PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
325
نام
بهروز
اوه اوه ! یسریا که تکلیفشون معلوم بود ( Forrver و Constantine و ... ) اما Revenge هم ( من ندیدم حتی یه اپیزودش رو :D ) بعد اینهمه مدت کنسل کردن ؟! چیکار میکنن ؟!

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
آین سه تایی که من نگاه کردم فاینال اپیزود خوردن یعنی به صورت کامل تموم شدن...فکر نمیکنم کنسل شده باشند .یاد تموم شده باشند ..ها؟ یکی شفاف سازی بکنه

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
خبرگزاری تسنیم: ضیاالدین دری کارگردان سینما و تلویزیون ایران از ساخت فیلم و سریالی به نام «زینب» خبر داد و گفت: این اثر براساس مجموعه ترکیه ای «فاطما گل» ساخته می شود.

در این مکان به انتخاب خودتون یک Facepalm در نظر بگیرید

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
اوه اوه ! یسریا که تکلیفشون معلوم بود ( Forrver و Constantine و ... ) اما Revenge هم ( من ندیدم حتی یه اپیزودش رو :D ) بعد اینهمه مدت کنسل کردن ؟! چیکار میکنن ؟!
Revenge رو من تا آخر دنبال کردم. البته قضیه ی این فرق داره. اصلا جایی برای ادامه دادن نداشت. داستانش تقریبا تمام شده بود و ادامه دادنش فقط بر ضرر سریال بود. خوبیش اینه که قراره کل داستان رو تو این قسمت های آخر به سرانجام برسونن. مثل فرار از زندان.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
دوستان The Last Man On Earth خوبه؟!ارزشِ دیدن داره؟!!!
قسمت اول و دوم ـش رو دیدم بد نبود,جالبتر میشه یا افت میکنه و کسل کننده میشه؟!!!
من خیلی دوس دارم سریال رو
تقریبا همین رونده و اتفاقات جالبی میافته: )
-----------------
گات این قسمت مثل همیشه عالی بود : D

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
خوب من عید امسال بعد یه برک طولانی بعد از دکستر که حدود یه سال و نیم میشد تقریبا ( البته ترو دتکتیو رو دیدم این وسط :d ) برکینگ بد رو شروع کردم و امروز تموم شد :|
عالی بود :(( حسه عجیبی دارم الان :(( البته بازم به پای دکستر نمیرسه ولی میتونه سیبیل به سیبیل در حد اون قرار بگیره :d دیگه فکر کنم سریال دیدن ما هم قطع میشه تا فصل بعدی ترو دیتکتیو که اصلا هیچ حسی بهش ندارم :| کلا سریالی که هر فصل موضوع و بازیگراش عوض شه به درد نمیخوره یا حداقل من اینطوری فکر میکنم :d

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
این قسمت Mad Men، آخ آخ...
9dxc_2.png

Happily Ever After ترودی و پیت

2y3j_untitled.jpg

سالی، مادر جدید خانواده