kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
این سریال turn کسی دنبال کرد؟ارزش داره ببینم؟

سریال خوبی برا فصل 2 تمدید شده در دوران جنگ جهانی تاریخی می ارزه برا زمانی که سریال نداری بشینی ببینیش :d

- - -ویرایش - - -

واقعا این the leftovers عالی هر چی میره جلو بهتر میشه اصلا پتانسیلای hbo ای کلا سریال...نمیدونم چرا بعضی ها انتظار دارن تو 3 4 قسمت اول داستان لو بدن و بگن چرا مردم غیب شدن و دلیل همه چی رو کنن اصلا اگه اینطوری میشد من مینداختم دور سریال...پیچیدگی های زیادی داره سریال ولی بازی خوب بازیگراش و نوع فیلمبرداری و شخصیت پردازی و همه چیش باعث شده دنبالش کنم...سریال قوی و تمدید میشه

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,483
سریال خوبی برا فصل 2 تمدید شده در دوران جنگ جهانی تاریخی می ارزه برا زمانی که سریال نداری بشینی ببینیش :d

- - -ویرایش - - -

واقعا این the leftovers عالی هر چی میره جلو بهتر میشه اصلا پتانسیلای hbo ای کلا سریال...نمیدونم چرا بعضی ها انتظار دارن تو 3 4 قسمت اول داستان لو بدن و بگن چرا مردم غیب شدن و دلیل همه چی رو کنن اصلا اگه اینطوری میشد من مینداختم دور سریال...پیچیدگی های زیادی داره سریال ولی بازی خوب بازیگراش و نوع فیلمبرداری و شخصیت پردازی و همه چیش باعث شده دنبالش کنم...سریال قوی و تمدید میشه

متشکر
در مورد the leftovers هم عقیده اییم.همین گنگ بودنش جذابش کرده.نقاشی هایی هم که تو تیتراژ پخش میکنه واقعا جالبه

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
بازم یه قسمت دیگه از leftovers و بی معنی بودنش :|

من کلا بعد قسمت سوم بوسیدمش گذاشتمش کنار ! سازنده هاش حالا هرکی که هستند فکر کردند خیلی COOL تشریف دارند و خیلی مثلا سریال خفنی دارن پخش میکنند . ذره ای ارتباط برقرار نکردم ! بازیگر ها هم که قربونشون برم !

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
یه سوال داشتم نمی دونم کجا باید می پرسیدم
واسه سریال MAD MEN زیرنویس که گرفتم فرمتش idx/sub هست ولی هر کار می کنم رو خود سریال نمیاد زیرنویس. حتی اسم فایل ها رو یکی کردم ولی باز نمیاد رو فیلم.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد

داداش اشتباه گفتی! درباره جنگ جهانی نیست! درباره انقلاب امریکاست:d

Luminer

کاربر سایت
Apr 18, 2014
133
نام
mostafa
According to EW, Roy Harper, who is played by Colton Hayes, will take on the Arsenal identity during Season 3 of Arrow
0mxrelwg0y2ivfemiu5h.jpg

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
فقط من احساس میکنم یا این کلش زیادی گندس؟:|:-/
این کلش زیادی گندس.:|:d
..........................................
دوستان کلا Teen Wolf چه قدر ارزش دیدن داره؟ کسی پیشنهادش میکنه؟ چه طوریاست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• iisar
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر