Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,136
نام
محمد امین
کارنامه طرف رو داشتم مرور میکردم دیدم یدونه فیلم سال 2010 ساخته بنام "سکوت".
تریلرش رو که دیدم، دیدم شباهت خیلی عجیبی به دارک داره...جنگل،دوچرخه، فرد گم شده...
بنظرم اون سال و اون فیلم چیزی نبوده که میخواسته و اومده با Dark حرفش رو کامل زده.
این سریال Stranger Things دارم میبینم احساس میکنم خیلی شبیه دارک هست حالا نمیدونم کی از رو کی کپی کرده

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,081
نام
Ali
این سریال Stranger Things دارم میبینم احساس میکنم خیلی شبیه دارک هست حالا نمیدونم کی از رو کی کپی کرده
هیچ شباهتی ندارند دوست عزیز!
هیچ کپی‌ای در کار نیست.
ادامه بدید...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,136
نام
محمد امین
هیچ شباهتی ندارند دوست عزیز!
هیچ کپی‌ای در کار نیست.
ادامه بدید...

من از هر کدوم فصل اول فعلا دیدم
ولی چیز های مشترکی داشتند

شهرک کوچک و کم جمعیت با جنگلهای اطرافش بچه ای که غیبش میزنه خانواده ای که باور نمیکنن مرده مردمی که دنبالش میگردند بچه ای که اسیر شده تاسیسات بزرگ و عجیب حومه شهر کوچک و یک سری آدم های بد که کارهای انها باعث این اتفاق شده
خلاصه من خیلی شباهت میبینم

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,645
نام
سپهر

دارک را ندیده‌ام (و نخواهم دید) اما Stranger Things خود معجونی از آثار کالت ژانر علمی تخیلی و وحشت دهه 80 و 90 میلادی است. یکی از منابع الهام سریال برادران دافر «ایت» استیون کینگ است؛ چون شما در آن‌جا پسری با کت بارانی زرد و دوچرخه می‌بینید و شهر هاوکینز هم نمونه‌ای قابل قیاس با شهر دری، مین کارهای استیون کینگ قلمداد می‌شود.

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,704
نام
طاها
این دو سریال خیلی شبیه به هم هستند انگار از یک منبع نشات گرفتند . ولی بهره برداری و دید متفاوتی دارند

می تونی فرض کنی سریال Dark از دید نولان گونه (فلسفی / اکشن / بسیار پیچیده) و Stranger things از دید اسپیلبرگ ( اکشن / سر راست / ساده / خانوادگی ) هست

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,405
نام
Majid
این چند روز که حال همه خرابه یک خبر خوب:

سریال جدید Vince Gilligan واسه دو فصل از Apple TV+ تایید گرفته، بازیگر اصلیش قراره Rhea Seehorn باشه (:x)
گفته بعد 15 سال میخواد به "آنتی هیرو" ساختن استراحت بده، با Zack Van Amburg و Jamie Erlicht تو این پروژه همکاری داره (به گفته خودش اولین کسایین که به BB جواب مثبت داده بودن)
- Peter Gould نیست :(

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,388
اقا این سریال rings of power شما دیدین؟
خیلی بنظر من از نظر نویسندگی‌و‌شخصیت پردازی و روایت حوصله سر بر و ضعیفه
بچه ها اینجا درباره اش بحث می کنن
گفتگو درباره سریال ارباب حلقه ها [ صحبت درباره کتاب ها در تگ اسپویلر می‌باشد ]

و بله واقعا به شدت ضعیفه
بجز جلوه های ویژه عالی چیزی نداره
حتی برای منی که کتاب نخوندم و نمیدونم چه چیزایی رو تغییر دادن بازم به شدت حوصله سربر هست
بازیگرای بد
اسکریپت ضعیف
کاراکترهای نچسب

• Like
Reactions: amir72 and Taha75

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,704
نام
طاها
سریال Andor اومده . نمرش در حال افت هست .

کسی دیده ؟

فکر کنم تا الان با اختلاف قوی ترین سریال از دنیای جنگ ستارگان Mandalorian هست . فصل سوم هم به نظر خیلی خفن میاد

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,703
نام
iMAN
سریال Andor اومده . نمرش در حال افت هست .

کسی دیده ؟

فکر کنم تا الان با اختلاف قوی ترین سریال از دنیای جنگ ستارگان Mandalorian هست . فصل سوم هم به نظر خیلی خفن میاد
ماندو کلا یه لیگ دیگه اس... بوبافت و آندور و.. اینا همه شیردوشیه

• Like
Reactions: Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر