریال خوش ساختیه خستتون نمیکنه من هفت قسمت پشت سرهم دیدم یکی از سریالای خوبی کره ایه.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,878
نام
مهراد
All of us are dead
Squid game
Alice in the borderland

این همه ما مرده ایم، واکینگ دد میکنه تو... اصلا جوری زامبی ها رو ساختن که خوف میکنی از این همه ویژوال خوب

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,434
نام
محمد
Death game ژانرش درام هستش ولی همه چیز داره جنایی و اکشن و هیجان انگیز همه چی داره پیام مفهوم سریال هم عالیه به خوبی تقریبا تونسته پیامشو بفهمونه به مخاطب خیلی سریال خوش ساختیه خستتون نمیکنه من هفت قسمت پشت سرهم دیدم یکی از سریالای خوبی کره ایه.
چند روز پیش دیدم یکی از این منتقد های ابدوع خیاری ایرانی توی یوتیوب خیلی نقد مسخره ایی ازش داده بود!:lol:
حالا شاید بهش بشه خرده گرفت ولی درکل اثر خیلی خوبی بود. فیلر های سریال هم خیلی کم بود.:D

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
765
نام
Saeed
IMG_20240207_141552_437.jpg
کامنت پل اندرسون بازیگر آرتور شلبی در سریال پیکی‌بلایندرز زیر پست تیم ملی، قبل بازی ایران-قطر:

BY ORDER OF THE TEAM Mellii

چند روز پیشم نوشته بود که امیدوارم برادرهایی ایرانیم برنده آسیا بشن.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,434
نام
محمد
View attachment 327597
کامنت پل اندرسون بازیگر آرتور شلبی در سریال پیکی‌بلایندرز زیر پست تیم ملی، قبل بازی ایران-قطر:

این کوکائین هایی که مصرف کرده خیلی جنس نابی بودن!:D

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
1,005
نام
Ahmad
View attachment 327597

برادر من اریک کانتوناس که وقتی هموطن هام هد شات میشدن و س ا چ مه میخوردن و بلایند میشدن،ازشون حمایت کرد.نه این دوزاری های نون به نرخ ثانیه خور چ فیه به گردن.

پ . ن :
برای اولین بار هفته پیش شروع کردم به دیدن Grey's Anatomy .فصل یک تموم شد.فکر نمیکردم خوشم بیاد.از 2005 داره پخش میشه تا الان.19 فصل اومده.میدونم بعضی ها به خاطر عامه پسند بودن و اینکه دیدنش کلاس نداره سراغش نرفتن.ولی توصیه میکنم بینید.شاید خوشتون اومد.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,638
نام
Leo Fitz
برای اولین بار هفته پیش شروع کردم به دیدن Grey's Anatomy .فصل یک تموم شد.فکر نمیکردم خوشم بیاد.از 2005 داره پخش میشه تا الان.19 فصل اومده.میدونم بعضی ها به خاطر عامه پسند بودن و اینکه دیدنش کلاس نداره سراغش نرفتن.ولی توصیه میکنم بینید.شاید خوشتون اومد.
عه! :D ازین "عامه پسندها" که قبلا گفتم بودم دارم میبینم یعنی پلیس شیکاگو رو...فصل اول رو تموم کردم.
اولاش که شدید تو نخش بودم ولی آخر فصل یه اتفاقی افتاد یه مقدار علاقم کم شد...
کلا هم همینجوریم، سریال رو که شروع میکنم اولش خیلی خوشم میاد ازش تا وسطش میرسه دیگه علاقم کم میشه و جوری هم هست که دراپ نمیشه بلکه واسه کمبود جا واسه سریال جدید حذف میشه:D
همین یونیورس شیکاگو که شامل پلیس،اتیش نشانی و بیمارستان شیکاگو میشه هنوزم ادامه داره، فکر کنم همین پلیس شیکاگو واسه فصل یازدم تازه اومده...
بنظر مادامی که شهر شیکاگو پابرجا هست یونیورس تلوزیونی شیکاگو هم ادامه داره :D:D
من که میدونم احتمالا تا یکی دوفصل دیگه بیشتر نکشم چون بنظرم ماهیت اینجور سریالا واسه فصل های اول جذابه...فرض کن 19 فصل فقط دکتر پرستار ببینی :D

ولی کسی که تو ایران بشینه 30 فصل کلانتری 50 فصل بیمارستان و 65 فصل آتیش نشانی ببینه واقعا اسطوره ـست! (البته با مقدار خیلی کمی تایم آزاد:D)

البته چیزی که این سریال هارو برای چند ده فصل نگه داشته اینه که هرقسمت شخصیت های جدید و داستان جدیدی داره هرچند همونم بنظرم بعد یمدت تکراری میشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Tatsumaru

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
1,005
نام
Ahmad
عه! :D ازین "عامه پسندها" که قبلا گفتم بودم دارم میبینم یعنی پلیس شیکاگو رو...فصل اول رو تموم کردم.
اولاش که شدید تو نخش بودم ولی آخر فصل یه اتفاقی افتاد یه مقدار علاقم کم شد...
کلا هم همینجوریم، سریال رو که شروع میکنم اولش خیلی خوشم میاد ازش تا وسطش میرسه دیگه علاقم کم میشه و جوری هم هست که دراپ نمیشه بلکه واسه کمبود جا واسه سریال جدید حذف میشه:D
همین یونیورس شیکاگو که شامل پلیس،اتیش نشانی و بیمارستان شیکاگو میشه هنوزم ادامه داره، فکر کنم همین پلیس شیکاگو واسه فصل یازدم تازه اومده...
بنظر مادامی که شهر شیکاگو پابرجا هست یونیورس تلوزیونی شیکاگو هم ادامه داره :D:D
من که میدونم احتمالا تا یکی دوفصل دیگه بیشتر نکشم چون بنظرم ماهیت اینجور سریالا واسه فصل های اول جذابه...فرض کن 19 فصل فقط دکتر پرستار ببینی :D

ولی کسی که تو ایران بشینه 30 فصل کلانتری 50 فصل بیمارستان و 65 فصل آتیش نشانی ببینه واقعا اسطوره ـست! (البته با مقدار خیلی کمی تایم آزاد:D)

البته چیزی که این سریال هارو برای چند ده فصل نگه داشته اینه که هرقسمت شخصیت های جدید و داستان جدیدی داره هرچند همونم بنظرم بعد یمدت تکراری میشه.
من معمولا همون اپیزود اول و دوم متوجه میشم که سریال رو ادامه میدم یا نه.خیلی هم با حوصله و لاک پشتی نگاه میکنم.سلیقه به هرحال مطرحه و فرد به فرد متفاوته.اگر نویسندگی و کارگردانی خوب باشه،تکراری بودن لوکیشن و فضا میره تو حاشیه.در این مورد خاص،تا الان که وسط فصل 2 هستم برام جذاب بوده.حالا ببینیم چی میشه.فکر کنم یه دوسالی طول بکشه تمومش کنم :D

• Like
Reactions: mahdi-xbox

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,428
دوستان از فصل های جدید sevranece و from خبری نیست؟
به خاطر اعتصاب‌ها، مدت‌ها بود که تولید فصل دوم Severance متوقف شده بود.
از هفته‌ی پیش دوباره تولیدش به جریان افتاد. به نظر هنوز با انتشارش خیلی فاصله داریم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Mick
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر