HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان پریروزا اولین تریلر مورد انتظار ترین سریال سالِ بنده اومد

Looking for Alaska از Hulu

این اولین کتاب جان گرین (نویسنده Fault in our stars و Paper towns) هست (برای بنده بهترین کتابش بود :D ) که سال هاست قراره فیلمی از روش ساخته بشه و خب هیجوقت محقق نشد. و پارسال Hulu ساخت سریالو تایید کرد و الانم تریلرش اومده و تاریخ پخششم 18 اکتبر یا 27-28 مهر هست...

خلاصه داستانش رو هم ترجیحا نرین بخونین. از همین تریلر هرچی دریافتیین بسه :D اخه معمولا خلاصه های این داستان اسپویل زیادی دارن :D

پ.ن. احمد LiFE iS 5TrAnG3، تو از دستش نده :D راسته کار خودته :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,193
نام
∂αнмα
دوستان پریروزا اولین تریلر مورد انتظار ترین سریال سالِ بنده اومد

Looking for Alaska از Hulu

این اولین کتاب جان گرین (نویسنده Fault in our stars و Paper towns) هست (برای بنده بهترین کتابش بود :D ) که سال هاست قراره فیلمی از روش ساخته بشه و خب هیجوقت محقق نشد. و پارسال Hulu ساخت سریالو تایید کرد و الانم تریلرش اومده و تاریخ پخششم 18 اکتبر یا 27-28 مهر هست...

خلاصه داستانش رو هم ترجیحا نرین بخونین. از همین تریلر هرچی دریافتیین بسه :D اخه معمولا خلاصه های این داستان اسپویل زیادی دارن :D

پ.ن. احمد LiFE iS 5TrAnG3، تو از دستش نده :D راسته کار خودته :D
اینو من به خاطر اهنگ تریلر ـش (Crosses موزیک استفاده شده توی LiS) دو سه روز پیش دریابیدمش اتفاقی ولی یادم رفت بهش اشاره کنم اینجا خلاصه که یسسسسسسسسسسسسسسسسس :D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
صحبت‌هایی از پیوستن «استیون گراهام» به Peaky Blinders وجود داره؛ «استیون گراهام»ـی که توی
Boardwalk Empire نقش «ال کاپون» رو بازی کرد. البته «استیون نایت» گفته که برای این نقش در نظرش نداره.
گراهام یکی از اون بازیگرای خوبه که دیده نشده . یادمه اولین بار در نقش رفیق استاتام تو اسنچ دیدمش و بامزه بود . خوراکش نقش آدمای کله خره که به دنیای پیکی میاد . تو تابو هم با استیون نایت همکاری داشت . اون جا هم نقش اش تو همین مایه ها بود

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,350
نام
امیر
چه اپیزودی داد the handmaids tale خیلی خوب بود
موافقم , اونهم بعد این فصل که به شدت ناامید کننده بود و ضد حال زد با افت کیفیت و بی منطق بازی های سازنده ها ! (فکر کنم الگوشون D&D بوده :| )
اونجا که فرمانده واترفورد رو دستگیر کردن جیگرم اساسی حال اومد , کل طرفدارای سریال حالشون از این کارکتر بهم میخورد .
با توجه به چیزی که تو پیش نمایش قسمت بعد نشون میده مثل اینکه تو این دستگیری فرمانده واترفورد , سرنا هم همکاری داشته و در واقع رکب زده به فرد :))

بهترین مورد این فصل به نظر من خط داستانی امیلی تو کانادا هست .

آخرین ویرایش:

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
نمیدونم چرا یدفه یاد atlanta افتادم و دلم براش تنگ شد :( خبری هم ازش نیست .
یاد اون قسمت کروکدیله افتادم با اون اهنگ hey love :D
اصلا خبری از کمدی خوب نیست یا من نمیبینم لویی به خاطرات پیوست و اویل دد هم همینطور ریک اند مورتی هم خبری نیست اند اف فاکینگ ورد هم بعد یه فصل غیب شد .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
نمیدونم چرا یدفه یاد atlanta افتادم و دلم براش تنگ شد :( خبری هم ازش نیست .
یاد اون قسمت کروکدیله افتادم با اون اهنگ hey love :D
اصلا خبری از کمدی خوب نیست یا من نمیبینم لویی به خاطرات پیوست و اویل دد هم همینطور ریک اند مورتی هم خبری نیست اند اف فاکینگ ورد هم بعد یه فصل غیب شد .
اویل دد حیف شد . تازه رو دور افتاده بود . ایکاش نتفلیکس حق تولید اون رو هم می خرید .این همه چپ و راست داره سریال میده بیرون جای هیچ سریالی رو تنگ نمی کرد .

• Like
Reactions: Hamzeh_Yz

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,193
نام
∂αнмα
منم lacasa de papel رو دو سه روزیه شروع کردم به نظرم بدک نیست یـ سریال متوسط این حوالی با یـ داستانی که خیلی پلات هول داره :D با این حال شخصیت پردازی ها تا اینجا که اواخر فصل یک باشه نسبتا خوبه و به هیچ وجه از سریال زده نشدم امیدوارم تا انتها هم همینجوری باشه :D
پ.ن : قسمت اکشن تا انتهای فصل اولش که خوب به اون صورت نداره ولی همون یـ ذره صحنه ی درگیریش به شکل وحشتناکی افتضاحه :| آدم رو یاد محصول وطنی میندازه :D :|

آخرین ویرایش:

lamirhoseinl

کاربر سایت
Jul 11, 2019
13
چقد این سریال lacasa de papel چرته!:-jاونی که به من گفت حرف نداره بشین ببین چی پیش خودش فک کرده بود :D فردا میرم سراغش! >:/
فردا چرا همین الان بیا منتظرتم:D
اگه نظرات رو درمورد سریالش تو سایت ها بخونی یا به تعداد ارا و دانلودهاش نگاه کنی میفهمی سلیقه تو خاص بوده وگرنه سریال فوق العادس
همون سریالی رو دیدی که ساخت 2017 هستش تا سه فصل اومده با زبان اسپانیایی دیگه؟!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر