ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
"happiness is… a billboard by the side of the road that screams, with reassurance, that no matter what you’re doing, you’re okay. You are okay.”
یکی از نقل قول های معروف دان دریپر تو چند فصل قبل. و حالا دان آپارتمانش رو از دست داده، زنش رو از دست داده، و همچنین شرکت و اسم و رسمی که براش این همه زحمت کشیده.
ولی راجر بهش میگه: You are okay

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,390
نام
Majid
اقا gotham رو شروع کنم ؟ خوبه ؟ :d
بستگی داره نیما!
اگه مثل من کامیک نمیخونی و اطلاعی از گذشته سوپر هیرو ها و ویلینا نداری شروع کن سرگرمت میکنه ولی اگه کامیکای DC و مخصوصا بتمن و اینا رو میخونی و آشنا هستی نه ارزش نداره :D
اول قرار بود 10 اپیزود باشه که دیدن خیلی استقبال شد 24 قسمتیش کردن که اوج داستانش هم تو همون 10 قسمت اولش بود و بعدش رو به افت میره و همش میشه داستانای پلیسی گوردون و داستان گذشته شخصیتا بیشتر میره تو حاشیه.

البته بازم میگم سریال بدی نیست و سرگرم کنندس حداقل برا کسی مثل من که اطلاعاتش کمه گذشته این شخصیتا جذابیت داره!
مثلا بیشتر از همه الان میخوام بدونم ادوارد نیگما چجوری تبدیل شد به اینی که الان شده :D

---

The Flash به شکل عجیبی داره عالی پیش میره :|
فعلا داستانش قوی ترین داستان بین بقیه سریالای سوپر هیرویی هست بدون کوچکترین شکی :D حتی در مقایسه با Daredevil
تنها مشکلی که الان دارم صحنه های لوسی که توی همه سریالای CW هست و خیلی رو اعصابه!
فقط الان موندم چجوری سیسکو میتونه اتفاقایی که توی یک جهان موازی دیگه افتاده رو تو خواب ببینه خیلی برام سواله :|
http://8up.ir/images/cwfoqqzr6cvaer6y6f2s.jpg

آخرین ویرایش:

Disconnect

KURWA
کاربر سایت
Mar 16, 2013
81
نام
SiNA
آقا به نظر من قضیه این طوریه که ایوبارد پسر ادیه . در آینده بری و آیریس که ازدواج می کنند ادی کینه ی بری رو به دل میگیره . در نتیجه ایوبارد با عقده و نفرت از بری آلن یا فلش بزرگ می شه . در بزرگی تصمیم میگیره که با سفر در زمان به سبک ترمیناتور صورت مسئله رو از بیخ پاک کنه که همون کشتن بری در کودکیه . ولی بری که میاد به کمکش اشتباهی مادر بری کشته میشه .ایوبارد فرار می کنه و تصمیم میگیره بعدا دوباره بیاد سراغ فلش ولی وقتی میبینه که توانایی بازگشت به دوران خودش رو از دست داده به جای کشتن بری اون رو آموزش میده به سبک خودش تا بتونه فلش رو برای منافع خودش کنترل کنه . یکم قضیه هندی بازی به نظر میاد ولی محتمل ترین گزینه موجود همینه . باباشم از خاستگاری فراری داد تا بهش درباره آینده بگه
و این منافع هم میتونه استفاده از سرعت بری برای بازگشت باشه.
من برم ارو دانلود کنم :d
-------------------------------------Edit----------------------------
نیومده مثل اینکه. :(
-------------------------------------Edit----------------------------
خوب اومد دانلودم شد من برم ببینم :p

آخرین ویرایش:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,825
نام
حامد
یه سوال:

فصل 4:
اون قسمتی که ترین میره توی اتاق باباش بعد شی رو میبینه که توی تخت خوابیده:
ایا شی از اولی که با ترین اشنا شده بود از طرف پدرش جاسوس بود؟
یا بعد از اون دعوایی که با ترین داشت و بعد از قضیه دادگاه با پدرش رو هم ریختن؟
یه سوال دیگه هم داشتم الان هر چی فکر میکنم یادم نمیاد!
:D

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
بچه ها من این سریال های زیر رو دیدم حالا می خوام جدید شروع کنم . نظر بدین چی شروع کنم ؟
  • Breaking Bad
  • Homeland
  • Person of Interest
  • Better call sul
  • Game of Thrones
  • Vikings
  • The walking Dead
  • Arrow
  • Power
  • The Blacklist
  • The American
  • Chicago PD
  • Big Band
  • True Detective
  • Hannibal
الان می خوام daredevil رو شروع کنم . به جز این خوب دیگه چی هست ؟ The Killing چطوره ؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,779
نام
وحید
بچه ها من این سریال های زیر رو دیدم حالا می خوام جدید شروع کنم . نظر بدین چی شروع کنم ؟
  • Breaking Bad
  • Homeland
  • Person of Interest
  • Better call sul
  • Game of Thrones
  • Vikings
  • The walking Dead
  • Arrow
  • Power
  • The Blacklist
  • The American
  • Chicago PD
  • Big Band
  • True Detective
  • Hannibal
الان می خوام daredevil رو شروع کنم . به جز این خوب دیگه چی هست ؟ The Killing چطوره ؟
fargo رو ببین عالیه

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
  • Breaking Bad
  • Homeland
  • Person of Interest
  • Better call sul
  • Game of Thrones
  • Vikings
  • The walking Dead
  • Arrow
  • Power
  • The Blacklist
  • The American
  • Chicago PD
  • Big Band
  • True Detective
  • Hannibal

Peaky Blinders
The killing اولاش خوب ولی این اواخر رفته توی دیوار . اون کیفیت فصل اول رو نداره.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
خوب شد گقتی .. fargo رو هم دیدم حوسام نبود .
Peaky Blinders چیه ؟ سبکش ؟ :D

سبک مافیایی گونه و گانگستری مانندی داره :d درباره خانواده شلبی بعد از جنگ جهانی هست که برای قدرت گرفتن هرکاری می کنند! از قمار و شرط بندی گرفته تا رشوه به پلیس ها و کشتن هرکسی که جلوشون بایسته :d
تقریبا هیچ شخصیت مثبتی نداره :dهمه ضد قهرمان هستن. کلا 12 قسمت این دو فصل هست توصیه میکنم چند قسمت ببینی خوشت اومد ادامه بده.

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
سبک مافیایی گونه و گانگستری مانندی داره :d درباره خانواده شلبی بعد از جنگ جهانی هست که برای قدرت گرفتن هرکاری می کنند! از قمار و شرط بندی گرفته تا رشوه به پلیس ها و کشتن هرکسی که جلوشون بایسته :d
تقریبا هیچ شخصیت مثبتی نداره :dهمه ضد قهرمان هستن. کلا 12 قسمت این دو فصل هست توصیه میکنم چند قسمت ببینی خوشت اومد ادامه بده.
اشاره کن که سیلین مورفی و تام هاردی هم توش هستن :d

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
peaky blinders رو به پیشنهاد یکی از دوستان دیدم و واقعا فوق العاده بوده و اصلا از دستش ندین.سطح کارگردانی و بازیگر ها واقعا بالاست و هر قسمت شما رو میخکوب میکنه.

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
@.:Pouria:.
Black Mirror
Utopia (انگلیسیش)
American Horror Story
Americans
Boardwalk Empire
Da vinci's Demons
Dexter
House Of Cards
Justified
Louie
Luther
Orange Is The New Black
Orphane Black
Rectify
Shameless
Sherlock
Sons Of Anarchy
The Shield
اینا رو هم ببین :d

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
اول بشینید Boardwalk Empire رو ببینید بعد بریم بشینید Peaky Blinders ببینید. عظمت BE یه چیزی هست که فکر نکنم حالا حالا تکرار بشه، برای من همیشه بعنوان یه God Father تاریک تلویزیون باقی میمونه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• PXG
  • mjmk
  • LAMBERT
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر