.:Overwatch:.

کاربر سایت
Nov 19, 2014
17
نام
میلاد
یعنی فقط منم که از Mr.Robot خوشم نیومد؟؟
البته بگم به مسائل کامپیوتر و اینترنت و هک اینا علاقه دارم ولی یکم سریال به نظرم خسته کننده اومد.

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
Mr Robot خیلی خوبه
دقیقا منتطر یه همچین سریالی بودم ...

اگه از پتانسیلش استفاده کنن، یه Fight Club ِ دیگه از توش در میاد ...
نه به خاطر توهم شخصیت اصلی، به خاطر این ایده از بین بردن زیر ساختای اقتصادی مجازی ...

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
همه همچین میگن Fight Club Fight Club.انگاری فایت کلاب آنارشیسم رو تعریف کرده!:D
تم فیلم سایبرپانکه و به همین خاطر من انتظار دارم خیلی عمیق تر از فایت کلاب بشه.

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
دوستان من به یک مشکل عجیب دچار شدم هر سریالی می بینم Got,BB,... اون حس Prison Break رو بهم القا نمی کنه تا حدی که الان با ایم همه وقت یه عالمه سریال که ندیدم دوباره شروع کردم به دیدنش توصیه ای ندارید؟

این حس رو خیلی ها داشتند ... به هر حال قسمت های درامش و همذات پنداری با شخصیت اصلی داستان و اصولا کسایی که بهشون ظلمی شده و دنبال احقاق حقشونن فراموش نشدنیه ... اینا چیزاییه که مخصوصا ما ایرانیها خوشمون میاد ازش من خودمم 3 بار دیدم این سریال رو ... من همیشه میگم بعضی سریالها موندگارن بخوام یه مثال قابل لمس بزنم میتونم بگم فرار از زندان فوتبالیستهای سریالاس یا قارچ خور بازیهاست
حتی دختر ها هم میشستن فوتبالیست ها رو دنبال میکردن و بالای 50 بارم بازپخش شده ولی هر دفعه تازگی خودشو داره.فرار از زندان هر چند فصل اخرش خیلی خوب نبود اما فصل اول و دومش یکی از بهترین تجربه های زندگی همه ماست(بیشتر ما ) ;)
من هم این حس شما رو داشتم و فکر میکردم هیچ سریالی جای اونو نمیگیره اما سریال خوب زیاد داریم.پیشنهاد من ایناست باز نظر بقیه دوستانم جویا شید : BLACK LIST ... PERSON OF INTEREST

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,312
نام
پرهام
سلام
یکی از بهترین تجربه های زندگی همه ماست
این از کجا اومد یه دفعه ای ؟!!!
همون جوگیریه معموله ؟
والا برای من که نبود و از معدود سریالهایی بود که نتونستم تمامش کنم دراپش کردم .
خیلیا رو هم میشناسم که با من هم عقیدن .
حالا سریالیه که تو ایران محبوبه ولی اینکه به خاطر بزرگ جلوه دادنش اون جمله رو بچسبونیم بهش دیگه خیلی زیاده رویه .

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
سلام

این از کجا اومد یه دفعه ای ؟!!!
همون جوگیریه معموله ؟
والا برای من که نبود و از معدود سریالهایی بود که نتونستم تمامش کنم دراپش کردم .
خیلیا رو هم میشناسم که با من هم عقیدن .
حالا سریالیه که تو ایران محبوبه ولی اینکه به خاطر بزرگ جلوه دادنش اون جمله رو بچسبونیم بهش دیگه خیلی زیاده رویه .

اصلاح کردم ... خب منظورم بیشتر ما بود به هر حال هستند کسانی که مثل شما کلا دراپ کردن سریال رو همونطور که مثلا من خودم BREAKING BAD رو 2 قسمت بیشتر نتونستم ببینم در حالیکه به گفته خیلی ها یکی از فوق العاده هاست ... خیلی سلیقه ایه سریال ولی حق با شماست خیلی ها شاید دوستش نداشته باشن

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,814
نام
وحید
منم PRISON BREAK رو دوست داشتم به نظرم سریال زیبایی بود
هیجان زیبایی داشت سریالش
اولین سریالم هم نبود که بگیم جوگیر شده باشم ولی خیلی باهاش حال کردم
با اینکه مال خیلی وقت پیشه ولی هنوز بیشتر سکانساش جلو چشمه

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,272
نام
Мojtaba
پایان این فصل خیلی بهتر از فصل یک بود با این حال سریال یک ضعفی که داره اینه که خیلی از سورپرایز هاش رو برای بیننده لو می ده یا به نوعی وقتی برگ برنده اشون رو می کنه که عملا همه از قبل می دونستن. پایان فصل هم خیلی غم انگیز بود اما خوبیش اینه که تو فصل بعدی داستان این شخصیت ها به صورت مجزا ادامه پیدا می کنه. به علاوه اونجوری که جان لوگان تو مصاحبه اش گفته و البته میشد حدس زد یک سری شخصیت های جدید که تو رمان و ها و داستان های قرن نوزدهمی هستن هم وارد داستان میشن. امیدوارم Dr Jakyl جزو اونها باشه. یک نکته دیگه هم هست که این شخصیت ها دوباره به هم میرسن و تو فصل سوم هم احتمالا آفریقا رو می بینیم هم آمریکا که خودش یک تغییر حال و هوا هست از لندن.
Penny Dreadful season finale: Showrunner John Logan breaks down Vanessa's desolate decision | EW.com

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
f1v1_2-series-of-unfortunate-events-teaser.w1200.h630.jpg

:An Unfortunate Teaser
watch?v=Xer4VCa5-tg

نمیدونم چه قدر این جا طرفدار داره ولی من با کتابای A Series of Unfortunate Events بزرگ شدم:d خیلی کنجکاوم نت فلیکس ازش چی درمیاره.

آخرین ویرایش:

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
درود بر دوستان

یکی میتونه زحمت بکشه

کل سریال هایی که به شرلوک ربط داره رو بگه ( قدیمی یا جدید )

Sherlock BBC که می دونم و یه Elementary نامی هم هست فک کنم

ممنون !

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
درود بر دوستان

یکی میتونه زحمت بکشه

کل سریال هایی که به شرلوک ربط داره رو بگه ( قدیمی یا جدید )

Sherlock BBC که می دونم و یه Elementary نامی هم هست فک کنم

ممنون !
فک کنم فقط این سریال بغیر از اون 2تایِ دیگه هست
The Adventures of Sherlock Holmes که سالِ 1984 تا 94 پخش میشده
ولی به نظرم بهترینشون همون Sherlock هست.که متاش هم از بقیه بیشتره (کلا خیلی سطح ـش از اون 2تا بالاتره)
فک نکنم اون جذابیتی که Sherlock داره اون دوتایِ دیگه داشته باشن مخصوصا Elementary:|
بقیه ی شرلوک ها هم فیلم هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر