majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,383
نام
Majid
من در حال نگاه کردن The Big Bang Theory S8 E19: :|
خیلی افت کرده سریال، خیلی!
داستان ته کشیده دیگه :| فصل 7 ـم بنظرم خوب بودا ولی فصل 8 خیلی رو به داغون شدن رفته هنوز تا فصل 10 ـم قراره ادامه پیدا کنه فک نکنم دیگه با این وضع داستان اصلا پیشرفتی کنه تا اون موقع.
ولی خوب، بخاطر شخصیتاشم که شده تا آخرش میبینم :D همینجوری دو هفته گذشت دلم تنگ شد واسه شلدن :D
مشخصه دیگه! شلدن دوس دختر داره - لنردم که با پنی نامزد کرده - هاواردم که ازدواج کرده - فقط راج مونده بود که اونم یک دوست دختر فوق مسخره و بیخود پیدا کرده که اصلا هیچ چیز فانی تو وجودش نیست :D
در کل همین فصل باید همه به خوبی و خوشی با هم ازدواج میکردن تموم میشد میرفت دیگه 10 فصل زیادیشه، یا هم یک سریشون بریک آپ بزنن یکم تنوع پیدا کنه موضوعاش

آخرین ویرایش:

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
Boyd exits dressed as a cop; Raylan exits as a fugitive

بهترین تبادل رو دارن این دو نفر. حیفه این فصل سریال تموم شه واقعا :D بدون شک بهترین فصل بوده تا الان و آدم دلش نمیاد خداحافظی کنه.

Luminer

کاربر سایت
Apr 18, 2014
133
نام
mostafa
یکسری پوستر برای شخصیتای Daredevil اومده خود سریالم تمام قسمتاش 10 April جمعه همین هفته میاد و به امید خدا گند کاری بن افلک توی فیلم قبلی رو از یادمون میبره
vum0ygw1mqnwm1326gh8.jpg

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,383
نام
Majid
TBBT مگه داستان هم داشت که الان ته کشیده!؟ :D
همون داستان درپیتی هم که داشت دیگه جوری شده که هیچ موضوع جدید و متفاوتی نمیتونن واسه اپیزودای جدید پیدا کنن:D از اولم داستان نداشت ولی خوب جوری بود که میتونستن یک موضوع جالبی سر هم کنن با تیکه های خنده دار زیاد اما الان دیگه همونم نمیتونن :D
---

این قسمت Arrow خیلی خوب بود ! بشدت منتظر اپیزود بعدی.
الان کل شهر میدونن الیور Arrow ـه بعد اگه روی خودشو جا بزنه باز میخوان به کل شهر بگن اشتباه شده روی بوده؟
کلا از این اپیزود به بعد یکم داستان عجیب میشه :D

آخرین ویرایش:

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
سلام
تو سریال های کمدی/سیتکام How I met your mother,Modern Family دیدم .غیر از Friends دیگه چی پیشنهاد میشه؟
بین Louie,Two and a Half men و بقیه کدوما بهترن؟

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
بطور کلی این دو اپیزود عالی بودن !
هم جو کارول رو دوباره دیدیم هم آرتور استراهوس به سرانجام رسید. در کنارش با یه ویلین جدید هم آشنا شدیم ! :bighug:
پویا چرا Following جزو نظرسنجی نیست‌ ؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,383
نام
Majid
سلام
تو سریال های کمدی/سیتکام How I met your mother,Modern Family دیدم .غیر از Friends دیگه چی پیشنهاد میشه؟
بین Louie,Two and a Half men و بقیه کدوما بهترن؟
من شخصا The Big Bang Theory رو پیشنهاد میکنم، فصل آخرش خراب کرده اما خوب 7 تا فصل قبلیشو خیلی دوس دارم کلا.
داستان در حد How i met your mother نداره اما طنز بسیار خوبی داره و بنظرم اگه ندیدی نباید از دستش بدی به هیچ وجه (خودم دوبار دیدم بخاطر طنزش:D)
در مورد Two and a half men ـم یکمشو دیدم بدک نیست اما خیلی سطح پایین تر از سریالای بالا هست و زیادی کشش دادن.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
بطور کلی این دو اپیزود عالی بودن !
هم جو کارول رو دوباره دیدیم هم آرتور استراهوس به سرانجام رسید. در کنارش با یه ویلین جدید هم آشنا شدیم ! :bighug:
پویا چرا Following جزو نظرسنجی نیست‌ ؟

فالووینگ این سیزنش به نظر خودم خیلی بد شده جوری که از دو سیزن قبلی هم بیشتر افت کرده و البته ندیدم کسی اینجا ازش خوب بگه. ولی اگه فکر میکنین داره خوب پیش میره ماه بعد حتما : )

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
آقا فرو رفتیم تو سوررئال تا چونه،قفلی زدیم اصلا معلوم نیست کی ب کیه،چی ب چیه
Rachel وسط دو تا از Fremenyهای Don ظاهر میشه و میگه پروازت رو از دست دادی...پرواز...پرواز...کدوم پرواز؟آیا اینی که تو اپنینگ داره فرود میاد Donـه؟

و اما بدمن قصه ما با اون چشم بندش :D :

f6dcs9aetfmdu6d1an2d.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر