REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
من عاشق ملت اسکاندیناویم برای همین بدم اومد چون ب خیلی از چیزی که متصور بودم پایین تر بود:D

sent from mobile

اگه به Legendary saga علاقه داری از دست دادن این سریال واقعا حماقته،مخصوصا شخصیت Ragnar Lothbrokکه خفن بودن از سر و گوشش داره میزنه بیرون :D

خب قسمت های عقب مونده Justified رو جبران کردم. اپیزود 10 واویلا بود!!

اون تیکه ای که بولد کردم...

Raylan:Keeping up the fiction that I've got all manner of things tying me to Kentucky, things that forestall my moving to Florida. But there's only the one thing - you.

Boyd:You want to lean in for a kiss?

Raylan:s that what you think this is, another one of your love stories?

Boyd:Oh, well, I do like happy endings.

Raylan:Well, this is one of them classic stories where the hero gets his man. Then he rides off into the sunset.

Boyd:Ha ha. Or maybe it's like that other classic, where a guy chases a whale to the ends of the earth only to drown for his troubles.

اینجا ریلان یه مکثی میکنه و میگه

Raylan:I've got to admit, there's a small part of me that's going to miss this when it's over.

سه قسمت دیگه مونده،انگاری سه هفته دیگه قراره جول و پلاسم و جمع کنم و از شهری که تمام خاطراتم توشه برم.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اون تیکه ای که بولد کردم...

Raylan:Keeping up the fiction that I've got all manner of things tying me to Kentucky, things that forestall my moving to Florida. But there's only the one thing - you.

Boyd:You want to lean in for a kiss?

Raylan:s that what you think this is, another one of your love stories?

Boyd:Oh, well, I do like happy endings.

Raylan:Well, this is one of them classic stories where the hero gets his man. Then he rides off into the sunset.

Boyd:Ha ha. Or maybe it's like that other classic, where a guy chases a whale to the ends of the earth only to drown for his troubles.

اینجا ریلان یه مکثی میکنه و میگه

Raylan:I've got to admit, there's a small part of me that's going to miss this when it's over.

سه قسمت دیگه مونده،انگاری سه هفته دیگه قراره جول و پلاسم و جمع کنم و از شهری که تمام خاطراتم توشه برم.
خیلی خوب بود اینجا.
من از الان دلم برا پویا میسوزه دو روز دیگه به چه مشقتی میخواد 1 اپیزود از بین 4 اپیزود این ماه رو برای نظرسنجی انتخاب کنه!:D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
اگه از نقششون بدت اومده توصیه میکنم هرجور شده 8 قسمت اول فصل 1 رو به زور هم که شده تحمل کن :d احتمالا مثل ما عاشقش بشی.
اگه از خودت بازیگرها به صورت ذاتی بدت میاد که هیچی

- - -ویرایش - - -

برای شما اشتباهه! برای من اینا میتونستن تو قسمت اول دراپ بشن :dمخصوصا TD که حالم از اون دیالوگ های فلسفی بهم خورد! ولی بهشون فرصت دادم و الان شاهکار میدونم همشون رو :d

والله به نظر من که کل متفاوت بودن و جذابیت ترو دیتکتیو روی همون دیالوگ های فلسفی اش و کارکتر راست می چرخید وگرنه روایت کلی داستان چیز متفاوتی نسبت به آثار پلیسی جنایی نداشت. درسته که از نظر فیلم برداری و طراحی صحنه هم سطح اش بالابود ولی کمتر جایی فیلم برداری خوب رو برای شاهکار شدن یک سریال دلیل اصلی بدونن .

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
اینکه از سکانس اول طوفانی شروع کرد که :| :D

اره خیلی خوب شروع کرد ولی من خوابم برد 8-| همین برام کافی بود تا دراپش کنم! ولی تا آخر فصل 2 ادامه دادم و الان هم فصل 3 رو شروع کردم :d
قبول کن ، چند قسمت ابتدایی HOC قابل مقایسه با قسمت های بعدش نیست! به طرز عجیبی پیشرفت کرد!

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
این حرکت آخری راگنار چی بود دیگه ؟
آخر به وسکس حمله میکنه یا پاریس ؟
در مورد آلفرد ، تو ویکی سرچ کردم ، کسیه که موفق میشه یورش وایکینگ ها به اروپا رو متوقف کنه و اونا رو شکست بده :|
شخصا دوست دارم وایکینگ ها همرو جر بدن :| :D

فکر کنم اون آخرش که اون صلیب رو انداخت گردنش مربوط به فرانسه بشه! اما از طرفی هم بدون سکشت وسکس نمیتونه بره فرانسه! آلفرد هم درسته! بهش میگفتن آلفرد کبیر :d اما فکر کنم تا وقتی این بیاد بزرگ بشه رگنار خیلی خیلی قویتر از الان باشه.البته ممکنه این آلفرد اون آلفرد نباشه! چون سریال کلا بعضی از حوادثش کلا از روی تاریخ نیست. بیشتر اسطوره ای و فانتزی هست

آخرین ویرایش:

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
فکر کنم اون آخرش که اون صلیب رو انداخت گردنش مربوط به فرانسه بشه! اما از طرفی هم بدون سکشت وسکس نمیتونه بره فرانسه! آلفرد هم درسته! بهش میگفتن آلفرد کبیر :d اما فکر کنم تا وقتی این بیاد بزرگ بشه رگنار خیلی خیلی قویتر از الان باشه.البته ممکنه این آلفرد اون آلفرد نباشه! چون سریال کلا بعضی از حوادثش کلا از روی تاریخ نیست. بیشتر اسطوره ای و فانتزی هست

والا تو ویکی زده بود آلفرد پسر اوروولف ! بهرحال راگنار باید همرو له کنه بره جلو :D

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان من تازه رسیدم به قسمت هشتم فصل سوم Arrow و قسمت هشتم فصل اول The Flash.

چون شنیدم انگار قسمت هشتم این دو سریال دقیقا بهم ربط دارن، من حالا باید اول قسمت هشتم کدوم یکیشونو ببینم؟ ممنون از دوستان برای پاسخ گویی.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
دوستان من تازه رسیدم به قسمت هشتم فصل سوم Arrow و قسمت هشتم فصل اول The Flash.

چون شنیدم انگار قسمت هشتم این دو سریال دقیقا بهم ربط دارن، من حالا باید اول قسمت هشتم کدوم یکیشونو ببینم؟ ممنون از دوستان برای پاسخ گویی.
اول Flash بعد Arrow

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
وایکینگز با این که یه جاهایی سیر و منطق روایی‌ـش مسخره میشه،ولی سریال خوبیه در کل.

اصلا از این حرکت آخر رگنار خوشم نیومد.فلوکی رو که من از همون اول میدونستم یه همچین حرکتی میزنه،چون خودشو از نوادگان «لوکی» خدای حقه باز نورس میدونست.
این رولو شهرتش بیشتر از رگنار میشه.نورماندی واسه رولوئه.

maziar_1939

کاربر سایت
Jul 29, 2009
90
سلام به همگی
دوستان لطفا یه سایت دانلود سریال که به موقع سریالا رو بذاره و با کیفیتای ۱۰۸۰ هم سریال بذاره رو بهم معرفی میکنید؟
قبلا پرسیدم کسی جواب نداد
ممنون میشم برام پ.خ کنید...

Sent From My Nexus 5 on lollipop

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,880
نام
مهراد
دوستان الان با تایید شدن اسپین آف سریال TWD ، این سریال تو همین فصل تموم میشه یا فصل 6 هم ساخته میشه ؟

آخرین ویرایش:

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,246
نام
Мojtaba
^^
تو تیم بازیگرای سریال به نظرم Walton Goggins هم یکی از فوق العاده ترین شخصیت های منفی تلویزیون رو تو یک دهه اخیر به نمایش گذاشته.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
هیچ چیز بهتر از یک ریلان گیونز مست نیست :D

^^
تو تیم بازیگرای سریال به نظرم Walton Goggins هم یکی از فوق العاده ترین شخصیت های منفی تلویزیون رو تو یک دهه اخیر به نمایش گذاشته.

دیالوگ هایی که بین Olyphant و Goggins رد و بدل میشه خارق‌العادست :D اصلا باورم نمیشه این دو متولد جایی غیر از کنتاکی‌ـن،چقدر خوب بازی میکنن نقششونو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر