Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
در واقع خودت راه انداختی :D
خودت هی میخوای غیر مستقیم بگی BCS حقش هست ببره و ... درحالیکه من همچین نظری ندارم، با اینکه به شدت از BCS لذت بردم ولی Succession برام تو یک بعد دیگه هست :D
ولی خارج از بحث های هیجانی امسال سریال های به شدت با کیفیتی اومدند!!! یعنی سال هایی که Crown برنده امی میشد امسال هیچ حرفی واسه گفتن نداره (هرچند که کیفیتش هم کمی پایین تر اومده بود)
از BCS و Succession بگذریم، من عاشق White Lotus هستم!! رو فصل دومش میتونم چندبار رد بدم :D بماند که این وسط House of Dragon هم اومد که کیفیت بسیار خوبی داشت و من رو یاد فصل‌های اول GOT انداخت. ازینور Crown و TLOU و yellowjacket هم سریال‌های به شدت با کیفیتی هستند. من فقط Andor رو ندیدم چون Disney+ هست :D (اگه کسی دیده میتونه یک خلاصه - پیشنهادی بگه؟؟)

53 نامزدی امی در طی هفت سال و هیچی؟! این می‌تونه هم رکورد محسوب بشه و هم توهین؛ یا کلا مثل «وایر» نامزد نکنید تا بعدا در تاریخ جاودانه بشه یا حداقل به نشانه احترام جایزه‌ای به بخش نویسندگی یا حداقل یک امی برای «باب ادنکرک» کنار بگذارید! دلایل برنده نشدن BCS را گفتم و اینکه HBO همیشه کمپین قوی‌ای داشته؛ این کمپینش به قدری قوی هست که از نامزد شدن فاجعه‌ای مثل IDOL در سال آینده تعجب نمی‌کنم! نفوذی HBO داشت که منجر شد فاجعه فصل هشتم GOT بیاد جایزه بهترین سریال درام رو ببره؛ مقطعی‌ که خیلی‌ها دیگه با مراسم امی قطع رابطه کردند!

پ.ن: زیاد غیرمستقیم اشاره نکردم؛ بلکه مستقیم انگشت کردم تو چشم اطرافیان که «یا حالا یا هیچ‌وقت»؛ شاید تا سال دیگه هیچ فریمی از Succession در خاطرم نمونه ولی همیشه یک عدد Chicanery و Saul Gone در ذهنم می‌مونه :D

آخرین ویرایش:

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
940
نام
هادی
blacklist100.png

بلک لیست هم بعد از 10 فصل تمام شد. اگر کسی تصمیم داشت نگاه کنه نهایت تا فصل 8 ارزش دیدن داره. دو فصل آخر رو بندازید دور کلا.

اسپویل قسمت پایانی
ردینگتون توسط یک گاو کشته شد :)) خداییش مخ نویسنده هاش رفته تو دیوار. نفهمیدیم چی به چی شد اصلا :D
این سریال باید همون فصل 8 تمام میشد با این تفاوت که بجای اون دختره الیزابت ردینگتون کشته میشد.

در مجموع بهش امتیاز 8 رو میدم. اینم با توجه به اینکه فن این سریال بودم و تا فصل هشتم برام قابل قبول بود. با شخصیت ریموند و چندتا دیگه حال میکردم واقعا. داستان اصلی خوب جلو میرفت و سایداستوری های خوبی هم داشت. دو فصل آخر رو کلا حساب نکردم از بس چرت بودن.

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
The Last Of Us اولین اقتباس از یک بازی ویدئویی هست که نامزد امی میشه.
با 24 نامزدی از جمله بهترین درام و بهترین بازیگر نقش اول مرد و زن.
واقعا هم دستاورد بزرگی بوده . همه این نامزدی رو فقط با یک اپیزود به دست آورده

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
واقعا هم دستاورد بزرگی بوده . همه این نامزدی رو فقط با یک اپیزود به دست آورده
واقعا اپیزود قوی ای بود. مثلا توش کاشت توت فرنگی در آخر الزمان داشت.
واقعا این سریال های دوزاری ای که می گن مثل BCS و Succession و .... اینا کدومشون کاشت توت فرنگی در آخر الزمان داشتن؟
جامعه غرب به وضوح نشون داده برای کاشت توت فرنگی خیلی ارزش قائله وگرنه این مسائل حاشیه ای مثل این که دو تا مرد با یه گونی ریش و پشم .... که اصلا اهمیتی نداره.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
واقعا اپیزود قوی ای بود. مثلا توش کاشت توت فرنگی در آخر الزمان داشت.
واقعا این سریال ها دوزاری ای که می گن مثل BCS و Succession و .... اینا کدومشون کاشت توت فرنگی در آخر الزمان داشتن؟
جامعه غرب به وضوح نشون داده برای کاشت توت فرنگی خیلی ارزش قائله وگرنه این مسائل حاشیه ای مثل این که دو تا مرد با یه گونی ریش و پشم .... که اصلا اهمیتی نداره.
زنده باد . اصلا همین که به یک میوه هویت دادن و تا اسمش میاد قشنگ یک سری ماجرا تو ذهن بیننده تداعی میشه نشون میده که این اثر قراره در تاریخ ماندگار بشه .

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
53 نامزدی امی در طی هفت سال و هیچی؟! این می‌تونه هم رکورد محسوب بشه و هم توهین؛ یا کلا مثل «وایر» نامزد نکنید تا بعدا در تاریخ جاودانه بشه یا حداقل به نشانه احترام جایزه‌ای به بخش نویسندگی یا حداقل یک امی برای «باب ادنکرک» کنار بگذارید! دلایل برنده نشدن BCS را گفتم و اینکه HBO همیشه کمپین قوی‌ای داشته؛ این کمپینش به قدری قوی هست که از نامزد شدن فاجعه‌ای مثل IDOL در سال آینده تعجب نمی‌کنم! نفوذی HBO داشت که منجر شد فاجعه فصل هشتم GOT بیاد جایزه بهترین سریال درام رو ببره؛ مقطعی‌ که خیلی‌ها دیگه با مراسم امی قطع رابطه کردند!

پ.ن: زیاد غیرمستقیم اشاره نکردم؛ بلکه مستقیم انگشت کردم تو چشم اطرافیان که «یا حالا یا هیچ‌وقت»؛ شاید تا سال دیگه هیچ فریمی از Succession در خاطرم نمونه ولی همیشه یک عدد Chicanery و Saul Gone در ذهنم می‌مونه :D
اتفاقا من تمام روابط خانوادگی آدم‌ها رو میبینم یاد Succession میفتم :D خیلی روانی تو تک تک لحظات زندگی آدما نفوذ میکنه درحالیکه BCS سریال بسیار خوش ساخت و عالی هست اما تو زندگی خودت کم‌تر احساسش میکنی
درکل من هیچ سریالی تو زندگیم جز یک سری قسمت‌های فصل 4 GOT اینقدر موهای بدنم سیخ نشده بود. (بخش بزرگیش مدیون موسیقی سریال بود :D من ارزش زیادی برای اون قسمت قائلم)

• Like
Reactions: Alkazar

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
تد لاسو رو تموم کردم و چقدر خوب بود؛ عین یه کتاب می شد به دیالوگ ها و اتفاقاتش فکر کرد و ازشون درس گرفت و کلاً حس خوبی میداد دیدنش. اندینگش هم دوست داشتم و کمدیش هم اوکی بود و اکت بازیگرا درجه یکک

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
یاااااااااااا خدااااااااااااااااااااااااااااااا !!!!!!!!
چقدر The Devil's Hour خوب بود. خیلییی عالی بود!
بعد فصل اول Dark هیچی دیگه اینطوری بهم حال نداد!
فصل اول دارک رو دیدید و خوشتون اومد بشدت پیشنهاد میکنم برید اینم ببینید!
موهای تنم سیخ شد!
عجیبه که اصلا کسی ازش صحبتی نکرده
این پست فکر کنم تنها پست درمورد سریال باشه :
the Devil's Hour
چقدر خوب بود نمیدونم چرا درموردش اینجا هیچ صحبتی نشده

تموم که شد افسوس میخورم کاش یواش نگاش میکردم اینقدر زود تموم نمیشد.
حالا که تموم شده انگاری یه خلا درونم ایجاد شده :D

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
یاااااااااااا خدااااااااااااااااااااااااااااااا !!!!!!!!
چقدر The Devil's Hour خوب بود. خیلییی عالی بود!
بعد فصل اول Dark هیچی دیگه اینطوری بهم حال نداد!
فصل اول دارک رو دیدید و خوشتون اومد بشدت پیشنهاد میکنم برید اینم ببینید!
موهای تنم سیخ شد!
عجیبه که اصلا کسی ازش صحبتی نکرده
این پست فکر کنم تنها پست درمورد سریال باشه :

تموم که شد افسوس میخورم کاش یواش نگاش میکردم اینقدر زود تموم نمیشد.
حالا که تموم شده انگاری یه خلا درونم ایجاد شده :D
هایپمون کردی ، یک کوچولو از فضا و داستانش هم واسمون بگو .

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
هایپمون کردی ، یک کوچولو از فضا و داستانش هم واسمون بگو .
در مورد یه مادر و فرزنده که یه سری توهماتی می‌بینند که معلوم نیست واقعیه یا نه ....
معمایی و هیجان انگیز با مقداری چاشنی ترس...واسه دوستانی مثل من که ترسناک نمی‌بینند میشه جاهای ترسناک رو اسکیپ کرد و لطمه چندانی هم به داستان وارد نمیشه...

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
559

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
304
من دیدم سه فصلشو و پسندیدم :D
به ریک اند مورتی نمیرسه ولی همونقدر مریضه :D
این جاستین رولند بنده خدا مگه تبرئه نشد ؟ دیگه راه برگشتی نداره یعنی یه اتهام بخوری خط پایانه، مسخرس :D
بالاخره یک قسمتش رو دیدم.پسر عجب کثافتی بود :D خیلی حال داد :D
29 روز دیگه فصل 4ـش میاد و 12 قسمت هستش.البته احتمالا یکی دو هفته هم طول بکشه تا زیرنویسش بیاد :>
من نمیدونم چه مرگمـــه واقعا.جونم در میاد تا یک فصل رو کامل ببینم(برای هر سریالی تقریبا همینه). شدیدا مشکل عدم تمرکز دارم. الان دو ماه هستش که میخوام فصل 4 ریک و مورتی رو تموم کنم ولی واقعا گشادیم میشه :D دیشب سه تا قسمت دیگه از فصل 4 رو پشت سر هم دیدم و دوتا قسمت 9 و 10 مونده تا این فصلش رو تموم کنم. فصل 5 و 6 رو میترسم حتی اگه فصل 7 هم بیاد هنوز تموم نکرده باشم! :-"

========================

ریک و مورتی دوتا کارگردان داشت ظاهرا. یکی رویلند بود و اون یکی Dan Harmon بود
الان اون یکی بجز کارگردانی Rick and Morty و Solar Opposites یک سریال دیگه هم ساخته تو تاریخ 24 سپتامبر(حدود 50 روز دیگه) میاد بیرون بنام Krapopolis که اونم احتمالا چیز سمی باشه به سیاق دوتای قبلی. یه تریلر کوچیک هم داره که دیدنش خالی از لطف نیست
داستانش هم ظاهرا مربوط به خدایان یونانی هستش با کلی چاشنی طنز و از همین چیزا :D \m/
ظاهرا داخلش Richard Ayoade هم صداگذاری میکنه. من این بابا رو سر بازی جدید fable شناختم ولی ظاهرا بعضیا از The IT Crowd میشناختنش

Screenshot-2023-03-05-at-18.56.05-750x430.png

============================

برای حسن ختام هم باید بگم شدیدا خمارم برای فصل بعدی disenchantment
یعنی واقعا اگه کسی دنبال یک سریال جذاب و فان هستش حتما باید اینو ببینه.یکی از کارگردان های simpson ها ساخته اینو. تا الان 4 فصل(یا به قول خودشون 2تا فصل که هر کدوم 2تا پارت داره) اومده از این مجموعه. فریب نام netflix رو نخورید ، سریالش برخلاف کارهای دیگه این شرکت اصلا آشغال نیست :D
دلمون شدیدا برای شاهزاده بین تنگ شده..

Disenchantment (1).jpg

آخرین ویرایش:

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
خیلی از From تعریف شنیدم. ارزش دیدن داره؟
من فصل یک رو تموم کردم و خوشم اومد.
من خیلی ازش وایب لاست رو گرفتم . یعنی یکی یکی بر می گرده داستان شخصیت ها رو میگه و هر دفعه یک راز جدید رو اهالی روستا پیدا می کنند.
خلاصه واسم خسته کننده نبود و واقعا هم لذت بردم.

• Like
Reactions: NaRiiMaN

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر