Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
تیرین عالی بود این قسمت!! واقعا موقع حرف زدنش لذت میبردم، خیلی با حس نفرت غلیظی حرفاشو میزد!
کلا این قسمت یکی از بهترین ها بود!
واقغا برای قسمت بعد نمیتونم صبر کنم.. امیدوارم بلایی سر تیرین نیاد! :(

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
واقعاً شاهکار بود این قسمت خیلی لذت بردم تیریون همیشه با یک مبارزه ی حقیقی همه رو شکست میده همونطور که به ناحق در فلعه ی خواهر کتلین گرفته شده بود و فقط با درخواست مبارزه خودش رو تونست از دادگاه رها کنه اون جایی که گفت تنها گناه من اینه که کوتوله ام دیگه نزدیک بود گریه ام بگیره چقدر بهش ظلم شد =(( باشد که خدایان(و همچنین نویسنده :D ) در مبارزه او را یاری بنمیایند :D
فکر می کنم نویسنده شخصیت تیریون رو در دادگاه از شخصیت سقراط الهام گرفته ، تیریون با اینکه میدونست اگه اعتراف کنه و طلب بخشش کنه به دیوار فرستاده خواهد شد اما دنبال عدالت واقعی بود و جواب ظلم بزرگی که بهش شده بود رو می خواست به ظالمان بده همونطور که سقراط در دادگاه بخشیده شد ولی درخواست اعدام کرد و شهید راه حکمت شد گرچه تیریون با یه روش دیگه داره اینکار رو می کنه :d هیچ شخصی منطقی تر از تیریون توی سریال نمیتونه باشه البته سر داووس هم جای خودش رو داره و اول این قسمت جویای حق واقعی استنیس باراتیون شد ، هروقت تیریون به سرسی حرفی میزد سرسی 100 برابر از اتهامی که به تیریون وارد کرده بود پشیمون میشد. اگه تیریون از مبارزه رهایی پیدا کنه فکر کنم به دیوار بره
دنریس هم که متزلزل شدن حکومتش در میرین داره بیشتر میشه
تیان بدبخت هم که فقط خدایان میتونند کمکش کنن و کلاً اسیر رمزی شده بیچاره :( چقدر راحت با خواهرش میتونست بره اما از نظر روحی زندانی رمزی شده بود
و استنیس باراتیون پادشاه حقیقی وستروس :D ملیساندرا یه چیزی توی سر داووس دیده بود اون موقع که گذاشت استنیس زنده بذارتش همین علت بود و تنها کسی که تونست iron bank رو راضی کنه داووس بود

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
خب اول از همه بگم که واقعاً اپیزود خیلی خوبی بود و مخصوصاً با دادگاه تیریون خیلی حال کردم.
با توجه به اسم اپیزود 8 این فصل، به نظر می‌رسه مبارزه‌ی دیدنی مربوط به همین قسمت باشه:D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
preview قسمت بعدی got هم اومد،اگه میخواید از قسمت بعد چیزی ندونید و سورپرایز بشید نبینین بهتره.......
من دیدم :| واقعا نمیدونم چطوری باید تا هفته بعد صبر کنم :|

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خارق العاده واقعا نمیتونم صبر کنم ! واقعا فر خوردم به سبک سامورایی :D ! تیریون ترکوند ! شئ :| سرسی :| تایوین :-o جیمی :-o ( این حالت این کاراکترا بود :D )
پیش بینی من از نبرد , نبرد بین جیمی و اوبرینه :D چون تو تریلر دیدم یکی تو میدون نبرد داره خیلی خفن میجنگه ! این preview قسمت بعدو بگیرم ببینم چیه :| ! 1 هفته باید صبر کنم :((

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
درود رفقا یه مرد (روز هممون مبارک :d) پیدا میشه یکم راجب به سریال viking توضیح بده و همینطور بگه شبیه کدوم سریال های دیگس؟
ارزش دیدن رو داره؟

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
10294330_630326323714623_6408715527162875080_n.jpg

یکی از بازیگران سریال شرلوک به نام مارک گتیس در قسمت 6 از فصل 4 سریال Game of Thrones به عنوان نماینده Iron Bank حضور داشت.

لازمه بگم که مارک گتیس در سریال شرلوک، در نقش مایکرفت هولمز (برادر شرلوک هلمز) ظاهر شده بود.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اسپویلر چیه باو! گفتن اسم بازیگر اسپویل محسوب می‌شه؟؟؟؟
کی.ان جان من بخاطر اینکه اسم سریالو تو تیتر اسپویلر ننوشتم و بالاش نوشتم اخطار گرفتم :D اون پسته هم خیلی خطرناکه :D ( یکمم اسپویله چون اگه کسی ندیده باشتش میفهمه قراره برن برای اولین بار به کودوم لوکیشن :| :D )

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
هولی کرپ :|
عجب قسمت فوق العاده ای بود
یعنی تریون بمیره منم میمیرم :D
واقعا از شِی انتظار نداشتم اونطور شهادت بده ! زنیکه هوور :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟