.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
سلام

از چیزی که دیمین لیندهوف توش دست داره نمیشه بیشتر از اینم انتظار داشت .

کل کریتیک ها و مردم دارن با این فصل رد میدن ، کافیه نمره هارو نگاه کنید.(فصل 3 با نمره 98 )
ندیده که نمیشه قصاوت کرد .
کسی که با اندینگ لاست حال نکرده دیگه نمیشه که همینطوری انگ بد بودن لیندولف رو بهش بچسبونه : /

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
من فصل اول همین Leftovers رو هم دیدم و اصلاً آش دهن سوزی نبود به نظرم .
به روال کارهای قبلی سازندش فقط مشغول ایجاد سوال و درگیری ذهنی برای بیننده بود و به نظر هم نمیومد قصد جواب دادن بهشون رو داشته باشه .

• Like
Reactions: Adroit

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
کل کریتیک ها و مردم دارن با این فصل رد میدن ، کافیه نمره هارو نگاه کنید.(فصل 3 با نمره 98 )
کسی که با اندینگ لاست حال نکرده دیگه نمیشه که همینطوری انگ بد بودن لیندولف رو بهش بچسبونه : /

البته درسته که شما جواب اون دوستمون رو دادی . ولی خب من با کریتیک کاری نداشتم که این سریال رو نگاه می کنم .چون فصل اول از این نظر امتیاز جالبی نداشت . و کسی که به کریتیک می خواست توجه کنه سراغ این سریال نمی رفت . ولی خب لیندوف هم تو لاست آخرش رو نتونست خوب ببنده هم پرامتئوس . یک مورد نیست مشکل .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
سلام

من فصل اول همین Leftovers رو هم دیدم و اصلاً آش دهن سوزی نبود به نظرم .
به روال کارهای قبلی سازندش فقط مشغول ایجاد سوال و درگیری ذهنی برای بیننده بود و به نظر هم نمیومد قصد جواب دادن بهشون رو داشته باشه .

خب حالا مورد شما کلا فرق داره شما با خود سریال حال نکردی . من حال کردم و واقعا هم دوست داشتمش . ولی خب این فصل اصلا نمی تونه به عنوان اندینگ محسوب بشه با این وضعی که داره جلو میره . یک چیزیه مثل فصل آخر بوردواک . که هم تعداد اپیزود ها کم بود . هم تازه از قسمت ششم به بعد به اصل داستان رسیدیم . ولی بی جواب سریع بستنش . این نحوه ای که سازنده های این سریال دارن میرن جلو فقط کش دار کردن اپیزود ها بوده طوری که از 8 اپیزود فصل 6 تا گذشته حس نمی کنی داستان اوجی داره فرودی داره قراره چی بشه و اصلا چرا به این جا رفته داستان و واقعا 2 اپیزود مونده به پایان کل سریال ؟

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
خب حالا مورد شما کلا فرق داره شما با خود سریال حال نکردی . من حال کردم و واقعا هم دوست داشتمش . ولی خب این فصل اصلا نمی تونه به عنوان اندینگ محسوب بشه با این وضعی که داره جلو میره . یک چیزیه مثل فصل آخر بوردواک . که هم تعداد اپیزود ها کم بود . هم تازه از قسمت ششم به بعد به اصل داستان رسیدیم . ولی بی جواب سریع بستنش . این نحوه ای که سازنده های این سریال دارن میرن جلو فقط کش دار کردن اپیزود ها بوده طوری که از 8 اپیزود فصل 6 تا گذشته حس نمی کنی داستان اوجی داره فرودی داره قراره چی بشه و اصلا چرا به این جا رفته داستان و واقعا 2 اپیزود مونده به پایان کل سریال ؟
دلیل عمده حال نکردنم همین سازنده و سوابقش بود دیگه .
حساب کردم اگر بخواد مثل دفعات قبل الکی هایپ کنه و بعدش یه پایان سرهمبندی شده تحویل بده ، بهتره از همون اول وقتمو حرومش نکنم .
گفتم میذارم تمام بشه ، اگر ملت راضی بودن و اینبار خوب تمام کرد ، میشینم بقیشم میبینم .

retro1911

کاربر سایت
Apr 30, 2017
65
کسی فارگو نمیبینه ؟ این فصلش هم خیلی باحاله !
مخصوصا بازیه David Thewlis ،اصلا حال میکنم میبینمش :))
خوبه ولی اصلا به فصل اول و دوم نمیرسه . درسته که المان های کوئنی اش بیشتر از قبل شده ولی کاراکتر ها و روایت نکته ی جدیدی نداره . فصل های قبلی کشش بیشتری داشتن . این فصل یک سری مسائل رو بدون این که تاثیر زیادی داشته باشن کش داده. مثلا اون قسمت که گذشته ی امیت استاسی رو می دیدیم تا الان که هیچ نقشی در داستان نداشت جز این که یک قسمت الکی پر شد و یک هفته بین حوادث اصلی فاصله انداخت . تنها نکته ی مثبت و کاملا کوئنی این فصل همین دیوید تیولیسه

همون فصل اول دومش هم مالی نبودند. واسه کسی که فیلم سینمایی رو دیده و اون موقه آتمسفرشو حس کرده فقط یه روایت کشدار و یکنواخت هستند.

• Like
Reactions: Origami 2008

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,555
نام
سپهر
Bloodline خوب شروع شد، اواسط ضعیف بود و پایان خوفنکای داشت.

Netflix عشقه!

Bloodline خوب شروع شد، اواسط ضعیف بود و پایان خوفنکای داشت.

Netflix عشقه!

10 اپیزود ظرف 10 ساعت دیدم. فکر کنم رکورد فصل سوم The Killing رو زدم!

Last edited by a moderator:

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
822
نام
سپهر
درود

عزیزانی که خوره ی سریال هستن، بی زحمت چندتا سریاله توپ پیشنهاد بدین

Sent from iPhone using Tapatalk Pro

twice saw == FRIENDS 10/10 ---- GOT 10/10 ---- TWD 9/10 ---- BETTER CALL SAUL 8/10 ---- MODERN FAMILY 8/10 ---- HOUSE OF CARDS 8/10 ---- HIMYM 8/10 ---- SONS OF ANARCHY 8/10 ---- LOST 7/10 ---- DR QUINN 7/10 ---- BANSHEE 7/10 ---- BREAKING BAD 6/10 ---- BAND OF BROTHERS 5/10 ---- PRISON BREAK 5/10 ---- THE HUNDRED 4/10 ---- FRINGE 0/10 ---- BIGBANG THEORY 0/10 ---- YOUNG AND HUNGRY 0/10 ---- VAMPIRE DIARIES 0/10

امیدوارم این کمکتون کنه تا بتونید سریالی معرفی کنید که بیشتر به سلیقه ام نزدیک باشه

⭐️❤️❤️❤️❤️

Last edited by a moderator:

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
twice saw == FRIENDS 10/10 ---- GOT 10/10 ---- TWD 9/10 ---- BETTER CALL SAUL 8/10 ---- MODERN FAMILY 8/10 ---- HOUSE OF CARDS 8/10 ---- HIMYM 8/10 ---- SONS OF ANARCHY 8/10 ---- LOST 7/10 ---- DR QUINN 7/10 ---- BANSHEE 7/10 ---- BREAKING BAD 6/10 ---- BAND OF BROTHERS 5/10 ---- PRISON BREAK 5/10 ---- THE HUNDRED 4/10 ---- FRINGE 0/10 ---- BIGBANG THEORY 0/10 ---- YOUNG AND HUNGRY 0/10 ---- VAMPIRE DIARIES 0/10

امیدوارم این کمکتون کنه تا بتونید سریالی معرفی کنید که بیشتر به سلیقه ام نزدیک باشه

⭐️❤️❤️❤️❤️

Narcos ، Fargo ، True Detective

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
البته درسته که شما جواب اون دوستمون رو دادی . ولی خب من با کریتیک کاری نداشتم که این سریال رو نگاه می کنم .چون فصل اول از این نظر امتیاز جالبی نداشت . و کسی که به کریتیک می خواست توجه کنه سراغ این سریال نمی رفت . ولی خب لیندوف هم تو لاست آخرش رو نتونست خوب ببنده هم پرامتئوس . یک مورد نیست مشکل .

من شخصا با تک تک لحظات لاست زندگی کردم از جمله اندینگ
همه پسند نبود اما نمیشه بگیم ضعیف بود (نظر شخصی البته)

سلام

دلیل عمده حال نکردنم همین سازنده و سوابقش بود دیگه .
حساب کردم اگر بخواد مثل دفعات قبل الکی هایپ کنه و بعدش یه پایان سرهمبندی شده تحویل بده ، بهتره از همون اول وقتمو حرومش نکنم .
گفتم میذارم تمام بشه ، اگر ملت راضی بودن و اینبار خوب تمام کرد ، میشینم بقیشم میبینم .

سلام
پیشنهاد من این ـه که بهش یه شانس دیگه بدید ، واقعا ندیدنش اشتباهه .
حداقل تا اپیزود International Assassin ببینید بعد دراپ کنید : دی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر